|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   filtri za vodo
16.10.2008 16:18:29   
livia
Baje obstajajo neki filtri, ki se jih namesti na glavni ventil za dotok vode in potem imaš v hiši vodo brez kamna in podobnih svinjarij.
Ali ima kdo kaj takega? Ste zadovoljni? Kje se to kupi, cena, montaža,....?

Trenutno za pitno vodo sicer uporabljamo brita vrček, a je kamna povsod preveč in razmišljam o kakšni bolj celostni rešitvi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: filtri za vodo
16.10.2008 18:25:51   
jajula
tak filter, ki se montira na pipo sem lih vidla v mercator tehniki (mogoče ga majo v hipermarketih tud), bil je pa na štantu z vrči za filtriranje. se mi zdi da je od philipsa in da stane okol 56e.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: filtri za vodo
16.10.2008 19:13:20   
citrončica
Pri nas doma-pri starših imajo filter, glavni na dovodu v hišo in še dodatni v kuhinji pod koritom in dodatno pipo,bilo je drago, tam dobrih 300 tisočakov starih nekje, a so rabili zaradi maminega zdravja, meni je voda dobra od tam, sama pa kar Brita filtre uporabljam,veliko pa kar direkt, baje imamo še dobro vodouser posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: filtri za vodo
16.10.2008 19:56:41   
kajajaka
Ravno danes sem kupila Brita vrč (19 €) in ga sprobala.
Prej so bili po kuhanju vode za malo vsi lonci beli - toliko je bilo kamna. Danes sem pa vodo prefiltrirala in potem prekuhala in ni niti pikice kamna - pa še ostali jo pijemo. Priporočam.
Sicer so ti vrči dražji. Tako poceni jih imajo pa tu:

http://www.bestshop.si/index.php?str=product&prodid=1204

filtri so pa najcenejši tu (menjaš ga na 4 tedne):

http://zakuhinjo.enakupi.com/Vodni-filter-Maxtra-3-Brita-pr-17094.html

Jaz sem navdušena!

Joj oprosti, šele sedaj sem videla, da Brito že imaš....

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 16.10.2008 19:58:01 >

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: filtri za vodo
16.10.2008 20:43:16   
TRIŠ
Imenuje se vulcan in stane 300 eur.V bližnji prihodnosti ga bomo namontirali,ker kamna imamo v naših krajih za pop....,tako da bojlarin pralni stroj trpita.Imamo pa tudi filter za pitno vodo in se odlično obnese.Mislim da je stal 160 eurov in mi ni žal.Sedaj tudi otroci pijejo samo vodo in smo včasih prav v zadregi če kdo pride in pozabimo kupit sokuser posted image

Prej sem imela eno leto brito in se nam je okus že zagnusiluser posted image ,ta pa je brez vonja in okusa skratka DOBRA VODAuser posted image

Če pa te zanima kaj več mi lahko pišeš na ZS in ti dam številko fanta ki nam je montiral pa ti bo z veseljem brez obveznosti vse razložiluser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 16.10.2008 20:46:37 >

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: filtri za vodo
16.10.2008 21:01:32   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


filtri so pa najcenejši tu (menjaš ga na 4 tedne):

http://zakuhinjo.enakupi.com/Vodni-filter-Maxtra-3-Brita-pr-17094.html



+ 4 eur poštnina + 1 eur pošti za plačilo po povzetju


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: filtri za vodo
20.10.2008 21:33:19   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


filtri so pa najcenejši tu (menjaš ga na 4 tedne):

http://zakuhinjo.enakupi.com/Vodni-filter-Maxtra-3-Brita-pr-17094.html



+ 4 eur poštnina + 1 eur pošti za plačilo po povzetju




jaz jih pa ne morem naročiti, zgleda, da jih je zmanjkalouser posted image

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: filtri za vodo
22.10.2019 14:18:52   
Haleluja
Filtre za filtriranje celotnega objekta, stanovanjske hiše ali stanovanja najdete na naslednji povezavi:
https://www.vodni-filter.si/kombinirani-filtri-za-vodo-mehanski-aktivno-oglje.html

Za odstranjevanje vodnega kamna se uporabljajo ionske mehčalne naprave. Enaka tehnologija mehčanja vode se uporablja v kuhinjskem pomivalnem stroju. Za regeneracijo ionske mehčalne naprave se uporablja tabletirano sol. Za namestitev ionske mehčalne naprave je potrebno poleg dostopa do glavne cevi imeti v bližini naprave odtok (za spiranje vodnega kamna) in elektriko. Več o ionskih mehčalnih napravah si lahko preberete na http://www.ionizirana-voda.net/ionski_izmenjevalec.html


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?