|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   STAJICA - lesena ali klasična?
9.3.2006 20:04:02   
žlička
Odločam se za nakup, pa me zanimajo vaša mnenja - prednosti in slabosti obeh!
Katere imate ve?


_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
9.3.2006 20:06:26   
cicido
Jest imam plasticno CHICCO stajico z mrezo, ena stranica je na zadrgo, mere pa 95x95. In mala prav uziva v njej.user posted image

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
9.3.2006 20:21:05   
Maxica
Mi imamo to klasično (Primi Sogni), ki ima okrog gosto mrežo in štiri ročaje. Je fajn stabilna in nam je super uporabna že več kot eno leto.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
9.3.2006 20:23:35   
mala maja
jaz sem imela pri vseh treh obe. Leseno in plastično.

V te z mrežo noben ni maral bit noter in mamo še zmerej sam igrače not pospravljene, lesena je pa ZAKON.user posted image user posted image user posted image  Naš mali prečepi notri ure in ure pa se nič ne pritožuje. 

JE pa res fino da če boš kupovala plastično kupi veliko mrežo in ne ta gosto.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
9.3.2006 20:39:35   
sašaš
A je tukaj tudi kakšna, ki stajic ne mara in je sploh ni imela oz. je ne misli imet?

Meni so namreč stajice "kr neki" in vem, da je ne bom kupila... user posted image ... kot ena kletka...

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
9.3.2006 21:02:34   
žlička
sašaš....sej ponavadi....vsaj pri meni bo stajica zato, da lahko otroka odložiš notri za par minutk, če zapustiš prostor kjer si,  jaz je ne bom imela zato, da bom dalauser posted image  za 2 uri

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
9.3.2006 22:04:55   
ona
Jaz ne maram stajic,pa čeprav sem jo za našouser posted image dobila in sem jo enkrat dala noter,pa se je začela tako dret,da sem stajico pospravila in vrnila kolegici!
Če imam npr. nujen opravek,ko npr.pozvoni poštar in je kaj za podpisat,sem jo nesla s sabo,tako,da stajce nisem niti pogrešala!Mi je pa dosti bil v pomoč starejši sin,ki popazi nanjo za par sekund!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
9.3.2006 23:39:46   
KODA
Jaz sem imela mrežno,pa sta mi oba,.ko sta pogruntala,začela ven plezati.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 6:55:26   
Lunca1
Meni se lesena zdi nevarna, pri mreži pa se težko udari. pa jaz sem ji na tla dala eno deko, ker so ti podi kar precej trdi. naša ni v stajici nič kaj nasprotovala, nasprotno v stajici se je prvič sama dvignila.user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 7:16:24   
Marogica
Mi smo imeli (oz. imamo) stajico in to obe. Leseno imamo mi, mrežasto pa moja mama(pa na morje jo vzamemo, služi tudi kot posteljica).
Lesena je fajn, ker ima otrok oporo, ko se začne dvigovati in se lažje prime vsepovsod, bolje se "skozi" vidi, je pa bolj  trda in se otrok na začetku prej poškoduje. Je pa res, da se hitro navadi, da je trda.
Mrežasta je fajn, ker je zložljiva, jo lahko povsod zraven vzameš, pospraviš, se pa otrok težko v njej na začetku vstaja, ker tiste 4 ročice na začetku zanj nič ne predstavljajo in je v sedečem poližaju premajhen, da bi jih dosegel. Pa še zaradi mreže, ki je zelo gosta, je pogled ven manj oster. Obstaja pa še hitrejša možnost, da se mreža uniči.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 10:14:19   
CatJa
Mi imamo to mrežasto, je fajn velika in še danes ga kdaj postavim noter, da mi ni za petami ravno takrat, ko je najmanj treba. Bi pa z veseljem imela tudi leseno. Zelo všeč mi je bila ena v filmu Njegovi tastari, pravo malo ograjeno igrišče, moraš pa imeti veliko prostora zanjo. No, mi ga imamo, pa je ne rabimo več.

