|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 17:29:16   
StBarbara
Nataša, drži se user posted image  

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 20:13:26   
Lumpi
Vedno znova in znova, ko prebiram vse imam cmok v grlu in solze v očeh. Nataša, svaka ti čast, da si lahko to prebrala. Jaz niti pred mikrofon nebi mogla stopiti.user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 20:42:41   
Piškotka~
Nataša občudujem te kako zmoreš.user posted image En velik user posted image imejte se radi in bodite v mislih z vašim user posted image , ki je končno rešen vsega hudega. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 20:46:37   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nataša občudujem te nad tem kar si naredila, jaz sigurno ne bi mogla iz sebe spravit besede.

Držite se, kolikor pač se lahko človek drži v takih trenutkih. Močna oseba si verjamem, da boš zmogla.

Objemček Lusi in naj vas mali angelček Ajša čuva na vsakem koraku user posted image .


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 20:53:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image malo prej sem zvedela kaj se je zgodilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če bi bila doma bi sigurno vedela in šla na pogreb zdaj pa sem bila cel teden odsotnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 20:59:43   
POKPOK
Draga Nataša!
Šele danes sem prebrala, da si izgubila nam vsem drago Ajšo. Zelo mi je hudo.
Ajša se je rešila vseh muk, ki ji ga je naklonilo življenje. Vedi, kljub vaši neizmerni ljubezni je trpela.
Ti si ji nudila več kot je mogoče.
Nataša, občodujem te. Občudujem, ker si toliko zmogla, ker zmoreš in vem, da boš zmogla. Zmogla boš zaradi Luše in zaradi angelčka, ki vas čuva.
Mislim na vas.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 21:39:03   
Anonimen
Nataša, saj sploh ne vem, kako zmoreš toliko poguma, da greš naprej. Meni se samo ob njenem imenu vlijejo solze, ko pa sem prebrala tvoj govor na pogrebu pa...

Občudujem te. Res te občudujem. Toliko stresov si prenesla, toliko lepih, pa tudi težkih trenutkov si doživela... Mali Ajši je zdaj v nebesih lepo, rešena je težkih operacij, ti si pa tista, ki boš morala živeti naprej. Želim ti, da ti življenje prizanese s težkimi trenutki!

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 21:54:06   
mala maja
držite se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  naj vas mala Ajša čuva.

Ja kerensa pa kako lažejo. user posted image user posted image  Ni fer ne razumem zakaj je svet tako krut.
NIKOLI ne bi smeli starši preživeti svojih otrok. Na svetu smo za to da gledamo svoje male user posted image  kako rastejo ne pa da k njim hodimo prižigat svečke.user posted image

Vsi mali user posted image  upam da uživate v raju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 23:22:54   
spacey
Nataša, tako lep govor si namenila Ajši, tako resničen in ganljiv. user posted image

S cmokom v grlu vam želim, da bi bili močni še naprej.

Nad vami bedi najlepši angelček in v temi vam sveti najmočnejša zvezdica - Ajša. user posted image

Vsak večer bom prižgala svečko, za malo borko...

Držte se user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ajšin pogreb :-(
24.6.2006 0:44:03   
Margareta
Ne vem naj napišem, ne morem. Moje  oči so polne solz. Sploh ne morem verjeti, da je naša punčka odšla. Ne morem. Jokam. Jokam.
Prosim, draga lepotička lepo se imej - na druigi strani.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ajšin pogreb :-(
24.6.2006 0:46:10   
Margareta
Sem ti prižgala svečko. Lepo se imej, kjerkoli že boš, draga Ajša.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ajšin pogreb :-(
24.6.2006 22:49:57   
Urša
Nataša, plemenita si!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ajšin pogreb :-(
25.6.2006 15:45:58   
M_A_J_A
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ajšin pogreb :-(
25.6.2006 22:28:44   
natalia
Nataša, pogumno in srčno si Ajši namenila zadnje besede. Naj vas njen nasmeh spremlja celo življenje in naj vas čuva vaš angelček...user posted image




_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu M_A_J_A)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ajšin pogreb :-(
26.6.2006 6:07:52   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ajšin pogreb :-(
26.6.2006 10:11:50   
Lusa
Pod to temo bi se rada zahvalila vsem ,ki ste mi pisale in nakazale denar za rožce in svečke.

Hvala vam!

