|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2022
6.6.2021 20:08:35   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: 
Še enkrat:)

Ne vem, zakaj tako pozno naročajo. Tudi pri prvem sem imela 9 teden in 3 dni. Tokrat pa bom po mojem koledarčku že 9 tednov in 6 dni (glede nuhalne me ne skrbi, da bi prišla prav čas na vrsto). Malo tudi razmišljam v smeri amnio ali biopsije horionskih (malo zaradi starosti in malo ker sem pred prvo nosečnostjo imela že dva SS).




V kolikor imas PDP 27.1.2022, potem si sedaj v 7 tednu in 1.7.2021 bo prvi dan tvojega 11 tedna. 

http://otrocarije.net/meniji/nosecnost/Nosecniski%20koledarcek,%20izracun%20poroda%20-%20pregnantcy%20calculator.html

Tukaj vpišite datum prvega dne zadnje menstruacije, dolžino cikla in vam bo izračunalo vse. 

(odgovor članu Kolesarka83)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januarčki 2022
8.6.2021 13:37:41   
Ladybug00
user posted image Kje ste? :) Glede na seznam bi vsaj 4 morale že poročati vesele novičke iz UZ pregleda.

Držim pesti, da je bilo vse bp ok in da se tipkamo z vsemi naprej in bolj pogosto. Dolgčas je tukaj v našem chatu ;) user posted image

_____________________________

*~~*

(odgovor članu Kolesarka83)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januarčki 2022
8.6.2021 18:13:41   
Butterfly xx
Pozdravljene🙂 kako ste punce? Kako se pocutite? Jaz sem vesela,ker se koncno celodnevne slabosti umirjajo, celo lahko kaksen obrok pojem z uzitkom. V torek me caka 2.pregled in ze komaj cakam,da spet vidim malo pikico❤😊

(odgovor članu Ladybug00)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januarčki 2022
8.6.2021 20:52:08   
Anonimen
Evo, včeraj imela pregled 🙂 “pikica” zelo lepo raste ubistvu za tri dni že prehiteva 😍 tako, da se je moj datum predstavil na 3. januar 🤭 mi je pa ginekologinja odsvetovala NIFTY ker je mnenja da res ni potreben, priporočila pa nuhalno 😊 če sem odkrita z mojim nisva povedala še nobenemu, da pričakujeva 😬

(odgovor članu Butterfly xx)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januarčki 2022
9.6.2021 7:40:42   
ursika_1992
Tudi jaz ravnokar s 1.pregleda. Cakam se na laboratorij in imam malo casa pisat 😅

Najin bebe prehiteva glede ja zadnjo menzo, rok je prestavljen na 16.1. Kar je en dan po sestrinem rojstnem dnevu in en dan pred necakovim. 😅 Zlata sredina torej. Predpisala mi je spasmex, zaradi nekega hematoma, kaj vec ni govorila 🤷‍♀️ (ce katera ve kaj to pomeni, se priporocam za vse info), in neke vaginalete. Tudi meni je priporocala nuhalno in kromosomski test. Se kar danes narocim, zaradi nasega in njihovih dopustov. Upam da se uskladimo 🙂

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januarčki 2022
9.6.2021 11:41:50   
Anonimen
Super super. Kaj več kasneje samo na hitro vprašam, kam greste delat NS? 

(odgovor članu ursika_1992)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januarčki 2022
9.6.2021 11:52:21   
ursika_1992
Jaz grem k Zebeljanu v MB. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januarčki 2022
9.6.2021 12:05:44   
Ladybug00
user posted image user posted image user posted image
Jaz imam 2 UZ naslednji teden, ko bom 10 teden. Potem pa moram iskat kam v LJ it na NS?
Punce a se mogoče kateri že kaj pozna? user posted image

