|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hocembitimamica
22.1.2021 1:26:55   
Nosećka123
Zdravo punce! A mi lahko kdo prosim pomaga vesela bom vase odgovore..a se je se keri tako zgodil!Jst bi mogla imet M 19.2 sem pa dobila ze 14.1 In to samo 1dan cist rahlo M Seveda sem pa naredila test nosecnost BC in mi je nazlost pokazalo negativno 😓Z fantom se ze trudiva 4 mesce ampk vedno negativno...jemljala sva tabletk fertilup..ampk pomojem da ni pomagal..nic..Upajmo da dobim dobro obvestilo Upam da sem noseča ❤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Testi
22.1.2021 2:17:24   
Nosećka123


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdravo puncee sem nova na forumu in vedno nisem dobila se odgovor!
Jst bi mogla imeti M 19.1 sem pa ima 14.1 in to samo en dan cist rahlo...ce se je keri se tako zgodil...kupila sem test in kot imate spodaj par slikic na tistem testu je kot bi se obarvale 2 crtice ampak samo na pol..a se je keri se tako zgodil..naredila sam pa se drugi dan test in mi je samo pokazal na zalost negativno 😓A je to mozna kaksna krvavite ali pa se razmozuje plodnost za nosecnost 
En dan pred M ko sem jo dobila Sem bruhala slabo mi je bilo v trebuh me boli in spika me ampak to veckrat da me v trebuh spika..trebuh imam cist napihnjen pa vcasi je trd ko kamen vcasi pa mehek?

Imate pa tam par slikic trebušcka upam da se kaj skrivaa pod mojem trebuśckom..upam da bom zacutila se eno srce v svojem trebuhu..Poglejte slikic Vesela bom vasih odgovorov Upam da dobim veselo sporocilo !Lp 

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Testi
22.1.2021 2:17:29   
Nosećka123


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdravo puncee sem nova na forumu in vedno nisem dobila se odgovor!
Jst bi mogla imeti M 19.1 sem pa ima 14.1 in to samo en dan cist rahlo...ce se je keri se tako zgodil...kupila sem test in kot imate spodaj par slikic na tistem testu je kot bi se obarvale 2 crtice ampak samo na pol..a se je keri se tako zgodil..naredila sam pa se drugi dan test in mi je samo pokazal na zalost negativno 😓A je to mozna kaksna krvavite ali pa se razmozuje plodnost za nosecnost 
En dan pred M ko sem jo dobila Sem bruhala slabo mi je bilo v trebuh me boli in spika me ampak to veckrat da me v trebuh spika..trebuh imam cist napihnjen pa vcasi je trd ko kamen vcasi pa mehek?

Imate pa tam par slikic trebušcka upam da se kaj skrivaa pod mojem trebuśckom..upam da bom zacutila se eno srce v svojem trebuhu..Poglejte slikic Vesela bom vasih odgovorov Upam da dobim veselo sporocilo !Lp 

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hocembitimamica
22.1.2021 21:19:26   
LoniRR
Zivjo


Lahko je.bila vgnezditvena krvavitev, lahko pa le zmeden ciklus zaradi tabletk. Sicer sama ne.poznam nobene, ki bi ji test pokazal narobe, ampak to ne pomeni da ni mozno. Sem ze velikokrat brala o tem. Mogoce pa je le prekmalu in imate v urinu se premajhno vrednost hormona da bi ga test zaznal. Mogoce poskusite z baby check mini. Ta mislim da je najbolj občutljiv. Drzim pesti za plusek oziroma 2 crtici. Pa javite kako se je.razpletno, ker mene tudi zanima zakaj krvavitev 🤔

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hocembitimamica
25.1.2021 18:33:55   
Nosećka123
Mogoce je bila res vgnezditvena krvavitev...danes sem kupila test BC mini in mi je pokazal eno crtico cist rahlo tolk da se vidi..Mi ve kera razlozit bom vesela vase odgovore.. A sem noseca?user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hocembitimamica
25.1.2021 18:47:25   
Nosećka123
Pozdravljeni!
Mogoče le pa je bila res vgnezditvena krvavitev.. Prejšnji teden sem prodala BC mini mi je pokazalo samo eno črtico!spodaj je slika od prejšnjega tedna!Danes sem pa kupila Tudi BC in mi je pokazal cist rahlo eno črtico ker se nikoli se mi ni tako zgodilo..a je možno da sem lahko noseča?




user posted image user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hocembitimamica
30.1.2021 23:29:41   
LoniRR
Zivjo


Iz slike se zelo slabo vidi. Bom poskusila poiskati svoj test in ga priloziti. Sedaj bi ze moral nov test pokazati ze bolj vidno drugo crtico. Drzim pesti da sta dve. 

