|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako najti biološke starše
22.12.2009 14:41:43   
črticaa
pozdravljene-i

moja zanimanja so ravno v obratni smeri,..pri petih letih so me dali v posvojitev in sedaj ko imam svojega otroka sem se dokončno odločila da bi rada našla svojo biološko mamo,.. saj za očeta ni vedela kdo jeuser posted image

tako da me zanima če katera kaj ve kako je s temi stvaremi,.. nimam ravno veliko denarja da bi si lahko privoščila kakšnega preiskovalca,..tako da res ne vem kje začeti

hvala vsem za odgovore in pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako najti biološke starše
22.12.2009 14:53:31   
Gordana-3
obrni se na center za socialno delo.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.12.2009 15:35:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako najti biološke starše
22.12.2009 16:00:47   
buči
Uf, najbrž te čaka veliko dela. Upam, da ti uspe! Držim pesti! Pa kaj sporoči, kako boš napredovala. Mene kar srh spreleti, ko tole berem! Res veliko sreče! user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako najti biološke starše
22.12.2009 23:01:41   
črticaa
torej posvojena sem bila po letu 77 saj sem rojena 89user posted image user posted image

ma csd je bl tko tako,...bom vseeno jutri poklicala,... ampak imam slabo izkušnjo,...1x ko sem bila okoli 10 sem jim poslala pismo da bi rada najdla mami in so nas poklicali na posvet (psiholog, psihiater, vse) za oceno,..kot da sedanji starše ne ravnajo dobro z mano,....
sicer pa ne vem na katerega naj se obrnem,..vrjetno domžalkega (prej sem tam živela)

aja saj vem kako je moji mami ime,..imam staro zdravstveno izkaznico,...torej tudi emšo,....ampak ne vem kako naprej,...ker se je takrat odselila (menda v izolo,..menda je tudi poročena),......

oh ja res sem dolgo zbirala pogum potem pa stenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako najti biološke starše
22.12.2009 23:12:44   
gita10
Pa si jih res želiš poiskati, kaj pa tvoji starši mislijo o tem. Če imaš emšo to ni velik problem ti bo najbrž lahko že kakšen prijatelj,ki dela na upravni enoti ali na policiji pomagal.
Kaj pa če jo najdeš pa ona tega ne želi ali ji pa s tem življenje postaviš na glavo. kdo ti je pa povedal, da je poročena- saj tisti jo verjetno pozna pa naj ti pove še ime in priimek- in jo boš z lahkoto našla.
Moj prijatelj jo je iskal kar dolgo, ker je bil posvojen iz druge države in potem ko jo je našel je bil samo razočaran., ker ga ni želela sprejeti on pa je porabil dve leti, da jo je spoznal.
Hočem reči, da samo pazljivo s čustvi. Moraš vedeti, da lahko s tem prizadeneš svoje starše, ki so verjetno lepo skrbeli zate, sebe in biološko mamo.

Vem,da te verjetno muči ampak ti že imaš starše.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako najti biološke starše
22.12.2009 23:30:17   
črticaa
ena izmed mojih rejniških sestric jo je poznala in mi je povedala da se je odselila kmalu za tem ko me je oddala v posvojitev,..in da je pač prijatlj od prijatelja povedal da se je poročila ampak to je 10 let nazaj

ubistvu mi je useeno če ji obrnem življenje na glavo,..saj ga je onameni tudi,..ampak ima pravico vedeti da je babica,...in jaz imam pravico vedeti če ne drugega družinske bolezni,...ali se sploh zavedaš kakšen cmok dobim v grlu vsakič ko mi kdo vpraša za družinsko anamnezo

glede mojih staršev,..sta mi vedno govorila da če jo bom želela najti da mi bosta pomagala,..in vem da bi ju to bolelo,..čeprav vesta da ju imam neizmerno rada,... ampak jaz sem se odločila da moram to narediti sama in tudi bomn pa če grem takoj z glavo skozi ziduser posted image

aja ,..pa jaz nimam prijateljev s vezami na policiji in UE,..no se bom potrudila in izkoristila prijatelje od prijateljev,...hvala za idejo

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako najti biološke starše
23.12.2009 0:15:38   
Anonimen
črticaaa upam,da najdes mamo,,,
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu črticaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako najti biološke starše
23.12.2009 11:46:44   
kapitan jan
Vsak otrok si zasluži najboljšo mamo in najboljšega očeta na svetu, takšna, ki sta najboljša zanj/o.

