|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hotel Wellness Park Laško + Thermana - vtisi
9.7.2010 22:56:08   
Nika v službi
Oj,

odločamo se med oddihom na Pohorju (h. Bellevue) in h. Wellness Park Laško. Bellevue poznamo, ker smo tam že bivali in nam je bil super všeč, naša madam se tudi neznansko rada vozi z gondolo, tako da je s tega vidika ta opcija super. Mi pa sam kompleks Habakuk za kopanje ni tako navdušujoč, zato pač gledam še tale hotel v Laškem.

Zanimajo me vtisi - kakšen je hotel, sobe, storitve, kakšni so bazeni, kako je za otroke poskrbljeno. Ali imajo kakšno otroško igrišče ali igralnico v samem kompleksu ali kje v neposredni bližini?

Če slučajno kdo pozna oba hotela, katerega bi priporočil?

Ostale SLO terme smo že večkrat obdelali, tako da ni potrebno dajati drugih predlogov. Tokrat se osredotočimo zgolj na omenjeni dve opciji. user posted image  Hvala.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hotel Wellness Park Laško + Thermana - vtisi
12.7.2010 9:35:12   
Morales
haj,

ne poznamo toliko opcije na Pohorju, a iskreno povedano za kopanje, kupola (super, če je slabo vreme), sobe, bazeni, animacija za otroke, igralnica vse je pod eno streho, to pove že samo ime hotel wellness park laško.
Če še niste preizkusili, priporočam. Na pretek je tudi izven hotelskih akvitnosti, saj je okolica imenitna.
Nika, v vsakem primeru javi, kako je bilo ali v Laškem ali na Pohorju ... pa prijetno vroče počitnice :)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hotel Wellness Park Laško + Thermana - vtisi
12.7.2010 9:43:09   
pety78
Nika, za Laško, kar se vtisov tiče, je baje super. Moja svakinja gre velikokrat tja s svojo družinico. Mislim, da ne boste razočarani.

Drugače ti pa priporočam raje.....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Morales)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hotel Wellness Park Laško + Thermana - vtisi
12.7.2010 10:34:26   
Nika v službi
Morales, hvala. H. Bellevue na Pohorju je super, sobe izjemno prostorne, kaj takega redko dobiš tudi v hotelih s 5*, osebje nadvse prijazno, zelo simpatičen kompeks savn, igralnica v hotelu, super poti za sprehajanje, zvečer pa nadvse romantičen pogled na speči Maribor pod vznožjem... Edino, kar meni ni preveč všeč, je wellness park Habakuk, saj je zunanji bazenski del precej majhen. Notri je dokaj ok, zunaj pa ne preveč. Idealno bi bilo torej, da bi kompleks Laško prestavili pod vznožje Pohorja.user posted image

Kaj pa lahko delaš izven hotela? Laškega namreč sploh ne poznam, kaj si je vredno ogledat?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hotel Wellness Park Laško + Thermana - vtisi
12.7.2010 11:45:45   
Morales
označene poti za kolesarjenje, sprehajalne poti skozi park ob reki Savinji, grad Takor, najem koles, Celjaka koča (10 km stran) - bobkart, poletna drča - tube., itd. več si lahko pogledaš morda tule: http://www.stik-lasko.si/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=42

pozdravček!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hotel Wellness Park Laško + Thermana - vtisi
13.7.2010 9:30:56   
Nika v službi
Hvala, Morales, za trud in ideje. Odločili smo se za Pohorje, ker bo v tem času sigurno bolj prijetno, manj soparno in vroče kot v Laškem.

Pride pa Laško sigurno na vrsto ob prvi priložnosti.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Morales)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hotel Wellness Park Laško + Thermana - vtisi
13.7.2010 10:25:04   
Morales
Prijeten oddih :P

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hotel Wellness Park Laško + Thermana - vtisi
13.5.2011 11:32:02   
aslan
UGODNO PRODAM - POČITNICE V THERMANI LAŠKO ZA 4 OSEBE ZA 1200 eur
program vsebuje:
7 dnevni paket za 4 osebe v hotelu Welnees Park Laško
8 dni/7 noči
-namestitev v dvoposteljni sobi komfort plus za štiri osebe(balkon in pogled na reko)
-7x polpenzion(samopostrežni zajtrk in večerja)
-neomejeno kopanje v vseh bazenih(tudi na dan odhoda)
-neomejena uporaba savn v savna centru(tudi na dan odhoda)
-rekreacija v fitnes centru
-brezplačno uporaba kopalnega plašča
-breezžični internet
-brezplačno parkiranje v garažni hiši
-animacija,sprostitev in rekreacija(nordiska hoja,vadba v vodi,varstvo otrok do 4 leta)

Cena drugače znaša v 2184 EUR. Zadela sem na nagradi igri, pa ne morem iti,ker mam premalo dopusta.

(odgovor članu Morales)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?