|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bungalovi Helios - Hvar
20.6.2006 9:14:13   
*maja
Zanima me, če je katera že bila kdaj v teh bungalovih??? Kako so urejeni, koliko so veliki bungalovi za 3 osebe, kako je za otroke,...
So pa to bungalovi v Starem Gradu na Hvaru.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bungalovi Helios - Hvar
20.6.2006 9:52:13   
sonccnica
Na Hvaru sem bila že večkrat in ti priporočam, da raje pojdite na drug konec Hvara, saj Stari grad ni tisto,  kar te prepriča, da je Hvar najlepši otok na Jadranu...

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bungalovi Helios - Hvar
23.6.2006 14:07:53   
Mojca20
Se strinjam s Sončnico, tudi jaz bi raje šla na drugo stran otoka, tam kjer vidiš sončni zahod, kjer je Hvar res pravi BISER!!!!! Stari grad je globok zaliv, nič kaj lepo, vsaj zame!

(odgovor članu sonccnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bungalovi Helios - Hvar
23.6.2006 14:22:27   
marcela
Mi smo bili v teh bungalovih pred štrimi leti preko agencije Relax. Takrat je bila v njih še stara, zelo preprosta oprema, če so jo od takrat zamenjali ne vem. Preprosta in ne preveč okusna je bila tudi hrana. Pa v naši družini sploh nismo izbirčni.Plaža ni ravno najlepša za otroke. Imeli so pa pestro izbiro fakultativnih izletov. Fish piknik, z gliserjem na Bol,v Dubrovnik... Meni se je Hvar najbolj zameril zato, ker smo v Splitu 7 ur čakali trajekt.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bungalovi Helios - Hvar
23.6.2006 14:27:34   
marcela
Oprosti tebe zanimajo apartmaji, površno sem prebrala. No mi smo bili v hotelski sobah teh bungalovov, imajo nekaj  apartmajev namreč tudi. Plaža je bolj kot ne sklanata, le v enem zalivčku je prod

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?