žalostna mamicauser posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ajšin pogreb :-(
26.6.2006 10:17:07   
Anonimen
Ljuba žalostna mamica. Tvoja mala punčka bi še toliko pretrpela na tem svetu, kot tega res nobeno bitjece ne bi smelo. Ona je odšla s tvojo ljubeznijo v srčku, bilo je napolnjeno z ljubeznijo in vedno bo.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ajšin pogreb :-(
26.6.2006 14:59:04   
Anonimen
Prežalostna mamica, izjokaj se.
Toliko bolečine, kot se je nabralo v tebi, še skale ne bi prenesle.
Mi smo še vedno s tabo in še naprej bomo. In mislimo na tvojega malega user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ajšin pogreb :-(
29.6.2006 16:24:25   
copka77
Zelo lepo si povedala. Moje iskreno sožalje ob najbolj boleči izgubi, ki se ti lahko zgodi v življenju.Močna si in srčna, nataša...bodi takšna še naprej..Držite se.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ajšin pogreb :-(
29.6.2006 16:50:28   
chips
user posted image user posted image user posted image Joj kar solze mi tečejo po licu ko berem te zgodbe.
  Zakaj se mora to dogajati,saj ni lepšega na svetu kot roditi otroka in ga potem imeti ob sebi,ga vzgajati,....
Potem pa pride bolezen in ti ga vzameuser posted image .
Jaz še sicer nisem imela te izkušnje in Bog ne pusti da se kaj takega zgodi.Jaz tega nebo prenesla!!user posted image
Iskreno sožalje tudi od mene!user posted image user posted image  

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ajšin pogreb :-(
29.6.2006 17:54:39   
Anonimen
Ajša tudi midva z MAxom sva zate prižgala svečko. Nataša, Ajša je lahko ponosna nate, da ima tako močno mamico in atija. JAz bi se verjetno sesedla že pri 1. odstavku. Ajša je med anglečki. JAz verjamem vanje, ker je med njimi tudi moja sestrica. In ko mi je hudo, grem k njej na grob ali se z njo pogovorim in jo prosim naj mi pomaga ali čuva. In tako kot moja sestrica čuva MAxa, tako bo Ajša čuvala tebe in svojo sestico. user posted image

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ajšin pogreb :-(
27.7.2006 17:05:31   
Hanna M.
Draga Nataša in tvoja družina. Težko si predstavljam, kaj ste prestali in kaj prestajate, čeprav sem pred leti izgubila ljubljeno babico, si ne morem zamišljati kaj pomeni izguba otroka. Vsekakor pa velja pregovor, ki pravi, da kar te ne zlomi te okrepi. Tako močnega in ljubečega človeka, kot si ti težko najdeš. Čeprav te ne poznam in sem vašo zgodbo po naklučju začela prebirati pred parimi dnevi, to vem in čutim.
Meni je bilo  ob izgubi babice v tolažbo,  da sem se od nje pred smrtjo poslovila. Čeprav je bila v komi, vem da me je slišala in me je čutila, ko sem se ji zahvalila za vse dobro in ji dovolila da gre.
Prve tedne po smrti sem bila čisto o.k. Vse je nekako normalno potekalo, imela pa sem veliko opravkov (mama jih ni zmogla), ki so me zamotili, po treh dneh sem se tudi že vrnila v službo. Počasi pa me je vedno bolj začela motiti bližina ljudi. Vseh, tudi najbližjih. Najbolj mirna sem bila na pokopališču (ki sem jih pred tem enostavno sovražila, vedno so me morali prepričati, da sem šla tja) ali kje v samoti. Kakšne dva meseca po izgubi je bila kriza največja, bilo mi je resnično težko. Moja mami, ki je tudi močno žalovala pa mi je kar dušila.
Nato se je zgodilo nekaj čudnega. Ponoči sem sanjala. V sanjah se je prikazala babica, me prijela za roko in mi jo rahlo stisnila. Povedala mi je, da je na lepem kraju, da je vse dobro in da nas vidi, da pa zaenkrat še ne more večkrat priti nazaj, ker se lahko izgubi, da pa bo, ko bo lahko, (kaj točno naj bi to pomenilo ne vem, jaz sem si predstavljala, da ne more večkrat priti v sanje). Povedala je še, da nas ima vse zelo rada in da pazi na nas. Ko sem se zjutraj zbudila, je topa bolečina, ki mi je oteževala dihanje izginila in počutila sem se lahkotnejšo. Letos bo 5 let od njene smrti. Še vedno jo pogrešam in si želim, da bi bila z nami, da bi spoznala svojo pravnukinjo. Še vedno jo vidim tako živo in polno ljubezni, ko zaprem oči. Še vedno čutim njen nežen pogled in topel in čvrst stisk roke. Neskončno sem hvaležna ker sem jo imela in ker mi je celo po smrti pomagala zmanjšati bolečino.
Želim si in upam, da bo tudi pri vas tako. Da vam bo Ajšina ljubezen dala moč, da bolečina popusti in vas bo varovala. Želim vam vse dobro.
Hanna


_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ajšin pogreb :-(
28.7.2006 8:41:22   
modrooka
user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ajšin pogreb :-(
28.7.2006 14:28:56   
Lusa
Hanna hvala!

nataša

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?