|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj kupiti novorojenčku
27.7.2007 20:35:18   
15.7.
Hallo, zanima me kaj je najbolje kupiti novorojenčku za darilo, oz. mamici ali je bolje poslati telegram.

p.s. kolegica je ponoči rodila fantka, zdravega, in nwm ali bi bilo dobro, da bi šla osebno tja ali bi ji poslala telegram. Kaj pravite?

Ker sedaj živim zelo blizu porodnišnice in vprasanje kdaj jo bom šla lahko na dom pogledat, ker je zelo oddaljen od tukaj, kjer živim sedaj?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj kupiti novorojenčku
27.7.2007 20:45:13   
2 Sraki
Obiskat? .... odvisno od vajinega odnosa, jaz bi jo prej poklicala in vprašala, v kolikor o tem nista govorili pred porodom.

Kaj kupit? ..... tukaj pa smo si precej različne. Meni bi takrat koristilo, če bi mi nekdo kupil od Chicco-ta blazinice za dojenje in Aventovo kremo za mazanje bradavic, da se čim prej opomorejo. Seveda pa moraš vedeti ali sploh želi dojiti oz. ali doji.

Za dojenčka, pa verjetno imajo že vse kar potrebujejo za vsaj 4 naslednje mesece. Tako da kakšno luškano stvarco za oblečt, številka, 68 ali 74. Torej bolj že za zimo. Je pa odločitev seveda popolnoma tvoja. Vedno prav pridejo kakšne majčke ali bodiji. Morda tudi plenice, vendar je fino vedeti katere želijo uporabljati. Jaz osebno trenutno prisegam na Lidlove plenice. Je pa res 100 ljudi 100 čudi user posted image .

Aja pa meni je bil telegram tako neosebna zadeva, da so mi šli prav na živce. Najbolj mi je bila všeč čestitka, ki je bila napisana na roko in vsekakor drugačna od enih in istih telegramovuser posted image .

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj kupiti novorojenčku
27.7.2007 20:51:58   
Mlada mamica
Hej!Jaz pa sem kupila sestri sicer,ki je rodila v sredo...
baby fon,črke za na vrata (iz katerih lahko setaviš ime),prvi album,pleničke,...
tolko za pomoč....
pa seveda dodala še voščilnico!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj kupiti novorojenčku
27.7.2007 20:53:26   
Pia77
Sicer nima tiste osebne note, ampak jaz sem ze velikokrat podarila kaksen bon za Baby Center ali kaksno drugo trgovinico. Pa si kasneje sami izberejo, kar potrebujejo ali jim je vsec.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj kupiti novorojenčku
27.7.2007 21:02:36   
arielca
Pred kratkim smo moji svakinji podarili bon Pikapolonice, Dojenčkov album in pliškota. Običajno vprašam, kaj potrebujejo oz. prinesem bon, ker vem, da vedno pride prav. Ponavadi imaš na začetku vsega dovolj ali preveč, potem pa je čez nekaj mesecev kriza in pride kakšen € prav!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj kupiti novorojenčku
27.7.2007 21:18:41   
Anonimen
Poslala bi samo telegram. Razen ožje družine se mi zdijo obiski v porodnišnici neprimerni. Lahko je tvoja kolegica ok, kaj pa njena cimra, če je imela težak porod, ji podajanje kljuke na vratih nič kaj ne paše....

Če živi daleč od tebe, bo obiska čez nekaj časa gotovo vesela user posted image .

Na začetku bi kar vsi videli dojenčka, potem se pa pozabi in je prijateljica več kot dobrodošla. Pa jo takrat vprašaj, kaj potrebuje. V prvih dneh še sam ne veš; kar meniš, da potrebuješ, itak pripraviš prej.....

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj kupiti novorojenčku
27.7.2007 21:31:09   
*alja*
Vsak drugače gleda na obiske, jas osebno sem bila vesela vsakega obiska v bolnišnici in doma, sem se počutila da me podpirajo in mi pomagajo.

Nekatere pa pravijo da nimajo rade obiskov da se morajo prej navadit drug na drugega itd....

Kupi pa kaj za oblečt za zimo, ker za sedaj že ziher ima ( okrok 68 številko ), sam plišastih igrač ne, ker to prinese vsak in z tem si res nimaš kaj začet. Jas sem jih dobla dve košari, pa se mala sploh ne igra z njimi, tolk da se prah nabira na njih.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 9:12:36   
Anonimen
Jaz sem prijateljici poslala telegram s pliškotom, v P smo šli pogledat user posted image , ker je rekla naj pridemo, obiski niso v sobah.
Potem, ko bomo šli domov uradno pogledat user posted image , pa bomo dali kar bon od BC.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 9:23:21   
Strawberrie Cherrie
Prijateljica je pred enim mesecem rodila. Sama je izrazila željo, da bi imela obiske v P. Ker je rodila 3tedne prezgodaj, je bila mala res majčkena in sem vedela, da si tako malih cunjic res ni pripravila, sem ji nesla kompletek št50 za iz porodnišnice. Se pa res dobro poznamo, poznam tudi njen okus, tako da sem lahko uskladila s tem, kar si želi, ker je vedno govorila, da upa, da mali nebodo cunje visele, ko bo šla iz porodnišnice.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 9:35:30   
tonja
Jaz bi bila vesela obiska, samo ne da pridejo vsi hkrati.

