|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARKE 2021
25.7.2020 7:56:44   
Niani


IZVIRNO SPOROČILO: sončnica***

Pozdravljene.
Tudi moj TP je februar 2021, to bo najin prvi otrok.
Mene pa zanima, če je že katera imela nuhalno svetlino v ZC Dravlje in, ali so moža/partnerja spustili zraven. Namreč pri moji ginekologinji partnerji strogo ne smejo spremljati nosečnic, niti na prvi pregled ali na morfologijo, kar se mi zdi zelo krivično, da moške prikrajšajo za prvo izkušnjo z otrokom. Torej, je katera že imela nuhalno v centru Dravlje in kako je bilo s prisotnostjo partnerja?

Hvala za odgovore in vsem čimboljše počutje in srečen potek nosečnosti:)



Ojla, jaz sem imela pregled tam ravno vceraj in je bil partner lahko prisoten, jupi :) 

(odgovor članu sončnica***)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: FEBRUARKE 2021
25.7.2020 8:37:43   
sončnica***
Odlično, hvala za odgovor, ki mi je polepšal danuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niani)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: FEBRUARKE 2021
31.7.2020 16:31:00   
Rožca7
Živjo! Tudi jaz sem imela v torek nuhalno v Dravljah. Partner je bil lahko prisoten. Super je bilo:)


(odgovor članu sončnica***)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: FEBRUARKE 2021
1.8.2020 9:15:32   
isla13
Je bila katera na nuhalni v Postojni? Kako je tam s prisotnostjo partnerja? :) 


(odgovor članu Rožca7)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: FEBRUARKE 2021
15.9.2020 7:19:31   
Paulina21
Živjo!

Se bojim da je tale forum ugasnil user posted image .

Tudi jaz pričakujem konec februarja, zanima me kako ste in ali je katera že začela delati načrte za nakupe? Nuhalne so že nekaj tednov za nami, si že upate kaj večjega kupiti?

(odgovor članu isla13)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: FEBRUARKE 2021
6.10.2020 14:47:30   
JasJasna
Zgleda da res Paulina21, na fb je skupina in se mi zdi, da smo večina tam veliko veliko bolj aktivne. Upam, da se pridružiš, če se še nisi.

(odgovor članu Paulina21)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: FEBRUARKE 2021
6.10.2020 15:54:01   
Paulina21
Hvala, sem ugotovila da ne bo nič. Bom šla kar na marčevke, FB ne uporabljam ;).

Srečno :)

(odgovor članu JasJasna)
Neposredna povezava do sporočila: 82
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...