|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2023
22.6.2022 19:23:15   
Manunimus
Anonimna, zelo lepo si napisala res, nwm če lahko še kaj sploh dodam res... Jaz enako želim tudi tebi in vsem ostalim, vso srečo in veliko ljubezni, da bo v prihodnje vse kot mora biti 🤍Je šel fant z mano, trajalo je danes, (sem mogla spet za rh faktor, ker sem si spremenila ime in priimek in je na prejšnjem izvidu bilo še staro ime in priimek) tako da tableto vzamem v soboto, v ponedeljek moram nazaj na oddelek, pa še injekcijo dobim ker sem rh 0 negativna... Še prej pa morem v laboratorij da mi zamerijo hormon in na bris za kovid morem it... Tako da malo še bo žalostne in živčne vojne, ampak ko bo vse za mano, pa gremo naprej z dvignjeno glavo po novega otročička❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januar 2023
1.7.2022 12:57:51   
Anonimen
Kam ste sle na nujen pregled zaradi krvavitev ali bolecin  v lj? 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januar 2023
1.7.2022 13:18:51   
Manunimus
Anonimna, kakšne krvavitve po umetni prekinitvi AL kak misliš?Ker jaz nisem pred tem niti malo krvavela in je zgledalo res kot da je vse okej.... 😔

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januar 2023
1.7.2022 20:57:38   
Anonimen
Mislila sem na krvavitev v zgodnji nosecnosti ko bi zelel na pregled da se pregleda ali je vse ok z nosecnostjo. 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januar 2023
1.7.2022 21:41:58   
Elfika
V Lj lahko gres kar na urgenco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januar 2023
21.7.2022 18:26:19   
nosečka26
Dekleta tako hudo mi je, ko sem danes dobila idejo, da grem pogledat na forum koliko nas je srečnic, ki pričakujemo januarja... In sedaj berem in vidim same komentarje, ki so me spravili v jok... Upam in želim si, da se javi se kaka nosečka, ki pričakuje januarja...Jaz pričakujem deklico 12.1. 

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januar 2023
4.1.2023 5:35:33   
daisymaria
You'll have access to a range of weapons, including an ax for tearing through your adversaries' defenses moto x3m. Your keys and weapons are connected to four building blocks for quick access.

(odgovor članu nosečka26)
Neposredna povezava do sporočila: 82
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!