|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.7.2022 10:23:46   
Anonimen
Punce živjo 🙋‍♀️ prosila bi za nasvet 😊. V ponedeljek bi morala dobiti M. Imam krče že od nedelje zvečer, sicer bolj blage kot ponavadi. V ponedeljek, ko bi morala dobiti M sem naredila test, ki je bil -. Do danes M še nisem dobila, pokaže se kapljica ali 2 čez cel dan. Danes se je pojavilo špikanje v desnem jajčniku. Ali je možno, da sem noseča in sem prehitro naredila test? Bi bil že počasi čas 😁. Najdaljši cikel sem imela 34 dni, načeloma imam na 27-30 dni, danes pa je 32 dan. O ta mesec nisem spremljala s testi, ker jih nisem imela. 

(odgovor članu LuckyRija)
  Neposredna povezava do sporočila: 301
27.7.2022 13:02:42   
Ele3
Najbolj zanesljiv je clearblue test, ki takoj pokaže😊 pri meni je že na prvi dan menstruacije pokazal + v vseh treh nosečnostih😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 302
27.7.2022 15:42:21   
sončektvoj
Se strinjam z Ele3, clearblue je zakon. Meni je tudi prav pokazal, sploh ta digitalni je zakon ker ne rabiš ugibat a je ali ni.

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 303
16.8.2022 10:33:20   
Anonimen
Hej punce 😊. Imam malo zmede. Ta mesec sem delala digitalne ovulacijske teste, ki so napovedali ovulacijo okoli 9.8.. Potem pa sem za šalo preizkusila še test s slino Maybe Baby, ki pa je pokazal praprot 13.8. in ravno okoli tega datuma so se začeli krči, včeraj so bili najbolj močni, tako da predvidevam, da je bil test s slino bolj točen in očitno sem vse mesece dejansko prehitro odnehala z rednimi SO 🤦‍♀️. Se je kateri kdaj zgodilo kaj podobnega s temi testi? 

(odgovor članu sončektvoj)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
16.8.2022 16:42:08   
Elfika
Jaz imam izkusnje le z digitalnimi O testi (CB), tistih na slino nisem nikoli poskusila. Mislim pa, da mi kar tocno napovejo O, ki sledi cca. 24-36 ur po pozitivnem testu. Prisoten imam tudi O izcedek in pa rahlo bolece prsi po O, pa tudi M pri meni vedno pride 12-14 dni po O (M bi naj nastopila cca. 14 dni po O). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 305
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:

Motnje menstrualnega ciklusa
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Znaki, ki kažejo, da imate preveč "moš...
Ko gre za žensko neplodnost, je večkrat težava v preveč kot premalo testosterona. V članku preverite, kateri so znaki, d...

Katero ime bi izbrale?
pikolinaa

Ime

Tobija (9%)

Tristan (14%)

Lovro (30%)

Ruben (5%)

Nic od nastetega. (42%)

Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!