|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pag - kdo gre? :)
24.5.2006 12:21:11   
BLAŽIKA
Smo bili pred trmi leti v povljani in vam povem kaaataaastroofa!!!!!!!!  Imeli smo res luksuzni apartma ampak kar se tiče okolice, plaž, da o senci sploh negovorimo, voda in vse ostalo je bilo obupno. Če temu pravite otok najlepših plaž pol pa res ne vem. Smo doživeli in videli velikooo lepše plaže. Nas pag več nikoli ne vidi in ga toplo odsvetujem vsem z otroci (govorim za povljano). Mogoče je kje res kotiček ki vas je pritegnil vendar mi tega nismo doživeli.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pag - kdo gre? :)
26.5.2006 18:02:55   
Anonimen
Mi gremo ze 10 leto in ja, ko prides dol je kt da bi prisel 'domov' user posted image  

Nam so plaze in morje super! Istra se ne more rpimerjat .. Sta ble sestre tut po drugih otrokih, pa starsa tudi .. pa so vsi mnenja, da je Pag najlepsi :) Men je vsec, ker ni dreves ..

Jah, Blazika, drevesa imas pa le v Straskem, to je splosno znano. Sej Novalja ma tut obupno plazo, se moras mal ven zapeljat.

Kristina, super, mi gremo isto user posted image  Novalja seveda ;)

Ce kdo vidi kako podivjano beaglico (Luna, fuj, Luna ne, Luna sem, Luna pridiiiiiii) sem to jaz user posted image  Aja, pa roza ovratnica + roza fleksi (ceprav ljudje se vedno vprasajo, ce je psicekuser posted image )

Lp, Ribica

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pag - kdo gre? :)
26.5.2006 18:46:00   
Ezi
user posted image user posted image user posted image  al pa mogoče konec junija ...ASTOOOOR, Astooooor ... Straško ali Šimuni
Drugače pa bomo prvi teden v juniju v Novalji. Še malo, še malo ....
Lev76 malo poglej za dvema mamicama z dvema mulčkoma in enim dojenčkom. Voziček Quiny, samo maxi-cosi avtosedež.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pag - kdo gre? :)
26.5.2006 22:48:29   
Nannn
Tudi mi letos prvic sibamo na Pag...v Staro Novaljo od 02.07.do 16.07. in ze komaj cakam user posted image user posted image

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pag - kdo gre? :)
28.5.2006 20:12:47   
SanjaS
sezam,

mi tudi razmišljamo o Zuboićih in me res zanima kakšne so tvoje izkušnje (plaža, karkoli)..

LP,

S.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pag - kdo gre? :)
28.5.2006 22:27:17   
Anonimen
Ezi, kaj pa mogoče konec julija?user posted image  Bi bla Astor pa Luna največja atrakcija sred Novalje user posted image  (lani je blo itak vsake 2m - A je to beagle? Joj, kak je sladek! Joj, a ga lahko pobozam? A je to un k so bli po TVju? ..... - je bil ravno pred morjem tisti prispevek na HRT tv-ju o poiskusih na beagliv v teh farmacevtskih druzbah)

Eh, novega itak ni nic .. plocnik so ze uspeli v treh letih zgradit (najbrz en robnik na dan ... vsake 3mesceuser posted image ) ostalo pa ...

Aja, center Novalje je zaprt (strogi center), po ostalih ulicah pa vecinoma poteka enosmerni promet (teh okoli strogega centra). Pa sami Slovenci in Zagrebčani so tam ;) Tko, da pazite na avtomobile na parkiriščih ;)

Aja, še to - INTERNETuser posted image  je ugoden in hiter v La Palomi (pri tržnici, zadnji kafič pri cerkvi) - do 10h zjutraj še ni gužve user posted image

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pag - kdo gre? :)
29.5.2006 10:26:41   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: SanjaS

sezam,

mi tudi razmišljamo o Zuboićih in me res zanima kakšne so tvoje izkušnje (plaža, karkoli)..

LP,

S.


