|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.12.2022 12:32:24   
Bonbonnie
Evo jaz uradno sem zakljucila z O za ta mesec. Nisem sigurna danes ali je 2 ali je 3 dan po ovulaciji ampak nima veze, pokrila sma vse 5 dni. Ce zdaj ne rata mislim da bom na koncu zelo zaskrbljena in razocarana, ker do zdaj vem da nisma trofila O dan ali vsaj 1 dan pred tem. Zdaj pa ne bi mogla zgresit tudi ce bi zelela 😂
Kak je kaj pri vas drugace?

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 501
2.12.2022 15:50:56   
Alsa3
Jst cakam da je konec M 🤷‍♀️ naj bi bilo to jutri, potem pa akcija 😊 ta mesec bom malo bolj na off je le december, imamo kup praznovanj, toplice,... Drugace pa jst vem da sva prejsi mesec v casu O, jo nisva zgresila pa vseeno ni uspelo 😆 na zalost ne gre vedno to tako hitro 🤷‍♀️ tko da srecno in stiskam pesti da vama je uspelo 💪

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 502
2.12.2022 20:52:20   
Bonbonnie
Vem da je to zdaj cudno, meni se tudi zdi in nocem da zveni kot da malo pretiravam ampak mene so napadli krci tak kot pred M. Samo so centrirani tak cisto na sredini me boli ne levo in ne desno kot ponavadi. Prehitro je to, 2-3 dni po O ne??

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 503
2.12.2022 20:53:37   
Bonbonnie
Pac v trgovini sma bila in skoraj 1h sem cutila, niso tak mocne bile sicer kot pred M bolj topa bolecina, ampak sem cutila. Zdaj ni nic je vse ok.

Neposredna povezava do sporočila: 504
3.12.2022 0:27:53   
Alsa3
Bonbonie jst sm te dva meseca tudi cutila topo bolecino.v jajcnikih, tudi kot neko toploto 🤷‍♀️ ne vem sploh ne znam rozloziti. Vem samo da ta mesec hocem.vse nekako odmisliti, proti koncu meseca ko se najbolj vlecejo.dnevi bomo v toplicah in bom dala iz glave vse 🤷‍♀️ drugace pa ta mesec tudi jst praznujeem in moja hcerka, pa itak je bozic, novo leto,..... Tko da ce se nic ne javim sem dala forum cisto na off :)

Neposredna povezava do sporočila: 505
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Pojdi na:

Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Oblika penisa je pomembnejša od velikosti
Ste vedeli, da lahko s posebnimi tehnikami pomagate penisu, da dobi optimalno obliko. V resnici je oblika pomembnejša od...

merida

(83%)

(17%)

Število vseh glasov: 199

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!