Drugo, kar sem še hotela pripomnit, pa je to, da verjamem, da nekateri otroci niso radi notri. Kar pa, vsaj zame, ne pomeni, da bom stvar kupila zato, da jo bom uporabila samo enkrat, ker pač otroku prvič ni všeč. Potem bi tudi voziček, posteljico in še marsikaj lahko pospravila takoj, ko se malemu princu ne bo zdelo vredno ležat v njem user posted image  No way! Zato pa poslušamo javkanje nekaterih, ki morajo otroka cel dan po rokah vlačit, ker če ne se revček joče.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 10:56:42   
pravljica
mi ne bomo imeli stajice...se mi zdi škoda denarja in prostora za to, da bi ga tja odložila za tisto minutko, ko je treba kam skočit...če bo že kdaj tako, ga bom dala kar v posteljico...do zdaj še ni sile, čeprav že prileze povsod za mano
če bi se pa odločala, bi vzela leseno ali tisto mrežasto, da se lahko otrok česa prime in se dvigne...pa še ven lepše vidi in nima občutka, da je nekje zaprt

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 11:11:16   
Maxica
No, tiste, ki še niste mamice oz.še nimate izkušenj s tem, kako fajn je, če veš, da lahko daš otroka v varno stajico in greš v klet po krompir, otrok bo pa ravno tam tudi, ko prideš nazaj - počakajte raje malo. Saj stajica ni noben zapor. Mi smo mu dali notri lepo igračke in se je  ful zamotil. Pa vedel si, da ga lahko pustiš izpred oči tudi kakšno minuto, da si se v miru lahko vsaj polulal.user posted image  Otroci pa so si različni - prijateljičin sin je bil tudi pri 10 mesecih lahko lepo pri miru samo na odejici sredi dnevne sobe, naš user posted image pa se je zaradi svoje živahnosti že pri 5 mesecih zvalil s postelje.user posted image  Tako da, jaz sem lahko samo srečna, da smo stajico nabavili in da je bil v njej tako zelo rad. Sedaj smo mu jo napolnili z igralnimi žogicami in še vedno se rad zamoti v njej.
Vglavnem, nikar se ne prenaglite s svojimi izjavami o nenakupu stajice - razen če nameravate na rokah nositi svoje user posted image  24h/dan.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 11:51:24   
anais
Mene pa zanima, v kateri imajo trenutno kakšne lepe in velike lesene in/ali mrežaste stajice. Ali pa če je na internetu kaj od tega za pogledat?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 12:12:46   
viv_
Mi smo imeli mrežasto, tisto, s ta veliko mrežo...

(odgovor članu anais)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 12:24:12   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mi smo imeli mrežasto, tisto, s ta veliko mrežo...



pr nas tud...pa je bla uporabna sam kaksen mesec, pol mi je pa ze splezal cezuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 12:56:09   
žlička
pri sončku imajo le lesene http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1024/STAJICE/-/

v BC pa mrežaste....lesenih nimajo

za Ariel pa ne vem....moram it še pogledat



_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: STAJICA - lesena ali klasična?
10.3.2006 13:19:26   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: anais

Mene pa zanima, v kateri imajo trenutno kakšne lepe in velike lesene in/ali mrežaste stajice. Ali pa če je na internetu kaj od tega za pogledat?



Če imaš Neckermannov katalog 'Naš dojenček', je notri ena lušna lesena stajica -> zložljiva, možnost nastavitve 3 nivojev(višin), na 3 kolescih, od tega 2 z zavoro. Notri je taka lušna obroba, nekaj podobnega kot obroba v posteljici. Cena 25.990,00 SIT. Aja, še velikost: 100x100 cm. Meni je res všeč, čeprav, če bi jo še rabili, bi vzela še večjo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu anais)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?