|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
1.3.2024 13:23:12   
Anonimen
Pikapokica, važno, da ti ponoči ne joka user posted image

Pri nas je je nekako ustavilo oz zmanjšalo konzumiranje GH, odkar je probolel virozo poje manj, sploh ni več tistega malega navdušenja. Kar nekaj ... tako, da spet malo več dojiva. Zob še kar ni, mu pa še naprej dajem Difoss zvečer 5 granul. Če pomaga nevem, isto se zbujamo haha.

Saša

(odgovor članu Pikcapokca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Julijke 2023
12.3.2024 9:47:39   
Pikcapokca
Kako ste kaj punce? Mi mamo 2 spodnja zobka, vceraj se je prvic sama iz lezecega v sedeci polozaj dala, na noge se mi postavlja. Nekaj se probava plazit sam se ne gre cizt. V cetrtek pa smo stari 8 mesecev. Kako gre kaj vam? So zdravi otrocicki?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Julijke 2023
12.3.2024 16:21:53   
Stella Marella
hey hey. pri nas je ful aktivno obdobje, dva zobka spodaj rasteta, plazi se povsod, ampak še ne kobaca po vseh stirih, bolj vleče se. postavi se pa gor na kolena,al pa tudi na polozaj sklece. zacel je praznit predale 🙈 vse mu je smešno. sam se še ne posede, bo pa zelo kmalu...
kako je kaj nasa ironic? 

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Julijke 2023
12.3.2024 17:56:31   
Anonimen
Ooo vsi mate ze zobke! Pri nas pa se kar nobenega :) Smo v hudi fazi - ne smem it 2m stran od njega. Tudi na atija je tako navezan, da mamo vsak jutro problem, ko gre v sluzbo. 
Zdaj mi ze koraka ob kavcu, nic pa kaj ne brblja, vcasih dela BA BA BA ali pa MAM MAM. 
Spimo vsi skupaj, da vsaj nekako spimo, ker se mi je zbujal na vsako uro oz se bolj pogosteje. Noro. Pri nama je pa kar solidno. 
Obroke sva uvedla, za enkrat jé, doji se zvecer pred spanjem in ponoci 1-2x. Upam, da mleka se kaj sploh ostane ☺️
Sasa

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 3154
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.