|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jok v lupinici
25.3.2021 18:41:48   
češnjevcvet
Hej!
Zanima me, ce ste imele kaksne probleme pri voznji dojenckov v avtu, v lupinici se. Imam 5 mesecev starega otrocka, ki se ne glede na dolzino voznje vedno samo zelo joka v lupinici. Se je kateri podobno dogajalo, je kaj pomagalo? 
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jok v lupinici
25.3.2021 20:55:01   
Tasykaa RR
Češnjevcvet mogoče mu ne paše položaj, probajte mogoče avtosedež ☺ magari si sposodite samo tolk da vidite razliko, ali je to krivo, ali se pa samo nerad vozi 🙈 


(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jok v lupinici
26.3.2021 10:24:36   
podezeljek
Kaj pa duda, ne pomaga?

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jok v lupinici
26.3.2021 22:19:00   
češnjevcvet
Duda nič ne pomaga ne, jo da ven in je to to. 
Mogoče res poskusimo z avtosedežem, če ga kje dobimo na posojo. Hvala! :)

(odgovor članu podezeljek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jok v lupinici
26.3.2021 23:24:04   
Tasykaa RR
Češnjevcvet, mogoče bo sedež boljše ☺ za probat je 👍 sporoči nam kako bo 🥰  upam da mu bo udobno 🥰


(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jok v lupinici
23.4.2021 20:28:15   
Lelly28 RR
Jok v lupinici lahko tudi če otroku vroče ali hladno, preverite. Mi smo kupili podlogo za zračenje in bil takoj ok.

Aja pa obvezno sit trebuscek in suha plenička predno gremo na pot. 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jok v lupinici
29.4.2021 8:22:43   
mojcy1
AMZS nudi izposojo avtosedezev, če kaj pomaga informacija 😀👍

https://www.amzs.si/otroski-sedezi

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jok v lupinici
30.4.2021 22:48:43   
češnjevcvet


IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

AMZS nudi izposojo avtosedezev, če kaj pomaga informacija 😀👍

https://www.amzs.si/otroski-sedezi




Hvala! Tole je pa res super informacija 😃

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jok v lupinici
17.5.2021 21:42:55   
MacB
Druga ni kot to, da moraš otroka kar poznat. Mi našega peljemo izključno, ko je čas za spanje. Govorim za daljše vožnje. Do ene 10km v eno smer pa panike. Ja, glej da mu ni prevroče ali pa dolgčas. Naš rad posluša veseljaka in pojemo v avtu. Pri sedežu je dobro to, da sedi malce višje in tako gleda skozi okno.

(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jok v lupinici
8.6.2021 22:21:08   
Tasykaa RR
Češnjevcvet zdaj je pa že minilo nekaj časa, ste se že privadli na vožnjo? 😀 🥰 MacB naš se na srečo rad vozi, in ne rabimo gledat na uro, tudi ko ni zaspan uživa 👍 upam da tak ostane 🤣 da nebom prehitro govorila 🙈🤣 imamo pa drug problem🙈 refluks 🙈 sicer se izboljšuje 🙏 


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jok v lupinici
12.6.2021 19:41:25   
češnjevcvet


IZVIRNO SPOROČILO: Tasykaa RR

Češnjevcvet zdaj je pa že minilo nekaj časa, ste se že privadli na vožnjo? 😀 🥰 MacB naš se na srečo rad vozi, in ne rabimo gledat na uro, tudi ko ni zaspan uživa 👍 upam da tak ostane 🤣 da nebom prehitro govorila 🙈🤣 imamo pa drug problem🙈 refluks 🙈 sicer se izboljšuje 🙏 





Tudi jaz ne zelim prehitro govorit 😅 ampak je veliko boljse 🥰 smo prej res sprobavali vse od petja, govorjenja, igrack, voznje, ko je bila utrujena/spocita ni da ni, pa je bilo redko kdaj okej. Ocitno je bil res potreben cas, da se malo navadi, sedaj pa je vecinoma super 😁
O joj, upam, da se vam uredi refluks 😔 je to cisto majhen otrocek ali se to dejansko lahko tudi kasneje pojavi? 😟

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jok v lupinici
12.6.2021 19:52:04   
Tasykaa RR
Češnjevcvet naš prav uživa v vožnji res 👍 sam tud ne smem prehitro se hvalit 🤣🤣 sam je pa že od rojstva tak 👍 res pa je da mi jajčke nismo imeli imamo avtosedež od rojstva dalje 👍 verjetno se je vaša res mogla privadit, pa mogoče ji bo potem še boljše  ko bo lahko obrnjena naprej😉 zdaj problem je če ste bli res dosti na terenu 🙈 če pa samo tu in tam še pač nekak gre 🙈  jaa ta refluks res ni prijetno sploh 😔 se sicer velikoooo bolj izboljšuje 🙏 tak da poliva res samo še parkrat na dan 🙏 prej pa je polival v eno do nasl...obroka 😔 ima ga že od rojstva 😔 ampak dokler pridobiva na teži nimajo kaj, kot do 1.5 leta nekje more izvenet, drugače operirajo tisto zaklopko. Bo pa star 10 mescev 🥰 hmm če se kasneje pojavi to pa nebi vedla. 




(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?