|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarke 2021
7.5.2020 22:23:51   
Anonimen
Zdravo,
še katera pričakuje januarja 2021?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januarke 2021
7.5.2020 23:49:58   
BeautifulButterfly
user posted image user posted image user posted image
Č E S T I T K E user posted image In vsem veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januarke 2021
8.5.2020 13:03:24   
Summer5
Oii :)


Tudi jaz pričakujem januarja. Prvi pregled imam šele 5.6. pa sej bo hitro minilo... 

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januarke 2021
8.5.2020 15:08:36   
Anonimen
Kdaj pa si imela zadnjo M? 
Jaz še čakam na prvi pregled in ne vem ali bom pri decembrčkih ali pri januarkah. :))) 

(odgovor članu Summer5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januarke 2021
8.5.2020 21:20:45   
gaspericka
Mislim da tudi js spadam v to skupino😁 zadnja menstruacija 5.4., plusek zagledala že dober teden nazaj☺️ ginekologinje še nisem obvestila, bo počas vse🤗😊


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januarke 2021
8.5.2020 21:57:17   
Summer5
Zadnjo m sem imela 4.6., pdp po izračunih na netu naj bi imela 9.1.21, test sem naredila pa v sredo :) 


(odgovor članu gaspericka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januarke 2021
9.5.2020 8:04:08   
Summer5
Ah, hotela sem napisat 6.4. :) zadnja m... 


(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januarke 2021
9.5.2020 8:40:18   
Anavie
Živjo :) 
Se ena januarka tukaj, zadnja M je bila 4.4., test sem delala 2 dni po izostanku M (in spet čez 3 dni, da je blo zihr 😂). Prvi pregled imam 8.6., rok po mojih izračunih pa naj bi bil 9.1.2021 :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januarke 2021
9.5.2020 20:53:06   
Anonimna294
Zdravo!

Se tudi jaz pridružujem, izvedela ravno danes. 🥰😀. Zadnja M 9.4., tako da kolikor sem računala naj bi bilo 13.1.2021🥰. Bo pa to zame prvi otrok❤️

(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 7:33:15   
Rozarozca
Ojla. Danes bi morala tudi jaz dobiti M. Dva dni nazaj sem naredila test, ker sem imela malcek cudne znake (npr zelodec me je “bolel” kot da bi bil prazen.. isto kot v prvi nosecnosti. In pa rahle krce kot da hom dobila menstruacijo pa sem imela ene 4 dni, kar se nikoli ni zgodilo pred menstruacijo).. no in test je pokazal zelo rahlo crtico. Danes sem ponavila test in je pokazal se malcek mocnejso crtico :)ZM sem imela 12.04., na pregled naj bi narocevali pri cca 8t, kar pomeni zacetek junija. Aha, sem pa ze zacela piti magnezij in to 2 na dan, ker imam res vsak dan te krce. Upam da bo vse OK.
Cestitam vsem noseckam ❤️

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 7:51:47   
Anonimna294
Cestitke tudi tebi! 🐞🥰

Mi malo poves o teh krcih... Tudi jaz jih imam. Vse skupaj se je itak začelo kot pred M tako da nisem opazila neke razlike. Ti rahli krci me spremljajo cez dan ampak tako na trenutke in potem spet mine. So pa res rahli. Magnezij se priporoca da omili krce? Je pa vrjetno to normalno ane? Dokler vse skupaj res ne preide v vecjo bolecino.. Jaz sem si drugace kupila elevit, jih jemljem od vceraj. Za pregled pa poklicem kar jutri, me malo tudi skrbi ker sem vzgojiteljica in se vracamo nazaj v sluzbo in se ne vem cisto koliko je to priporocljivo, glede na to, da smo zdaj rizicna skupina v casu te korone.. 🤷‍♀️

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 8:55:25   
Anavie
Krči so spremljali tudi mene na začetku, sem bila prav napsihirana če bo kljub plusku prišla zapoznela menstruacija. Je pa menda to normalno? V smislu raztezanja maternice.. sem tudi pila potem tiste magnezijeve sumecke. 
Katero folno pa jemljete? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 9:16:21   
Rozarozca
Naj bi bili normalni rahli krci, ja. Samo itak nas vedno ustrasijo. Jaz takoj pomislim da bom zacela krvavet 😕 mene tudi tako cez cel dan “crvici” tam spodaj. Vcasih manj, vcasih vec. Ni pa tako hudo da bi popila tableto,Sem pa zacela piti magnezij, ker naj bi ublazil krce.Jaz sem jemala elevit, zdaj pa jemljem eno povecano dozo folne, katero se dobi na recept, ker sem imela v prvi nosecnosti ene tezave.Jaz tudi delam v vrtcu in me prav zanima kako pametno se je vrniti nazaj 😩