Darilo: morda res kakšen bon, ki ga lahko pokoristiš kasneje, ker na začetku (vsaj za prvega) imaš že vse ali pa sploh preveč pripravljeno.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 11:14:27   
Anonimen
Meni so obiski zelo pasali.. Je pa odvisno od vsakega.. Jaz sem večinoma dobila bodye, majčke, hlačke, skratka samo oblačila.. Sem pa od sestre dobila že takoj po porodu telegram, in sem bila tega zelo vesela.. Če ne želi obiskov, pošlji samo telegram, ko pa jo boste obiskali doma, pa neke bone, al celo obleke.. 

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 11:24:31   
Anonimen
Po mojih izukušnjah se mamice najbolj razvselijo oblačilc, ampak če so res fletna. Tako da je nabolje kupovat v kakšnem Benettonu ali kakšni drugi ornk firmi, tam ne moreš falit. Pa dobro je kupit kakšno flis jopico tam za kakšno leto starosti, to je ful uporabno. Tako, da gre pozimi pod bundo, jeseni in spomladi se pa nosi sama. Pa še kakšne mehke tople hlačke od trenirke npr. zraven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
28.7.2007 12:56:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 14:05:29   
karin412
Jaz bi tudi rekla, da pošlji telegram s kakim darilom, samo ne plišaste živali - kako pojočo, ali kocke, dekico... Če pa bi šla na obisk, bi pa najraje videla, da bi prinesla bon. Če je prvi otrok morda kaj za obleč, samo vsak ima svoj okus. Meni osebno obiski v P niso bili všeč, telegrami pa ja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 14:32:27   
*lenc@*
BOn, knjigo o malčku(pozanimaj se, če je že nima)... LP!

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 19:08:11   
kajalin*
Sam ne pliškotov!!!mislim,da si jih nobena mama ne želi dve vreči tolk kot jih imamo mi doma,pa sam prešijo se otrok pa rabi drugačne igrače.Js sm kupla kr kahlico,jo še nihče ni imel,pa prav pride vsakim.Lp

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 22:07:00   
Naja30
Za obisk je odvisno, kako dobri prijateljici sta.
Glede telegramov - nekateri pravijo brezvezna šara, ampak jaz sem jih bila zelo vesela, zraven lahko tudi kakšno malenkost pošlješ (sam ne pliškotov, kje že ena napisala, tega se pol res ful nabere).
Ko boš šla na obisk, pa najbolje kakšne bone, to vedno pride prav in mamica lahko sama izbere, kar rabi user posted image  No, pa tudi s kakšnim bodyjem ne boš zgrešila.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 22:11:07   
Maxica
Se strinjam z MičRR glede obiskov. Glede darila se mi pa zdi, da najmanj fališ s kakšnim oblačilcem večje velikosti, npr.74. Kakšen puloverček z dolgimi rokavčki kakšne priznane firme vedno vžge.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 22:20:26   
Maleal
-pleničke
-oblačila večje velikosti
-dojenčkov album
-bone iz BC ali Pikapolonice
-kakšno igračo

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 22:34:05   
pupika27
po mojem je  vsaka porodnica vesela obiskov no vsaj jaz sem bila pri prvem otročku saj sem dobila občutek da jim ni vseeno zame in da me imajo res radi.pa nišlo le za starše in ožje sorodstvo temveč tudi za prijateljice.meni se zdi to lepa gesta še posebaj če živita daleč narazen.glede darila pa bo po mojem vesela vsake pozornosti ki ji jo boš podarila

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 22:35:54   
cmokec
Na misel mi pade res lepa ovčja koža za v voziček. Za sedaj mamica kože verjetno ni kupovala, oktobra ji pa že lahko pride prav. V tej vročini ne bo veliko tebi podobnih, ki bodo pomislili na kožo in nimaš kaj faliti.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj kupiti novorojenčku
28.7.2007 22:43:29   
happy mam
Pozdravljeni! Sama dajem za darilo bone, pa zraven kako manjšo igračko, ker sem sama tud najbolj zadovoljna, če dobim bon. Pol si pa kupim,kar rabim.
LP


_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj kupiti novorojenčku
29.7.2007 0:02:32   
MIASE
Hej!!!!
Kar se tiče obiskov bi rekla, da je to čist individualna zadeva in ne morš posploševat. Sej pa najbolš, da sam poveš al ti pašejo al ne. Mislim, da ti normalen človek  ne bo zameril, če mu npr. rečeš da ti ne sede da pride v porodnišnico. Mislim, da je fino, če tudi mamico obdariš ob rojstvu. Zelo lepo darilo se mi zdi npr. da mamico naročiš na revijo Mama, Super mami,... pa še kaj malega kupiš malemu zraven.. za oblečt, kej za v otroško sobico - slikco, posteljnino, lučko,... 

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj kupiti novorojenčku
9.1.2020 12:00:47   
vpričakovanju123
Lepo pozdravljeni,
Zdaj obisk je morda nepotreben - poleg tega so sedaj obiski tudi omejeni zgolj na partnerja in sorojence. Tako, da v kolikor boste poslali telegram - ki je lahko zgolj čestitka ali pa telegram kot darilo ga bo mamica zelo vesela. Sama sem bila teh telegramov v porodnišnico zelo vesela, vsako čestitko sem lepo shranila za spomin v posebno škatlo. In ravno s tega čustvenega vidika je nastala tudi moja spletna trgovina www.vpricakovanju.si - lahko najdete lepe telegrame v lični embalaži: https://vpricakovanju.si/kategorija-izdelka/darila/telegrami-ob-rojstvu/

Upam, da je bil odgovor v pomoč. Vse dobro.

(odgovor članu MIASE)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?