Zubovići user posted image Izreden mir, malo ljudi, nekaj več turistov v glavni sezoni (morda 100user posted image ) , lepa peščena plaža (rabiš senčnik), lep dostop v morje za otroke, mali bife ba plaži z wcjem!!!!! in hladnim pivomuser posted image , apartmaji so v vseh bajtah približno enaki , na enakem nivoju (mal kopirajo en od druzgauser posted image ) , mesnica v vasi, pekarna v vasi, mala trgovina v vasi,user posted image , domačini vsako jutro pripeljejo sveže ribe - se da zmenit za kupit za mal drobiža...user posted image , edina (a dobra) konoba Marina v vasi - ne pozabi probat hobotnice izpod peke s krompirjem... mi kar sline po tipkovnici tečejouser posted image ..., skratka... če ne rabiš kakšnega cirkusa, potem ste zmagaliuser posted image

p.s.
Kam pa greste? Mislim, h komu, če ni skrivnost?user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pag - kdo gre? :)
4.6.2006 20:01:58   
luka jan
Tudi mi gremo letos prvič na Pag, v Novaljo od 15.- 29. julija. Upam da bo vsaj vreme, za vse ostalo se bomo pa sami potrudili.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pag - kdo gre? :)
5.6.2006 15:34:28   
coco
Joj, Blažika si me pa prestrašila!
Mi gremo namreč konec meseca v Povljano v, baje, odličen apartma v hiši Lanterna. Lokacijo in nastanitev so ful hvalili, sama pa ne vem...user posted image
Daj mi prosim napiši kaj točno te je motilo, ker saj veš, to je pač relativno in bo pa morda nam vseeno všeč. Mi vemo, da je Pag večinoma brez sence, zato pa bomo sabo vzeli veeeeliiiik senčnik, pa tako ali tako nas plaža od 11h-17h ne bo videla. Morje in plaže tudi hvalijo.....
Prosim naštej mi vaše -minuse, ker še vedno lahko zadnji moment odpovemo...
lp,
coco

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pag - kdo gre? :)
5.6.2006 21:42:55   
SanjaS
Mi se še sploh nismo z nikomer dogovarjali, samo razmišljamo o tem. Enkrat sem neki naklikala, pa se mi je zazdelo, da je tam lepo in ker še nisem nikoli bila na Pagu mal sprašujem.

Bojim se, da bomo rahlo "last second" organizirali in kar bo prostega najeli, ker se prepočasi obračamo..

Ali ma kdo kakšen naslov ali telefonsko od koga k daje v najem sobe ali apartmaje v Zubovičih konec junija+ prvih 10 dni v juliju?

LP,

S.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pag - kdo gre? :)
6.6.2006 20:21:06   
SanjaS
Ups! barbs, oprosti za rahlo zavajajoč prejšnji post....

Sprememba: Ravnokar sem se pogovarjala z gospo Ido Zubovič in vse kaže da dopust v Zubovićih BO!

Lep pozdrav

S.

p.s.

tvoj post me je povsem prepričal...user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pag - kdo gre? :)
8.6.2006 11:21:04   
Barbs
user posted image  No, Sanja, lepo.... mi pa gremo k Datkovićem - ena redkih  "apartmajskih" družin, ki se v Zubovićih ne piše Zubovićuser posted image  

Pa da mi ne boš vseh hobotnic pojedlauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pag - kdo gre? :)
8.6.2006 13:19:05   
Wahoo RR
Tudi mi tudi gremo na Pag...čez 14 dni za cca 10 dni.
Jest sam upam, da bo sonček :)

