|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "A greš z mano?" - in kar gre!!!
4.7.2006 22:52:56   
Joe
Najslabša reakcija na te dogodke je, da si "od šoka kar tiho". Glasno povejte ljudem, kar jim gre oz. kar se vam zdi neprimernega pri dogodku. Seveda pa po pameti, da ne boste kar naprej lajali naokrog.

Ima ljudi svako jakih.


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "A greš z mano?" - in kar gre!!!
5.7.2006 9:43:22   
Anonimen
groza no ne morm vrjet da se kej tazga dogaja. mojihdveh ni noben še prjev ne nikol..mogoče se mene bojijo k sem taka babura :)) če pa bi se mi kej tazga naredl pa ne da babo samo opizdim še užgem jo ene 2x pomoje. mislm kva si pa misljo??!! halooo!!
drgač pa jančika če se vam je tole 2x zgodl, da ni ta ista baba in an tržnici in pred kafano? da nima res kake namere zlobne..matr sej te kr paranoja zagab tkole! user posted image

(odgovor članu Joe)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "A greš z mano?" - in kar gre!!!
5.7.2006 9:55:04   
Maxica
Joj, folk smotan, primitiven. Da jim sploh kaj takega pade na pamet. Otroka ne moreš obsojati, kaj pa on ve. Ga je pa treba čimprej naučiti in mu vcepiti v glavo, da se tujcem ne zaupa in ne gre z njimi. Morda pri nas še ni toliko tega, v tujini pa tudi večjih otrok čez dan sploh ne pustijo samih iz hiše. Na žalost se res ne ve, kaj vse imajo eni za bregom.user posted image  
Se pa strinjam s Splišni, kar kaj takega jim zabrusi, če se bodo sploh zavedeli, kaj jim misliš povedati.user posted image
Meni se je zadnjič zgodilo, da je na eni prireditvi, kjer je bilo več kot 1000 ljudi, našega res živega 23 mesečnika za roko pod nujno hotela prijeti moževa 80 letna babica, češ da bosta šla malo naokrog. Halo?! Ker svojega otroka predobro poznam, vem, da bi jo za roko držal natanko pet sekund, potem bi se pa spustil in šel, bogvekam. Tako da sem potem izpadla seveda spet vsa sitna in smotana in tečna itd., ker sem ji rekla, da to pa že ne, ker se ji bo izgubil. Ona pa ne, saj ga bo držala. Tako da sem ji ga potem prav grdo izpulila iz rok in prijela v naročje. Ne vem no.user posted image  Jaz tudi še nikoli nisem kar enega tujega otroka prijela in peljala malo naokrog, no.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?