_____________________________

*~~*

(odgovor članu ursika_1992)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januarčki 2022
11.6.2021 16:03:49   
SreckaNosecka1
Zaenkrat je se pocutje super. Se pa veselim naslednjega tedna, ko imam ze drugi pregled. 🤗 Komaj cakam, da spet vidim bebico ter da zvem da je vse okej 😊

Nuhalno imam 22.6. pri dr Žebeljanu - MB. Se ze tudi zelo veselim, se posebej zato, ker bo lahko partner prisoten pri pregledu 😊Sicer pa najini domaci se ne vedo. Se pa trebuscek ze pozna, prav tako nobene hlace niso vec prav. Tako da morem spretno skrivat z siroki majicami. 😅

(odgovor članu Ladybug00)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januarčki 2022
11.6.2021 18:52:14   
Butterfly xx
Punce,tiste, ki se niste,kdaj imate namen povedati domacim?🙂 Tudi jaz tezko prikrijem narascanje trebuscka, sem prav presenecena, kako gre v drugo vse hitreje. V prvi nosecnosti se mi je zelo pozno poznal trebuscek. Komaj cakam,da nasa triletnica, ki ze dolgo navija za dojencka, izve novicko🙂😊


(odgovor članu SreckaNosecka1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januarčki 2022
14.6.2021 14:28:56   
Ladybug00
Moje počutje prav strašljivo preveč dobro, kar me skrbi. user posted image A ne bi moral vsaj nekaj bit?user posted image

No, hmm če dobro pomislim, malo slabo spim, se zbujam ponoči, torej kratek spanec, nosečniška nespečnost mogoče? Ali pa luna al pa kj...
Včasih se zbudim zaradi mehurja, če se, je to vedno ob 4h.
In apetit za 3, kar je pa čudno zame, ker sem slab jedec in sem čez dan do 15h bore malo pojedla, zdaj pa do 12h že vsaj 3x. Posledično sem od testa nosečnosti do danes dobila 1,5kg, tko da jih zdaj imam 53,5kg user posted image

Pregled imam pa jutri, so mi ga prestavili, ker je moja G zbolela in imam nadomeščanje pri eni drugi. Poročam jutri popoldne.

Povedala bova šele po NS, torej čez kakšne 2-3 tedne. Prvo jutri pregled, potem se nekam naročim, še ne vem kam. Vidi se pa že ampak nosim tunike in kakšno lahkotno poletno jopico. Se na teh 50kg kosteh kr hitro trebuh opazi, k prej sem bila ravna k dila gor in dol, zdaj pa vse povsod rastem k kvas za buhtle, tud v noge in rit.user posted image Bo treba velik hodit in mal potelovadit, da se ne razlezem preveč. Aja nohte imam dolge in lepe in pa koza se sveti, torej ena rahla mastna plast po celem obrazu, torej sijem. Prej sem imela suho, zdaj kreme ne rabim. In pa kava mi ne paše več, sem pa bila taka nora ljubiteljica kav z penastim mlekom da joj, zdaj me pa to ne pritegne več. user posted image

Kako ste kaj ostale?

_____________________________

*~~*

(odgovor članu Butterfly xx)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januarčki 2022
15.6.2021 15:26:38   
Ladybug00
Prva začela to temo in upam, da zadnja zapuščam to temo, da bo pri vse vse OK ... Žal danes na UZ ni bilo več utripa. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Velikost mojega otročka je za par dni nazaj (8w4d), torej je za vikend odšel za mavrico. user posted image user posted image user posted image user posted image
Čaka me splav s tabletkami, zaradi epidemije baje moram to narediti sama doma, kar me čaka ta vikend.

O bolečini, ki jo čutim ne bom pisala, saj želim da berete samo pozitivno in vam želim veliko sreče še naprej in zdrave vesele navihane otročke in da vse, čisto vse speljete toleuser posted image do konca!user posted image

Lepo vas pozdravljam in res, pazite na srčke še naprej. user posted image

_____________________________

*~~*

(odgovor članu Ladybug00)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.