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pag - kdo gre? :)
21.6.2006 12:25:41   
BLAŽIKA
Se opravičujem da se nisem prej javila sem bila odsotna. Midva sva bila z možem tam pred tremi ali štirimi leti. Apartmaje smo imeli čudovite. Ni mi bila všeč plaža ker sam ne moreš po njej hodit ( je tako ostro kamenje) kaj šele otrok . Sence res ni in če bo tako vroče mislim da tudi senčnik nebo kaj koristil. Nasploh okolica ni kaj prijetna vse je v izgradnji nenehen ropot, prah, gužva, ni prave trgovine, če zjutraj ne pohitiš ostaneš lahko brez kruha in tudi morje ni bogvekaj. Obvezno s seboj vzemite nekaj za obut za na plažo in v morje. Je pa ena plaža ki vam bo verjetno zelo všeč zaradi otroka je pa v mestu Vlašiči ampak do tja se boste mogli peljati kakšnih 15-20 minut vendar tudi tam ni sence. Midva nisma zahtevna vendar si dopust predstavljama malo drugače kot na pagu. Sedaj imama tudi midva 16 mesečno hčero in se nebi odločla da grema z njo tja ker nimamo kaj za doživet.
Vendar nekatere pravijo da se imajo vredu odvisno kaj človek razume pod besedo dopust. Nočem te prestrašiti sem pa ti povedala samo resnico. Aja da še ti povem da ta kraj nima mesta kamor bi lahko šla zvečer na sprehod ali kupila kakšen spominček. Tega tam ni razen da se vsedeš v avto in se odpeljete. V glavnem ena trgovina ena gostilna in ena picerija. To je vse kar je tam . Če imaste namen kaj tam pojest bo verjetno teško kaj najti razen v trgovini ali pa se spet odpeljati kam drugam.

Želim vam da se imate čim lepše če greste tja, mogoče boste vi imeli drugačne izkušnje od naju. Če ti ni odveč bi te prosila da mi po dopustu napišeš kako ste se imeli ker me res zanima več mnenj od ljudi ki gredo v Povljano.user posted image user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pag - kdo gre? :)
21.6.2006 13:00:34   
srki
4. avgusta v mesto Pag, na plažo se bomo pa vozili, verjetno na tisto, kjer je naravna senca. Bila sem že 2-krat tam, sicer mi ni ne vem kaj všeč, vendar sem bila z rezervazijami prepozna in nisem nič drugega dobila. Apartma je pa uštiman v nulo-s klimo, 50 eur/dan. Vmes je všteta že turistična taksa.

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pag - kdo gre? :)
23.6.2006 0:20:36   
jupiter
15.7. Straško

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pag - kdo gre? :)
30.6.2006 8:59:51   
tassa
No pa da se še jst javim!
Tudi mi gremo (kot ponavadi), vendar letos prvič s user posted image  (pravkar shodila).

od 8. do 22. julija v Vidaliče

JUhuuuhuuser posted image !!!!

Lepe dopustniške trenutke vam želim

Tassa

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pag - kdo gre? :)
3.7.2006 11:47:30   
alja01
Šimuni od 1. 8. do 15. 8. , že nekaj let hodiva v isti apartma, k isti prijazni družini in nama je full všeč. Plaža je čisto blizu (cca. 20 korakov), pa borov gozdiček, pa mir in kakor koli že naj, naj, naj. Pa še ko bova user posted image  dobila bo super, saj je plaža idealna za majhne otročičke.

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pag - kdo gre? :)
3.7.2006 15:13:32   
Lana_s
Tudi mi gremo letos na Pag, v Gajac, 1.8. za 10 dni. Bila sma že enkrat sama z user posted image in nama je bilo super. Pag je velik tak da je očitno res odvisno v katero mesto greš. V Gajacu imaš vse, od gostilnic, trgovin, pekarna je tam, živa glasba zvečer, meni je bilo takrat ful všeč.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pag - kdo gre? :)
3.7.2006 21:20:32   
Anonimen
28.7.-6.8  user posted image Šimuni

(odgovor članu Lana_s)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pag - kdo gre? :)
27.7.2006 22:10:28   
Anonimen
Bili smo na Pagu in samo to vam pravim : pazite, da imajo lastniki vašega apartmaja urejeno ˝građevinsko dozvolo¨. Smo imeli na obisku državni inšpektorat in smo se morali preseliti- naš najemodajalec ima zelo fajn soseda, ki ga je prijavil. Še dobro , da nam je vrnil denar za dneve ki so nam še preostali (4 dni), pa še nov apartma nam je poiskal. Na srečo je ena družina odpovedala in smo dobili apartma samo 100 m stran od prejšnjega. Naslednje leto bomo sigurno veliko bolj previdni- pa kaj moremo? Kdo ti pa pove, da nima vseh dovoljenj- glavno da dobi denar

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?