|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodni park Bohinj
12.6.2006 19:45:52   
*maja
Glede na to da se jutri odpravljamo na enodnevni izlet v Bohinj, bomo še malo izkoristili dan in se bomo šli kopat v vodni park, in me zanima kakšna je ponudba, kako je poskrbljeno za otroke (dostop z otroškim vozičkom, igrišča ipd...).
Skratka kaj je pričakovati user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodni park Bohinj
12.6.2006 19:53:45   
sončnica14
Za otroke imajo kar dobro poskrbljeno. V garderobi imaš previjalnico z umivalnikom in stolom (malo večja kabina).
Otroški bazen je posebej, tudi vizuelno nekoliko ločen. Imajo kar nekaj igrač za v in ob vodi.
Ob bazenčku sta na voljo sta dva vozička - nekaj podobnega kot marela.
Zgoraj (v baru- okrepčevalnici) so na voljo stolčki za hranjenje, prodajajo tudi hipp sadne kašice.
Pri reševalcu iz vode se da sposoditi "šlaufe" ali rokavčke.

Če te še kaj zanima pa kar vprašaj.

LP

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodni park Bohinj
12.6.2006 22:49:51   
frrrr
men se je tut luštno zdelo v Bohinju... sem bila sicer samo enkrat, ampak je blo kr dost otročkov in vsi so imeli kaj za počet.
lušten ambient!

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodni park Bohinj
12.6.2006 23:14:46   
SPORTINA
..če pa vam bo dolgčas ti bom jaz skuhala kavo, sem v bližini....

Če te še kaj zanima, pa vprašaj!

Lep dan v našem lepem, (dolgočasnem) koncu....

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodni park Bohinj
13.6.2006 8:07:20   
viv_
Ja, luštno je... S svojim vozičkom ne smeš notr, si ga tam lahko sposodiš, kot so napisale. Igrač ne rabiš nosit s seboj, jih je dovolj. Res je otrokom prijazno!

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodni park Bohinj
13.6.2006 8:12:12   
Anonimen
Pa ful je topel zrak. Tako da otroci (in odrasli) lahko res 3 ure zdržijo v vodi in ob vodi. Se nič ni treba  oblačit v suhe kopalke in zavijati v kopalne plašče.
Plača se pa za otroka od 4 let dalje. Tako da če imate kakšnega na meji ... saj veš.user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodni park Bohinj
13.6.2006 11:10:16   
Mojca20
Za otroke je poskrbljeno super!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodni park Bohinj
13.6.2006 21:05:02   
*maja
No poročam: imeli smo se super, otroci so uživali, z vozičkom so me spustili noter, samo morali smo obljubit, da ga ne bomo vozili gor pa dol, po vrhu vsega pa smo bili na bazenu popolnoma sami user posted image .
Za otroke je res poskrbljeno tako da si lahko samo želiš, mi smo imeli 2 uri tak mir pred ta velkima dvema. Skratka toplo priporočam user posted image .

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?