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hocembitimamica
1.2.2021 23:19:32   
Tasykaa RR
Nosečka123 pri meni je bilo na začetku tudi čistoo bleda črtica potem pa vedno bolj vidna ☺user posted image  user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hocembitimamica
17.2.2021 23:14:00   
Nosećka123
Pozdravljeni mamice Mi ve kerq prosim razložit glede te teste A je možno da sem noseča?Hvala za odgovore Lp maja katič
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hocembitimamica
18.2.2021 22:33:45   
Tasykaa RR
Nosećka123 po slikah bi rekla da jaa 👍 najboljše poklicat in se naročit h ginekologu na uz 🥰 ali pa plačniško še na krvni test 😉 srečno 🥰 in javi 😉 


(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hocembitimamica
2.3.2021 21:20:51   
LoniRR
In Nosecka123 je bilo pozitivno?


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hocembitimamica
22.3.2021 4:46:53   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: LoniRR

In Nosecka123 je bilo pozitivno?


 
Zdravo... Nevem ker jst sem bila šele naročena 8.3. 2021..in M mi je zamujala skoraj 10 dni in po 10 dneh sem doma menstruacijo.. Nevem kaj je bilo to testi so kazal 2 črtice!

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: test za nosečnost
22.3.2021 4:54:26   
Nosećka123
Hej Hej Punce
Jst sem z fantom vedno v skrbi in vedno žalostna ko dobim (M) z fantom se že trudiva 6mescov pa še vedno nič.... No zdej bomo videli ko naj bi dobila 24.4.2021 pa bomo videli kaj bo (držim pesti da bo vsaj enkrat naša želja ispolnjena) A mi lahko kera pomagala če so kakšna zdravila za kupit.. Da hitreje zanosiš. Pa če je keri to pomagal... Naj mi prosim javi kera.. Ker sm vedno v skrbi.. Bila sem pa pri ginekologu.. In jst sm plodna.. Ampak mogoče je kaj pri fantu narobe držimo pesti da ni nić narobe med nama....   Lih sva se menila z prijetelico da če je kaj pri mojem fantu narobe pa če grem k ginekologu če lahko oni nekako pomagajo da zanosim iz drugih sperm da oni dajo ali pa kako. Že nisem se nić pozanimala... Moj fant pa jst sva rekla ni važno kak je otrok samo da ga imamo pa da imamo samo enega tudi bi bilo ok.. To bo naša izpolnjena želja... Prosim naj mi se kera javiiiDržimo pesti da nam uspe pluseek 🙏❤️

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: test za nosečnost
22.3.2021 7:53:57   
fracek
Draga Nosecka 123, ce sta se oba mlada (pod 35 let) je 1 leto normalna doba, v kateri naj bi vecina zanosila. Po enem letu pa se je smiselno oglasiti pri ginekologu in prositi za dodatne preiskave. Prva preiskava, ki jo je fajn naredit, je spermiogram pri partnerju, da vidita, ce je tu slucajno problem. Napotnico dobi pri njegovem osebnem zdravniku.


Smiselno je tudi, da poznata tvoje plodne dneve oz. kdaj imas ovulacijo. Lahko si kupis ovulacijske teste. Za kakrsna koli "zdravila" pa je po mojem mnenju na vajinem mestu se preuranjeno. Ti pa lahko jemljes ze folno kislino.
Srecno.

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: test za nosečnost
22.3.2021 7:56:32   
Nosećka123
FracekMidva sva stara 18 pa 20 let in sva že skoraj skupaj... 1 leto.. In trudiva se pa nič ni od tega.. Ja nevem jemala sva fertilup pa ni nič pomagal... Ja sej bo moral it.. K zdravniku 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: test za nosečnost
22.3.2021 12:38:22   
fracek
@Nosecka123, lahko razumem vajino "nestrpno zeljo" in razocaranje, ampak glede na to, da sta se res mlada, se na vajinem mestu se ne bi obremenjevala. Kot si verjetno ze kje prebrala, je vsak cikel, tudi ce je z vama obema vse vredu, le 25% moznosti za zanositev. Nacrtujeta pa nosecnost sele 6 mesecev. Imejta se rada, vse ostalo bo pa prislo, ko bo tako namenjeno.

In kot sem ze napisala, pri teh letih je 1 leto nacrtovanja cisto sprejemljivo obdobje in prej se nima smisla podajat v kakrsne koli preiskave. 
Srecno.

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: test za nosečnost
25.3.2021 20:58:10   
Tasykaa RR
Nosećka123 probaj čimbolj mirno 🥰 do enega leta je povsem normalno, ker je res zelo mali procent takojšnje zanositve, pa tudi glede na vajina leta, vama zagotovo v kratkem uspe 🥰 javi nam dobre novičke  🥰

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: test za nosečnost
15.4.2021 23:23:14   
LoniRR
Nekje sem prebrala, da pari nehote zavirajo zanositev s svojimi mislimi. Poskusi odmisliti in se sprosti. Vse je z razlogom in ko bo pravi trenutek vama bo ze uspelo. Imata se cas in pol leta se nic ne pomeni. Okoli sebe imam prijateljice, ki so se leta trudila pa jim je uspelo. Drugace pa lahko veliko sama pripomores. Cim manj se sekiraj, bodi aktivna in zdravo se prehranjuj. Pa ne loti se spolnega odnosa kot sluzbeno obveznost. 😊. Uzivajta in prej ko sleh vama bo uspelo

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?