|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rolete- ali lahko naknadno?
22.6.2006 13:59:30   
Pilar
Midva imava okna že ustavljena, mene pa zanima če lahko naknadno naročimo rolete, ali bo problem pri montaži...Mož mi namreč govori, da ni možno. Seveda , on hoče imeti polkna...pa če mogoče veste, kakšne so kaj cene.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rolete- ali lahko naknadno?
22.6.2006 14:04:04   
Geja
je možno tudi naknadno...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rolete- ali lahko naknadno?
22.6.2006 14:31:50   
*pepelka*
Lahko ja.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rolete- ali lahko naknadno?
22.6.2006 14:42:53   
Pilar
Imava pa podstrešno stanovanje...a to igra kakšno vlogo? Ker mi nekaj blefira, da bodo potem okna manjša...ma kaj jaz vem...on bi  mi dal na nova okna, stara polkna....Kristus!!!!!!!!!!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rolete- ali lahko naknadno?
22.6.2006 17:27:59   
bamby
Rolete se lahko naknadno montirajo in tudi okna ne bodo nič manjša. Itak so šine, na katerih so lamele od rolet, pritjene posebej ob oknu in ga NE OŽAJO!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rolete- ali lahko naknadno?
22.6.2006 21:35:38   
Win1
Nič se ne boj, če si želiš rolete ni noben problem. Če želiš imeti škatlo za rolete zunaj se samo luknja izvrta za trak, na notranji strani pa se vstavi avtomat. Če pa želiš notranjo škatlo je pa sicer malo več dela ampak še vedno ni problema.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rolete- ali lahko naknadno?
22.6.2006 22:45:10   
Anonimen
Da se, lahko naknadno.

Za naredit to pa ne rabiš nobenih dokumentov!

Verjemi sem delala na tem...tko profesionalno.

(odgovor članu Win1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rolete- ali lahko naknadno?
23.6.2006 11:21:48   
Pilar
hvala za odgovore...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rolete- ali lahko naknadno?
25.6.2006 2:34:54   
snorlax
Dokler nimaš fasade, lahko daš celo one rolete, ki imajo podometno škatlo, da se potem ne vidi. Tiste s škatlo na vrhu fasade pa lahko daš kadarkoli.

Drugače so pa rolete cenovno približno 2/3 cene okna, če govorimo o PVC. Oz. za primerjavo, če stane okno recimo 80.000 SIT, pride roleta okoli 50.000 SIT. Naju bi rolete za celo bajto prišle okoli 600.000,00 SIT. Zato se tudi nisva odločila zanje.user posted image

Še en link:  www.roltek.si/

< Sporočilo je popravil snorlax -- 25.6.2006 2:36:58 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?