Črtica, če je v tebi želja po tem, da spoznaš svojo biološko mamo dozorela, zberi moč in energijo in se loti iskanja. Mislim, da človek lažje živi svoj vsakdan, če ima razčiščene stvari iz preteklosti. Tudi če te tvoja biološka mama ne bi želela sprejeti, boš vedela, da si poskusila in še dolgo let je pred teboj, ta zgodba te bo spremljala za vedno. Razčisti za voljo sebe, boš videla, da bi lažje, ne glede na razultat. Tvoji sedanji starši (ne vem, kako se naj izrazim, ne vem, kako ju ti imenuješ) naj ne bodo nič užaljeni, vedno in povsod bosta v tvojem srcu. Če imaš veliko lepih spominov nanje, naj vesta, da z nikomur ne tekmujeta. Tvoja biološka mama pa je tista neznanka v tvojem mozaiku, ki ga očitno moraš dopolniti.
Imam podobno izkušnjo, lahko mi pošlješ tudi ZS.
Želim ti veliko sreče.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
23.12.2009 11:50:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapitan jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako najti biološke starše
23.12.2009 11:52:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa


ubistvu mi je useeno če ji obrnem življenje na glavo,..saj ga je onameni tudi


Prej bi rekla, da ti ga je postavila na pravo pot, glede nato, da se sama ni počutila sposobno imeti otroka.

Našla jo boš takrat, ko bo tvoj namen 'čist' in ne 'vseeno mi je'....ti pa želim, da bo ta čas prišel čimprejuser posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako najti biološke starše
23.12.2009 19:00:07   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa


ubistvu mi je useeno če ji obrnem življenje na glavo,..saj ga je onameni tudi


Prej bi rekla, da ti ga je postavila na pravo pot, glede nato, da se sama ni počutila sposobno imeti otroka.

Našla jo boš takrat, ko bo tvoj namen 'čist' in ne 'vseeno mi je'....ti pa želim, da bo ta čas prišel čimprejuser posted image


glej valda da mi ni vseeno,..ker če bib ilo temu tao ne bi začela ne iskanja ne teme,....ampak tako kot je bil0o napisano tako sem odgovorila,.........

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako najti biološke starše
24.12.2009 22:01:01   
črticaa
Naj bo vaš božič toplo ognjišče
sredi mrzle zime s srebrno zvezdo v očeh.
Ob novem letu pa en sončen žarek več v vašem srcu
in en nasmeh več na vašem obrazu

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako najti biološke starše
4.1.2010 16:58:23   
črticaa
evo 1 korak končno narejen

jlicala sem na CSD domžale,..in Gospa s katero sm govorila se še vedno spominja moje posvojitve,..tako da bo do ponedeljka probala čim več ugotovit user posted image user posted image user posted image jej


no pa tud nekaj vez sem že aktivirala,..upam da bodo obrodila kakšne rodove,...sem izkoristla vse usluge ki so mi jih bili kadarkoli dolžniuser posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako najti biološke starše
4.1.2010 17:04:31   
water lily
Če si bila krščena bi znal tud župnik marsikaj vedetuser posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako najti biološke starše
4.1.2010 21:01:04   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Če si bila krščena bi znal tud župnik marsikaj vedetuser posted image


sj sem :)

sam do tja še nisem pršlA,...KER  krščena sm u domžalah, živim pa v kranju,....in si moram 1 cel dan vzet da to vse obletam,....to pa pomeni da moram imeti varstvo za dominika (sina) ,.-.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako najti biološke starše
5.1.2010 14:58:40   
3Sonček3
Želim ti da bi čimprej našla svojo biološko mamo in da se boste dobro ujele.
Pa sporočaj kako napreduješ kr usak dan mislm nate in komaj čakam na lepe novičke.
Drži se user posted image user posted image  

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako najti biološke starše
8.1.2010 9:57:23   
črticaa
1 korak narejen,.......in vse se je odvilo nekam hitro,...zvedela sem da se je mami poročila in nato odselila v nemčijo,..........nato sem dobilakontakt od starih staršev,......sta se ločila in sta obadva ponovno poročena,..... tako da sem jih poklicala in se z obema dobim v torek,..........
nekaj korakov sem preskočila,........uauuuuuuu,.....kar ne vem kaj naj si mislim,.....nisem še vsega dojela,....kot da bi sanjala,............

vsa vprašanja ki so me dajala,..sem raje preložila na osebno srečanje,..ker babica je bila čist v šoku,...dedek je bil pa ful vesel in je reku da vsak dan name misli in da je že spraševal kje sem,..vendar mu niso povedali (ker ne smejo) user posted image

no to je to ,....do torka

načrti: danes moram še na župnišče poklicati,...za podatke o mojem krstu,......
         

