|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.12.2022 12:32:24   
Bonbonnie
Evo jaz uradno sem zakljucila z O za ta mesec. Nisem sigurna danes ali je 2 ali je 3 dan po ovulaciji ampak nima veze, pokrila sma vse 5 dni. Ce zdaj ne rata mislim da bom na koncu zelo zaskrbljena in razocarana, ker do zdaj vem da nisma trofila O dan ali vsaj 1 dan pred tem. Zdaj pa ne bi mogla zgresit tudi ce bi zelela 😂
Kak je kaj pri vas drugace?

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.12.2022 15:50:56   
Alsa3
Jst cakam da je konec M 🤷‍♀️ naj bi bilo to jutri, potem pa akcija 😊 ta mesec bom malo bolj na off je le december, imamo kup praznovanj, toplice,... Drugace pa jst vem da sva prejsi mesec v casu O, jo nisva zgresila pa vseeno ni uspelo 😆 na zalost ne gre vedno to tako hitro 🤷‍♀️ tko da srecno in stiskam pesti da vama je uspelo 💪

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.12.2022 20:52:20   
Bonbonnie
Vem da je to zdaj cudno, meni se tudi zdi in nocem da zveni kot da malo pretiravam ampak mene so napadli krci tak kot pred M. Samo so centrirani tak cisto na sredini me boli ne levo in ne desno kot ponavadi. Prehitro je to, 2-3 dni po O ne??

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.12.2022 20:53:37   
Bonbonnie
Pac v trgovini sma bila in skoraj 1h sem cutila, niso tak mocne bile sicer kot pred M bolj topa bolecina, ampak sem cutila. Zdaj ni nic je vse ok.

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: II pričakujemo v letu 2022
3.12.2022 0:27:53   
Alsa3
Bonbonie jst sm te dva meseca tudi cutila topo bolecino.v jajcnikih, tudi kot neko toploto 🤷‍♀️ ne vem sploh ne znam rozloziti. Vem samo da ta mesec hocem.vse nekako odmisliti, proti koncu meseca ko se najbolj vlecejo.dnevi bomo v toplicah in bom dala iz glave vse 🤷‍♀️ drugace pa ta mesec tudi jst praznujeem in moja hcerka, pa itak je bozic, novo leto,..... Tko da ce se nic ne javim sem dala forum cisto na off :)

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 8:43:37   
Bonbonnie
No potem upam da bo to kljuc tvoji sreci, da ko odmislis vse da bo dejansko ratalo 😊. Lepo praznujta obe😊. Res je, carobni december.
Jaz sem ze 6/7 dni po ovulaciji nekje, vceraj sem cutila bolecino, tako kot jo pri ovulaciji samo ne tako fejst mocno..

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 14:02:18   
slovenistka
Živijo.
Midva pa sva začela jemati kapsule Fertilup. Ima katera izkušnje, je pomagalo? 
Lep dan Slovenistka 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 14:32:40   
Brincyka
Jaz čakam zdaj na O 💪. A ve kaj gledate kdaj delate O teste? Zdej sm opazila da v navodilih od enih par piše da kao ne smeš prej pit pa da nevem kok časa ne smeš lulat. Ampak meni je ponavadi tudi če sem prej pila pokazalo +. 

(odgovor članu slovenistka)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 14:42:05   
Bonbonnie
Ja jaz sem gledala da ni prvi urin in da je med 10 in 21h, 2x na dan, ko se je zacelo kazat tudi 3-4x na dan, da vidim kdaj tocno doseze vrha.. Pa tudi pazila sem na tega da 2h pred testom ne pijem. Ampak zdaj imam problem, 6/7 dni po ovulaciji in delam se vedno po navodilih moje aplikacije 1x na dan, in vceraj skoraj da ni bilo crtice, danes pa ze skoraj enako mocna kot kontrolna. Kak je to sploh mogoce? Pa tudi da bolecina ki sem jo vceraj cutila, ko me je spominjala na ovulacijsko bolecino samo ni bila tako bocna kot je bila prejsni teden. Sluz je bila prejsni teden 3-4 dni taka prozorna in vlecljiva, zdaj je ze lepljiva, ni ta prava. Ne vem kaj si naj mislim, imam zelo slabi obcutek, da spet ni ratalo 😩

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 15:15:42   
Brincyka
Jah baje da tudi testi niso čisto 100%. Tudi moja G je rekla da je najbolj 100% na dva dni do M. Kakor piše Pušenjak se uspešna O ne pojavi pred 8. dnem ciklusa. 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 15:21:20   
Bonbonnie
Ne sej ni bila O pred 8. dnem. Bila je 15. ali 16.. Zdaj je ze 22. dan ciklusa a jaz ponovno dobivam pozitivnega ovulacijskega testa. To mi ni jasno