(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 10:04:06   
gaspericka
Tudi meni je vse mozno rojilo po glavi, od mozne menstruacije in tako dalje... Pa vidim da je to normalno... Folno kislino ze kaj jemljete?
Cestitke vsem za pluske 🤗😊

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 10:21:37   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Rozarozca

Naj bi bili normalni rahli krci, ja. Samo itak nas vedno ustrasijo. Jaz takoj pomislim da bom zacela krvavet 😕 mene tudi tako cez cel dan “crvici” tam spodaj. Vcasih manj, vcasih vec. Ni pa tako hudo da bi popila tableto,Sem pa zacela piti magnezij, ker naj bi ublazil krce.Jaz sem jemala elevit, zdaj pa jemljem eno povecano dozo folne, katero se dobi na recept, ker sem imela v prvi nosecnosti ene tezave.Jaz tudi delam v vrtcu in me prav zanima kako pametno se je vrniti nazaj 😩



Naj bi na medicini dela odlocili za vsak posamezni primer, glede dela v vrtcu ane? Vsaj kolikor sem jaz razumela. Ne vem, jaz bom najprej poklicala naso ravnateljico in ji sporocila situacijo, potem pa se ginekologinjo. 

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 10:33:48   
Anavie

Jaz folno jemljem že nekje od marca, po priporočilu ginekologinje, ker sem bila tako dolgo na kontracepciji.. jemljem pa od Jamiesona, pozna katera? Je sicer večja doza kot je “priporočeno” (1000 mcg), upam da ne bo kaj narobe 🤦‍♀️ 
Je pa to tudi moja prva nosečnost, mislim da do prvega pregleda se ne bom čisto ziher da je to to 😂 


IZVIRNO SPOROČILO: gaspericka

Tudi meni je vse mozno rojilo po glavi, od mozne menstruacije in tako dalje... Pa vidim da je to normalno... Folno kislino ze kaj jemljete?
Cestitke vsem za pluske 🤗😊



(odgovor članu gaspericka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 12:03:35   
Rozarozca

A bos takoj povedala ravnateljici?Jaz sem malcek v strahu. Ne vem ali bi po treh mesecih po nuhalni.. ali takoj po prvem pregledu. Prva nosecnost se je koncala po 6mesecih in sem zelo v strahu. Saj druga nosecnost je potem potekala koliko toliko OK (razen hematoma in krvavitev zaradi tega).. Ampak ostaja strah in ne vem ce bi tako hitro sporocala v sluzbi.Se razmisljam 😂
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Rozarozca

Naj bi bili normalni rahli krci, ja. Samo itak nas vedno ustrasijo. Jaz takoj pomislim da bom zacela krvavet 😕 mene tudi tako cez cel dan “crvici” tam spodaj. Vcasih manj, vcasih vec. Ni pa tako hudo da bi popila tableto,Sem pa zacela piti magnezij, ker naj bi ublazil krce.Jaz sem jemala elevit, zdaj pa jemljem eno povecano dozo folne, katero se dobi na recept, ker sem imela v prvi nosecnosti ene tezave.Jaz tudi delam v vrtcu in me prav zanima kako pametno se je vrniti nazaj 😩



Naj bi na medicini dela odlocili za vsak posamezni primer, glede dela v vrtcu ane? Vsaj kolikor sem jaz razumela. Ne vem, jaz bom najprej poklicala naso ravnateljico in ji sporocila situacijo, potem pa se ginekologinjo. 



(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 12:04:49   
Rozarozca

Po mojem prevec folne kisline ni problem. Problem je premalo. Od Jameisona panje vse se mi zdi ful dobro ☺️
Cestitke tudi tebi ❤️
IZVIRNO SPOROČILO: Anavie


Jaz folno jemljem že nekje od marca, po priporočilu ginekologinje, ker sem bila tako dolgo na kontracepciji.. jemljem pa od Jamiesona, pozna katera? Je sicer večja doza kot je “priporočeno” (1000 mcg), upam da ne bo kaj narobe 🤦‍♀️ 
Je pa to tudi moja prva nosečnost, mislim da do prvega pregleda se ne bom čisto ziher da je to to 😂 


IZVIRNO SPOROČILO: gaspericka

Tudi meni je vse mozno rojilo po glavi, od mozne menstruacije in tako dalje... Pa vidim da je to normalno... Folno kislino ze kaj jemljete?
Cestitke vsem za pluske 🤗😊






(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 14:10:41   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Rozarozca


A bos takoj povedala ravnateljici?Jaz sem malcek v strahu. Ne vem ali bi po treh mesecih po nuhalni.. ali takoj po prvem pregledu. Prva nosecnost se je koncala po 6mesecih in sem zelo v strahu. Saj druga nosecnost je potem potekala koliko toliko OK (razen hematoma in krvavitev zaradi tega).. Ampak ostaja strah in ne vem ce bi tako hitro sporocala v sluzbi.Se razmisljam 😂
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Rozarozca

