|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pripraviti
10.2.2011 20:13:31   
monika trtnik
ALI mi katera zna pomagati:Kaksna oblacila in koliko je potrebno pripraviti za dojencka rojena v juniju?Hvala lepa

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 10.2.2011 20:49:51 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ PRIPRAVITI?
10.2.2011 20:27:42   
*miska.mcc*
http://www.ringaraja.net/forum/m_1848590/mpage_1/key_/tm.htm


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu monika trtnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ PRIPRAVITI?
10.2.2011 20:32:49   
tikatonka
To je pa čisto odvisno kakšno vreme bo. Jaz sem rodila 2. junija pred 7 leti je bil mrak ko user posted image .

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu monika trtnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ PRIPRAVITI?
11.2.2011 13:32:06   
natykaa
s tem se jaz tudi ubadam ker mam rok konec maja pa nimam pojma al bo toplo al mrzlouser posted image verjetno bom kar nekaj za obe opciji pripravla pa potem mojemu javla kaj naj prinese glede na to kako vreme bo.je pa fajn da nimaš nič debelega,rajši več plasti pa potem po potrebi slečeš/oblečeš.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ PRIPRAVITI?
29.7.2021 21:14:13   
Lelly28 RR
imam 2 punci rojeni konec julija in začetek avgusta. običajno se novorojenčka oblači v dolga oblačila (seveda izbereš 100 % bombažna in tanjša če je to poleti), za vsak slučaj pa sem sama kupila 1 bodi s kratkimi rokavi, kratkih hlačk nisem potrebovala - saj sem rajši pustila jih samo v bodiju in so jih nogice potem lepo hladile. Je pa vseeno fino, da imate za poleti kakšno tanjšo kapico, saj so otroci brez lask in jih ob kakšnem vetru lahko zebe.

(odgovor članu natykaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ PRIPRAVITI?
6.8.2021 22:04:08   
Tasykaa RR
Uf 🙈🤣🤣 rodila avgusta lani 🤣 v največji vročini sva šla domov 🙈 mali pa bodi z dolgimi rokavi 🤣 mu je blo prevroče. Pa tudi zdaj če je malo preveč oblečen se hitro poti ☺ so si pa tudi različni eni so bolj zmrzljivi kot drugi 😀 samo to v naprej težje vemo 😀 


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ PRIPRAVITI?
6.8.2021 22:06:29   
Tasykaa RR
Odvisno od leta tudi 🙈 tako da dokupiš potem še vedno lahko 👍 vsega malo smo mi rabli 😀 od kratkih romperčkov do dolgih bodijev, kratkih hlačk edino nismo imeli, jih nismo potrebovali ☺ pa dolge tanke hlačke ☺

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?