|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je s temi testi baby check mini
19.6.2020 15:43:32   
vetina
Pozdravljene. Sem nova na tem forumu in me res nekaj zanima. Naj povem da sem stara 28 let in ze imam 2 leti staro hcerko. Zdaj smo zaceli delat na drugem😊 in me bega ena stvar. Zanima me ali je se katera znašla v podobni situaciji.. Zadnjo menstruacijo sem imela 28.4. in do danes je še zmeraj ni. Ovulacijo kot sem zasledila po izcedku je bila 17.5. kot tudi zadnji sploni odnos. Naredila sem baby check mini in skoz mi kaze neke rahle črtice če to sploh so.. Drugi testi so negativni. Naj povem da cikluse mam na 28-34 dni.. In zdaj mi res prvič zamuja 52 dni 😐 hvala vsem za vse vaše odgovore.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je s temi testi baby check mini
19.6.2020 21:44:01   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: vetina
Pozdravljene. Sem nova na tem forumu in me res nekaj zanima. Naj povem da sem stara 28 let in ze imam 2 leti staro hcerko. Zdaj smo zaceli delat na drugem😊 in me bega ena stvar. Zanima me ali je se katera znašla v podobni situaciji.. Zadnjo menstruacijo sem imela 28.4. in do danes je še zmeraj ni. Ovulacijo kot sem zasledila po izcedku je bila 17.5. kot tudi zadnji sploni odnos. Naredila sem baby check mini in skoz mi kaze neke rahle črtice če to sploh so.. Drugi testi so negativni. Naj povem da cikluse mam na 28-34 dni.. In zdaj mi res prvič zamuja 52 dni 😐 hvala vsem za vse vaše odgovore.




Zdravo! Baby check mini bajeee ni najbolj zanesljiv ker naj bi dostikrat pokazal tisto drugo črtico a se potem izkaže da nosečnosti ni. V kolikšnem času pa se ti pokažeta obe črtici?  No meni sta se sicer pokazali dve, druga je bila komaj vidna pa še to se je pokazalo nekje proti 8-10 minuti ampak sem test delala še pred izostankom. Pa sem potem 3 dni po izostanku še naredila clearblue pa je bilo pozitivno. Tako da ne morem rect da je blo pri meni negativno tista rahla crtica, ceprav drugi testi so pred izostankom bili negativni ampak baby check mini naj bi bil najbolj obcutljiv. Glede na to, da ti toliko zamuja, ti bo najlazje, da gres na krvni test samoplacnisko ali pa se naroci pri ginekologinji. 

(odgovor članu vetina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je s temi testi baby check mini
21.6.2020 13:31:01   
vetina
Emm takoj se pojavi po kontrolni crtici.. Delala sem tudi baby check plus pa ista crtica .. Probala bom se v ponedeljek al pa torek CB naredit pa da vidim.. Ce pa nebo nic pa bom kar ginekologinjo poklicala da me pogleda malo.. Hvala vam😊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je s temi testi baby check mini
21.6.2020 13:32:25   
vetina


user posted image user posted image
Pač jas jih vidim .. Nevem pa zakaj so tak rahle

(odgovor članu vetina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je s temi testi baby check mini
23.6.2020 11:43:11   
LoniRR
Hm tudi pri meni je baby check mini lepo pokazal pozitiven rezultat in sem bila.noseca. ni bil lazen. Si poskusila to z clear bluejem? Poskusi se cez dva sni ko naj bi se vsake dva dni vrednost hormona povecala in bi posledicno morala biti crtica na testu bolj izrazita.


(odgovor članu vetina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je s temi testi baby check mini
23.6.2020 21:35:46   
Anonimna294
Oooj. Ze kaj novega? Si naredila se kaksen test? Jaz sicer na drugem vidim reeees rahlo crtico. Drzim pesti🐞


(odgovor članu vetina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kateri del dneva je najboljši za zanositev?
V katerih mesecih in urah dneva so najbolj na višku koncentracija sperme, skupno število spermijev in normalna morfologi...