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako najti biološke starše
8.1.2010 9:58:00   
Kerensa*
user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako najti biološke starše
8.1.2010 10:04:22   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

1 korak narejen,.......in vse se je odvilo nekam hitro,...zvedela sem da se je mami poročila in nato odselila v nemčijo,..........nato sem dobilakontakt od starih staršev,......sta se ločila in sta obadva ponovno poročena,..... tako da sem jih poklicala in se z obema dobim v torek,..........
nekaj korakov sem preskočila,........uauuuuuuu,.....kar ne vem kaj naj si mislim,.....nisem še vsega dojela,....kot da bi sanjala,............

vsa vprašanja ki so me dajala,..sem raje preložila na osebno srečanje,..ker babica je bila čist v šoku,...dedek je bil pa ful vesel in je reku da vsak dan name misli in da je že spraševal kje sem,..vendar mu niso povedali (ker ne smejo) user posted image

no to je to ,....do torka

načrti: danes moram še na župnišče poklicati,...za podatke o mojem krstu,......
        
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful sem vesela zate

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako najti biološke starše
8.1.2010 11:17:04   
3Sonček3
user posted image user posted image user posted image Veselimo se s tabo user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako najti biološke starše
9.1.2010 19:57:04   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

1 korak narejen,.......in vse se je odvilo nekam hitro,...zvedela sem da se je mami poročila in nato odselila v nemčijo,..........nato sem dobilakontakt od starih staršev,......sta se ločila in sta obadva ponovno poročena,..... tako da sem jih poklicala in se z obema dobim v torek,..........
nekaj korakov sem preskočila,........uauuuuuuu,.....kar ne vem kaj naj si mislim,.....nisem še vsega dojela,....kot da bi sanjala,............

vsa vprašanja ki so me dajala,..sem raje preložila na osebno srečanje,..ker babica je bila čist v šoku,...dedek je bil pa ful vesel in je reku da vsak dan name misli in da je že spraševal kje sem,..vendar mu niso povedali (ker ne smejo) user posted image

no to je to ,....do torka

načrti: danes moram še na župnišče poklicati,...za podatke o mojem krstu,......
         

Joj, črticaa, kar mravljince sem dobila, ko tole berem. Vso srečo, iz vsega srca!!

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako najti biološke starše
12.1.2010 18:46:05   
črticaa
zdele se mi ne da na dolgo,..........povzetek in tisto kar mi odmeva v glavi je:

za mojo mami je to zaključeno poglavje,..katerega je zaključila pred 16 leti in ga ne namerava ponovno odpirati,..tako da je mojega dedija prosila naj mi ne pove kje je in podobno,......on si želi da ne bi bilo tako,.........

svojemu zdajšnemu fantu (skupaj sta 4 leta in živata skupaj) pa ne upa povedati zame ker se boji kaj bi si mislil o njej,..saj je velik ljubitelj otrok

aja nimam nobenih bratov ali sestr



ne vem ali naj dam user posted image ali user posted image
šok,..ne dojemam splohuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako najti biološke starše
12.1.2010 18:49:10   
3Sonček3
user posted image Škoda za tvojo mami, da si ne želi spoznati svojega otroka, upam da si bo kmalu premislna in te kontaktirala.
Kaj bi si mislu o njej?...hm... js bi rekla da mu pol še kej druzga skriva ne samo to.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako najti biološke starše
12.1.2010 19:03:54   
Anonimen
Glede na to, da te je dala v posvojitev in se s tem odrekla materinstvu je verjetno imela trdne razloge. Ne vem kaj si drugega pričakovala.
Drugače pa sočustvujem s teboj in ti želim vse najboljše.

(odgovor članu 3Sonček3)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?