Naj bi bili normalni rahli krci, ja. Samo itak nas vedno ustrasijo. Jaz takoj pomislim da bom zacela krvavet 😕 mene tudi tako cez cel dan “crvici” tam spodaj. Vcasih manj, vcasih vec. Ni pa tako hudo da bi popila tableto,Sem pa zacela piti magnezij, ker naj bi ublazil krce.Jaz sem jemala elevit, zdaj pa jemljem eno povecano dozo folne, katero se dobi na recept, ker sem imela v prvi nosecnosti ene tezave.Jaz tudi delam v vrtcu in me prav zanima kako pametno se je vrniti nazaj 😩



Naj bi na medicini dela odlocili za vsak posamezni primer, glede dela v vrtcu ane? Vsaj kolikor sem jaz razumela. Ne vem, jaz bom najprej poklicala naso ravnateljico in ji sporocila situacijo, potem pa se ginekologinjo. 






Joj narobe sem napisala. Najprej bom klicala G da se narocim na pregled pa bom tudi malo vprasala kako je glede bolniske v tem primeru, ce bi to slo ali ne. Potem pa dalje. Ne vem, drugace se ne bi povedala, ampak ne vem kaj bi nardila zdej v tem primeru. Vem da je se zelo zgodaj sam nocem pa skrivat in it v sluzbo pa tvegat karkoli. Ne vem. Najprej uglavnem poklicem ginekologinjo 😀

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januarke 2021
10.5.2020 21:16:41   
Summer5
Za krče priporočam šumeče tablete Magnesol, se jih dobi v lekarni brez recepta. Meni so v prvi nosečnosti full pomagale, tudi potem kasneje, da nisem imela toliko krčev v nogah (uglavnem ponoči). Folno kislino pa jemljem od Novalac, ker ima notri tudi druge vitamine in minerale.


Cestitke vsem za pluske :) 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januarke 2021
11.5.2020 9:13:18   
Anonimna294
Jaz imam kar sumece tablete magnezija in elevit. Evo sem dobila datum pregleda, 22.6. 😀. Upam, da cimprej mine, se mi zdi se cela vecnost do tja..


(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januarke 2021
11.5.2020 9:22:05   
Anavie
Tiste ki jemljete Elevit, vam dejansko odgovarja? Ker sem prebrala že ogromno nekih kritik in pritožb na Elevit. 
Uff, tudi meni se vleče pa mam pregled že v začetku junija. Ampak saj bo hitro minilo :) 
Čestitke vsem januarkam ❤️

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januarke 2021
11.5.2020 10:40:24   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Anavie

Tiste ki jemljete Elevit, vam dejansko odgovarja? Ker sem prebrala že ogromno nekih kritik in pritožb na Elevit. 
Uff, tudi meni se vleče pa mam pregled že v začetku junija. Ampak saj bo hitro minilo :) 
Čestitke vsem januarkam ❤️



Jaz ga jemljem od sobote, zaenkrat mi odgovarja. Ce mi kasneje ne bo, bom pa menjala. 😀Jaa, jaz ze komaj cakam na pregled, res in upam da bo vse ok. Drugace zaenkrat nimam sploh nobenih znakov razen rahlih krcev. 😀

(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januarke 2021
11.5.2020 10:48:13   
Anavie
Ufff, mene pa ubijajo dojke! Že kmalu od ovulacije naprej so bile za pop* bolece, napihnjene, ponoči nisem mogla spat ker so me bolele, uglavnem katastrofa. In se kar traja, se moj je opazil 🤣 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Anavie

Tiste ki jemljete Elevit, vam dejansko odgovarja? Ker sem prebrala že ogromno nekih kritik in pritožb na Elevit. 
Uff, tudi meni se vleče pa mam pregled že v začetku junija. Ampak saj bo hitro minilo :) 
Čestitke vsem januarkam ❤️



Jaz ga jemljem od sobote, zaenkrat mi odgovarja. Ce mi kasneje ne bo, bom pa menjala. 😀Jaa, jaz ze komaj cakam na pregled, res in upam da bo vse ok. Drugace zaenkrat nimam sploh nobenih znakov razen rahlih krcev. 😀



(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januarke 2021
11.5.2020 13:29:21   
Anonimna294
Rozarozca danes sem govorila z osebnim zdravnikom in pravi, da moramo to urejat z delodajalcem, ker te on napoti na medicino dela, kjer presodijo in dolocijo ali lahko gres v sluzbo. Tako da ce se odlocis, potem ravnateljica vsekakor izve ze zdaj. Jaz se še odlocam kaj bi🤔😀

(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?