|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAPLJICE PROTI KRČEM
28.3.2006 18:21:09   
žoga
Za mojo miško uporabljam kapljice proti krčem iz Avstrije ANTIFLAT pa me zanima kako jih vi uporabljate a pred obrokom a med a po obroku in ali jih dajete samostojno a jih mešate z mlekom ali čajem.
lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAPLJICE PROTI KRČEM
28.3.2006 19:22:22   
soncek&luna
zoga, jaz sicer nisem uporabljala teh kapljic.... poskusi in opazuj reakcijo...
jaz em mu najprej dajala po hranjenju, sam je to hitr ven polil tako, da sem mu zacela dajat pred obrokom... ali pa sem pocakala kaksne 15 min po obroku in mu takrat dala...

poskusi sama

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu žoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAPLJICE PROTI KRČEM
29.3.2006 12:15:21   
happy mam
OJLA!!

Moja soseda in pa tud ena znanka jih obadve dajeta med mleko!!
user posted image


_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAPLJICE PROTI KRČEM
29.3.2006 13:38:10   
Anonimen
Glede na to, da gre za iste kapljice kot so Sab Simplex (se dobijo pri nas), se verjetno lahko tudi dajejo v mleko. Če se hranite po flaški.
Sicer pa na žličko, zmešat z malo mleka in dat pred obrokom.

(odgovor članu žoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAPLJICE PROTI KRČEM
29.3.2006 13:48:56   
dory
jst sem mela lefaxin...pa sem mu dajala dve kapljici na dudo zjutraj in zvecer..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAPLJICE PROTI KRČEM
29.3.2006 20:05:23   
urši77
No, mi smo dali pa kar spremni list prevesti, pa piše notri da se kapljice lahko dajo en-dva "šprica" pred vsakim obrokom. Mešajo se lahko z mlekom, čajem ali vodo.

Za način dajanja pa se odloči samauser posted image ( mi smo lepo dali na najmanjšo žličko kar je premoremo in je lepo pojedel.) Lahko pa daš na dudo, na bradavico, če se dojita, ali pa mu zmešaš med vsebino stekleničke.


LP in čimmanj krčevuser posted image



(odgovor članu žoga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAPLJICE PROTI KRČEM
29.3.2006 23:42:45   
Kornelija
Mi imamo enake kapljice in so nam v lekarni (Avstrija) rekli, da naj pri vsakem obroku, damo eno(šprico) v flaško z mlekom, če pa dojiš, pa daj pred dojenjem z žličko.

(odgovor članu urši77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAPLJICE PROTI KRČEM
30.3.2006 21:25:10   
rija
Antiflat dajem vedno direkt pred obrokom v usta, eno šprico. Mali že točno ve, da po "bananah" pride mjekec...user posted image  Ker ko sem ga dajala v mleko, ga je včasih tudi pol šlo v nič, ker mali ni pojedel cele doze....

(odgovor članu žoga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?