|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Priporočam-za lahko branje
10.5.2006 12:12:09   
Anonimen
CECELIA AHERN:...P.S.Ljubim te
___________________
Kratek povzetek:
Nekateri celo življenje iščejo pravo ljubezen.Holly in Gerry pa sta jo našla.Neločljiva prijatelja v otroštvu postaneta noro zaljubljen zakonski par.Drug brez drugega ne znata živeti.Dokler se ne zgodi nakaj nepričakovanega-Gerryjeva smrt,ki Holly povsem zlomi.Nekaj dni pred njenim tridesetim rojstnim dnem pa se Gerry skrivnostno pritihotapi nazaj v njeno življenje.S snopičem pisemc,ki jih je zapustil,nežno spodbuja Holly,naj premaga žalost in znova zaživi.Pisemca ji skupaj s prijatelji in radoživo družino pomagajo,da znova pogumno ugrizne v sočno življenje,ki se ji ponuja-seveda pa kakšen angel varuh nikoli ni odveč.Ganljiva zgodba,ki slavi življenje in prijateljstvo ter dokaže,da prava ljubezen nikoli ne umre.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Priporočam-za lahko branje
10.5.2006 12:17:44   
al1*
Sem jo že prebrala, pred nekaj tedni. Res je lepa. Sedaj pa berem še zadnjo knjigo iz te zbirke- ki jo je napisala Amanda Quick.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Priporočam-za lahko branje
10.5.2006 12:26:33   
muki1
In jaz naj grem to knjigo brat, ko sem se že pri opisu vsebine orosila..... user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Priporočam-za lahko branje
10.5.2006 12:31:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

In jaz naj grem to knjigo brat, ko sem se že pri opisu vsebine orosila..... user posted image .


Muki,če pa branje te knjige tako lahko teče.Res je malo žalostna,ampak srečno se konča.user posted image
Al1* kakšen je naslov če smem izvedeti,Pred dnevi sem jo prebrala eno zadnjih od Quick,ki jih premore Koprska knjižnica.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Priporočam-za lahko branje
10.5.2006 14:42:50   
al1*
Naslov je skrivnostni čar.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Priporočam-za lahko branje
12.5.2006 11:25:09   
Laubica
Komaj čakam da nam knjižnico odprejo jo renovirajo do 25 bom še mogla čakat upam samo da ni zasedenauser posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Priporočam-za lahko branje
16.5.2006 7:13:52   
bonika
Ful dobra kjiga: Tamara Mckinley: MATILDIN ZADNJI VALČEK

user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Priporočam-za lahko branje
16.5.2006 10:06:24   
al1*
Jaz pa trenutno berem knjigo Barra Creek. Priporočam!

_____________________________

lp


(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Priporočam-za lahko branje
17.5.2006 14:05:37   
muki1
Jaz trenutno berem Le kako ji to uspe od Pearson Ailison. Ko padeš not te kar potegne, ampak sem potrebovala malo več časa, da sem not padla, morda jo moraš bolj v šusu brati.
Opisuje pa mamico dveh otrok in upraviteljico skladov. Prezaposlena je do amena, spopada se z moškimi v službi, ljubosumna je na varuško svojih otrok, ne najde časa za pramene, vmes se ji zgodijo pripetljaji ala Brigite Jones, pa še ljubimec se ji obeta user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Priporočam-za lahko branje
18.5.2006 12:09:38   
Anonimen
Slava mojega očeta ( Pagnol, Marcel )


Ful luštna knjiga, preprosta, zabavna.... taka na iziuser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Priporočam-za lahko branje
19.5.2006 8:52:56   
Mariposa
Carmen Reid: Življenje je norišnica.

Eve je dokaj povprečna ženska, tako na videz in tudi sicer. Morda je nekoliko drugačna le zato, ker ima kar štiri otroke, a še ni odtrgala popkovnice mladosti, ki jo napaja z željo po ljubezni. Ne po takšni ljubezni, kot bi jo sicer radi pripisali ženski njenih let in njenih izkušenj ampak po tisti ljubezni, ki jo pesniki pišejo z veliko začetnico.