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 21:09:11   
fracek
Malo se vam "vstulim" v temo 😁 sem sicer bolj aktivna na IVF forumu. @Bonbonnie, kaj je v navodilih od ovul. testov, da se ne delajoz jutranjim urinom? To mi je malo cudno, ker je jutranji urin ravno najbolj skoncentriran in kolikor sem jih jaz delalav okviru IVF postopkov, je bilo vedno treba delat z jutranjim. Ko je crtica ze precej mocna, pa ponovit cez 12 ur in vsaj 2 uri nic pit in lulat. Ce imate kratke cikle (24-26 dni) bodite pozorne, ker je lahko vrh v roku 12 ur ze mimo in crtica zvecer ze bolj boga. Lahko pa crtica na ovulacijskem testu pomeni tudi nosecnost.
@Slovenistka, punce trenutno precej hvalijo Myo-inositol in bromelain dodatka, Fertil up pa je (nakljucje ali ne) tudi ze prinesel kaksen plusek. Danes mi je ravno G na kliniki rekla, da edino D vitamin oz. njegovo pomanjkanne dokazano vpliva na uspesnost zanositve. Myo-inositol pa naj bi pripomogel h kvaliteti jajcec. 
Srecno vsem 🍀

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 21:58:12   
Brincyka
Ja jaz sem tudi videla v navodilih da je potreben jutranji urin. Edino popoldne mi ne rata it na wc 2 uri, ker imam tako delo da veliko govorim in sem tudi zelo žejna. Mi je pa prav tako tudi že popoldne pokazalo +, tudi če sem veliko pila prej. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 22:04:26   
Bonbonnie
Fracek ja, je v navodilih, ravno zato da ne mislis da imas povecanje (vrh) zaradi te mocnejse koncentracije zjutraj. Tako so meni tudi vsi ze svetovali. Pa tudi tega pravila, da se 2h pred testom ne sme pit nic. To za prvim urinom velja za teste za nosecnosti pa ravno iz tega  razloga da ce je zgodnja nosecnost in se test naredi cez dan, je morda urin razredcen in test ne zazna hormona.

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.12.2022 22:07:36   
Bonbonnie


user posted image

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 9:41:26   
Brincyka
Kako vam kaj kaže? Bonbonnie? Jaz sem danes zagledala + na O testu 💪 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 9:56:55   
Bonbonnie
Pri meni je letos Bozicek izgleda prisel malo prej 💕 Sem ravno naredila test, clear blue digitalni ki kaze 6 dni prej, in je kazal da boma avgusta zibala. Na listic se vidi zelo rahla crtica. Nepricakovana M bi mogla biti okoli torka. Sem 9/10 DPO. Prehitro sem malo naredila, ampak sem cutila res cudne nenavadne bolecine v bokih in spodnji del hrbta. Pa krci kot za M samo da so ves cas prisotni ampak ne tako mocni. Bom se naslednje dneve delala da vidim da crtica postane se mocnejsa in da poklicem G.
Zdaj upam da se bebika obdrzi in da bo vse slo naprej vredu. Vam vsem ostalim pa zelim veliko veliko srece! Bricnyka ti pa zdaj samo pogumno v akcijo in upam da se bos za Bozica veselila se vec. Ostanem tu in vas spremljam se naprej in vam dajem nasvete, ce bo tole slo vse vredu ❤️ Srecno vsem se enkrat!

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 10:03:32   
Bonbonnie


user posted image

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 10:07:57   
Bonbonnie


user posted image

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 10:54:10   
Brincyka
Čestitke!!! 🤗🤗🥰🥰

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 12:50:17   
fracek
Bravo Bonbonnie, cestitke. No, pa ti je res ze ovulacijski pokazal, da se nekaj dogaja 😊

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 13:05:20   
Bonbonnie
Hvala obemaa! @fracek, nisem ziher glede tega, sem mogoce malo premalo vode pila takrat, ker ko sem zvecer ponovila ni bilo nicesar. Pol pa sem vsega skupaj pustila 😂 Tako da, to ni najbolj zaupljivo bi jaz rekla. Sem pa imela res smesno situacijo. Vse te teste sem kupila preko maybebaby.si ker so takrat imeli neko akcijo, 3 testi clearblue, 2 digitalna, 1 navaden, ki so zelo obcutljivi. Zraven ovilacijskih pa sem se 7 trakcev dobila gratis. Prvega clear blue danes naredim, nevaliden, niti ena crtica. Vzamem potem digitalnega, spet nekaj ga je zmrdalo in ponovno nevaliden. No tretjega ko sem naredila digitalnega je ze kazal pregnant, potem pa sem se listeka namakala in se zeeelo rahlo vidi v zivu, tle na sliki ne vem ce se sploh kaj vidi. Cela zgodba vglavnem 😅

< Sporočilo je popravil Bonbonnie -- 9.12.2022 13:06:14 >

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 16:31:29   
Pikcapokca
Vas spremljam celi cas. Bravoo joj cestitke! Sem zelo vesela! Drzim pesti se za ostale 💞

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 17:24:34   
Alsa3
Bonbonie cestitke 👏😊 lepo nosecnost ti zelim 

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.12.2022 17:53:39   
Bonbonnie
Hvala vsem za cestitke iz srca ❤️ Jaz si se ne upam skakt od veselja ker je to sedaj res zelo zelo zgodnja nosecnost in me malicko skrbi. Ne bom zapuscala tega foruma, bom se vedno z vami stiskala pesti. Itak se se ni odprla skupina avgust2023 😅

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Ime za punčko




Maja (33%)

Ivana (10%)

Katarina (14%)

Anamarija (11%)

Ana (33%)


Število vseh glasov: 438

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!