|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Seznam prebranih knjig
5.5.2006 9:48:01   
nejcko
A si ga pišete?
Jaz sem ga nekoč pisala, ko pa sem prišla na faks, sem to navado, pojma nimam zakaj, opustila, sedaj mi je pa strašno žal. V življenju sem prebrala ogromno knjig, a mnogih se sedaj ne spomnim več, niti naslova, kaj šele vsebine, največkrat pa mi iz glave pobegne avtoruser posted image . No, saj za tiste naj naj se ne bojim, jih ne morem pozabiti; mi je pa kar malo žal za vsemi prebranimi, ki me niso tako fascinirale.

Torej, a si seznam pišete ali imate tako dober spomin?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Seznam prebranih knjig
5.5.2006 9:59:57   
Ezi
Ne, ne pišem si seznama. Pravzaprav še nikoli nisem pomislila na to. Mi je pa zoprno, ker pozabljam naslove in še bolj avtorje, ja.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Seznam prebranih knjig
5.5.2006 10:07:23   
Ashajt
Dobra ideja glede seznama, ker knjig sem res prebrala ogromno. Nazadnje med prvomajskim deževjem Trije v postelji (Carmen Reid)  in Obdukcija (Patricia Cornwell). 

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Seznam prebranih knjig
5.5.2006 10:13:39   
Anonimen
Nejcko, ko sem morala po šolski dolžnosti to delat mi nihče (beri prfoksa od slovenščine) ni verjel, da sem prebrala vse kar je bilo na seznamu. Tko da sem nehala. A veš, da sem morala obnivit Neznalčkove dogodiščine, ker mi učitlca v 1. r. ni verjela da sem vso stvar prebrala v dveh dneh.user posted image . Pred razredom lepo prosim, da bi se ja osmešila...ni ji uspelo - js sem Jelovicauser posted image .

Bi blo pa zanimivo videt ta seznam danes. Po moje bi bil kilometrski. Tko nekak od Murske do Kopra.user posted image  Ja šuruser posted image .

(odgovor članu Ashajt)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Seznam prebranih knjig
5.5.2006 12:43:16   
Anonimen
To je pa verjetno edini seznam, ki ga nisem sposobna napisati! user posted image user posted image user posted image  Bom skrajšala tako, da napišem KNJIŽNICA ŠIŠKA. user posted image user posted image user posted image  Potem si pa predstavljajte... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Seznam prebranih knjig
5.5.2006 13:07:00   
Jančika_
Pisala sem ga kar nekaj let, žal pa sem nehala, ko sem rodila. Takrat je tudi količina prebranih knjig drastično padlauser posted image . Je bil pa kul seznam - naslov, avtor, št. strani, zvrst, moja ocena. V Exceluuser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Seznam prebranih knjig
6.5.2006 18:02:05   
Laubica
Joj tega pa res žal nisem delala kot so že moje predhodnice napisale se ogromno naslovov pozabila in vsebino tudi sem pa si ravnokar v knjižnici dala delat seznam sposojenih knjig v 2 letih pa se pol vsebin ne spomnim GROZA

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?