Ob tem pa Eve ni prav nič patetična in sentimentalna. Je klasična mati, ki vzgaja in je hkrati sodobna ženska, ki si pobarva lase v rožnato in se poda v lov za ljubeznijo z enako energijo kot to počne njen najstarejši otrok. Ob tem pa se vseskozi sprašuje ali ni prehitro zaprla vrata za očetom teh čudovitih otrok, za tistim, ki ji je znal tako spretno zlesti pod kožo, da še leta po ločitvi začuti mravljince na vratu, ko se otroci vrnejo z vikend obiska pri njegovi novi družini in ko v njihovih majicah začuti tisti znani vonj po njegovi koži.

Med njima je brez truda vse postalo tako dobro. Spomni se, kako sta se zvečer v postelji objela s poljubi. Oba sta si jih tako želela in dobro izbirala, da sta zdrsnila skupaj brez truda in brez besed. Seks je bil preprost ritem, skupaj sta menjala položaje; vedno je bilo mogoče, da bo obema prišlo naenkrat ali le nekaj taktov narazen.

In vendar je po tistem divjem prepiru z vpitjem, ko je Josepha dokončno vrgla iz hiše, poklicala prijateljico Jen in ji povedala: Naredila sem največjo napako v življenju. Šla sem živet s totalno ritjo. Jen je s seboj prinesla veliko steklenico poceni poljskega gina in tetrapak jabolčnega soka. Čudno mešanico soka in gina sta pili iz visokih kozarcev, nato sta se skupaj zvili na zofi in si podelili zadnji joint. »Tako krasen fant. Tako čudovit očka« je bilo zadnje kar je povedala tisti večer.

Carmen Reid je napisala roman, ki ga bodo dobro razumele sodobne ženske pozne mladosti, tiste ki se odločajo med fitnesom in Tai chi-jem in prebirajo knjige z modrostmi uravnoteženega bivanja. Življenje je vedno norišnica in tudi tokrat ne odkrijemo kdo je zunaj in kdo znotraj. Vsekakor pa je res, da je ta mlada avtorica, novinarka in kolumnistka napisala roman v katerem se dogaja bistveno več kot v kakšnem sodobnem ameriškem trilerju. Njena pripoved je kot poskočna gorska reka, ki na vsakem koraku najde nekaj zanimivega in novega in, čeprav ji je žal, da zapušča varnost izvira se veseli umirjene delte v dotiku z morjem. Knjigo Carmen Reid, Življenje je norišnica, lahko podarite tudi najboljši prijateljici.



_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Priporočam-za lahko branje
19.5.2006 14:37:23   
benika
Jaz pa berem zbirko od V.C. Andrews. v zbirki je 5 knjig in vsaka je nadaljevanje prejšnje. Govori o klanu družine Cutler, spletkah stare mame Cutler, o ugrabitvi njene vnukinje...V glavnem ne preveč težko branje, pa še precej zanimivo po vrhu.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Priporočam-za lahko branje
21.5.2006 21:33:31   
Laubica
Trije v postelji od Carmen reid tudi super knjiga

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Priporočam-za lahko branje
2.6.2006 23:33:57   
Mariposa
Ja Jaca se strinjamuser posted image Meni je bila všeč tudi Iščem impotentnega možauser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Priporočam-za lahko branje
4.6.2006 15:45:02   
Anonimen
Neva jaz pa priporočam:
NORO ZALJUBLJENA, avtorica Jenifer Crusie, sem jo na lanskem dopustu v Tuniziji v šušu prebrala in malo se "mota" tudi okoli mojega življenja....
Vredna branja....

Doma v vitrini pa imam amando Quick: Zapeljevanje....vredna branja, pa Desa Muck: Panika...odlična knjiga

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?