|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet ena nova faza?
20.6.2006 10:14:19   
bini
Hej..
spet jaz in moja Ana s svojimi fazami...user posted image

zadnje 2 tedna je noro nesamostojna in se ful boji ljudi - k nikomur ne gre na easy... niti k dedkom in babicam, ki jih je čist navajena, je že tud prespala tam, jih vidi večkrat na teden... na začetku ko se srečamo ima fazo, da se samo stiska k nama z možem in če imamo srečo se po 15 min celo začne sama sprehajat...
tud vedno več se hoče nosit... v neznanih situacijah (beri - povsod razen doma okol hiše, pa še to ne, če je kak manj domač človek kje)se hoče nosit in vztraja do joka user posted image ...

mož pravi, da je to faza, ko se boji da bova kar zginla, če se naju ne bo skoz držala... no ja, ok... ampak a majo to vsi otroci?? je bla že čist samostojna, pogumna (še preveč), zdej pa čist strahopetna... no ja, morda je tud to reakcija na bratca??

kaj pravte??

_____________________________

Svet je lep!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet ena nova faza?
20.6.2006 13:20:54   
beti 1
Ja, zelo verjetno kombinacija obojega, tam okoli drugega leta(zelo raztegljivo in različno) imajo otroci ponavadi eno fazo sramežljivosti in hude odvisnosti od staršev, če se takrat pa zgodi še kaj takega kot je prihod novega člana pa so zadeve lahko še bolj izražene. Še naprej jo spodbujajta k samostojnosti, kadar ne bo šlo, pa ji le ustrezita. Če ne prej, ko se mali ne bo več toliko nosil, bo tudi ona verjetno zopet bolj samostojna. Veliki otroci hitro ugotovijo s čim dojenčki pritegnejo pozornost in jih potem oponašajo, da bi jo tudi oni.
Jaz Žigu, ki že veliko razume kar povem, da on ni več dojenček in da naj mi pove kaj bi rad, prisiljeno jokanje pa kadar se le da ignoriram. Pogosto pomaga tudi če mu rečem, da bo Blaž kakšno stvar ko bo zrastel tudi počel tako kot jaz zdaj želim od njega. Je pa res, da je naš dečko prav huda čveka in se mu da res veliko stvari razložiti.
Uživajte

P.s.: V sredo se dobimo na Zbiljah, če vas slučajno zamika mali izletek.

P.p.s.: Čestitke Ani za drugo svečko!!!

< Sporočilo je popravil beti 1 -- 20.6.2006 13:23:16 >

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet ena nova faza?
20.6.2006 13:45:49   
bini
hej beti1 - hvala za vabilo na zbilje... saj vas pridno berem marsovčke, ampak za kaj več zadnje dneve ne utegnem... pa še krst imamo v nedeljo... zbilje so pa meni tako daleeeeč, pa še avto nima klime user posted image , tako da bom potem z veseljem brala vaše dogodivščine - uživajte!!
pa hvala tud za čestitke za 2. svečko - jo je pihnila s pomočjo ,sama kar ni nabrala tolk sape user posted image

ja, tale faza bo najbrž res to kar praviš... saj vem da bo minilo, ampak včasih je prav težko drugim razložit, da je to pač faza.. ful je folka, ki ne dojame, da pač v tistem trenutku jih ona ne mara oz. ne more bit drugje kot v naročju pri enem od naju...  tud jaz sem vesela, da je aljaž čist nekaj drugega in veliko potrpi in počaka - saj mora, ko ima tako glasno sestro user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet ena nova faza?
20.6.2006 17:31:24   
PiaM
Hojla, Bini.
Ti moram povedat, da smo imeli tudi mi pri taprvi to fazo, a je trajala kar nekje do 5.leta. se me skozi držala kot mali cek.user posted image  že v vozičku je jokala kot da bi jo iz kože drli, če jo je kdo samo pogledal... No, ta druga je pa pravo nasprotje. Če jo kdo od neznanih pogleda in ogovori, deli taakee nasmeške...user posted image
Tako da ne bi rekla ravno da je to povezano z bratcem (verjetno). Mogoče tud.user posted image  Raje jo pač malo pocartajta, da se par minut privaja, da ne bo postala preveč ljubosumna na bratca, ki je na rokah več kot ona.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet ena nova faza?
20.6.2006 22:34:39   
bini
hvala pia za tole izkušnjo..
ampak veš kje je fora - da naš mali sploh ni skoraj nič na rokah user posted image  - on je zadovoljen če samostojno nekje sedi in opazuje (razen ko je lačen seveda user posted image ).. tako da s crkljanjem Ana itak ostaja glavna kraljica.. no, sam da vem da bo tam do šole mal boljš ratal morda user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?