|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere kuhinje imate?
30.7.2006 12:43:16   
Anonimen
zanima me katere proizvajalce kuhinj imate in kako ste z njimi zadovoljne? ima katera marlesovo ali pa gorenjevo kuhinjo?? kašna je kvaliteta?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 12:54:51   
Anonimen
Svea
zadovoljna

mi je bla pa ful ena Gorenjeva všeč sam je bla cena mal višja pa smo mal kompromisa nardil

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 13:18:58   
total
Jaz tudi Svea,še ne stara 2 mesecauser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 13:29:11   
muki1
Dan Kűchen, zelo zadovoljna.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 13:54:42   
Tejči
Privat narejena, full zadovoljnauser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 14:05:29   
Gina
made by mizaruser posted image user posted image  jaz sem zelo zadovoljna, taka je, kot sem jo želela, cenovno je bila ravno toliko par let nazaj, kot če bi gorenje ali sveo vzela. Drugače so mi pa dan kuchen tudi ful všeč, pa niso več tako zelo drage, kot so bile svoje čase. Ali so se pa gorenjeve in ostale podražile tolko, ne vem.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 14:51:55   
Olivija
Midva imava Gorenje-Forma in sva zelo zadovoljna. Naši imajo Dan in je tudi zelo lepa. Nama se je zdela najina prav poceni, sva pričakovala višjo ceno. Je pa res to bilo davnega leta 2002.
Za hišo jo bova pa verjetno dala narest.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 30.7.2006 14:52:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 15:25:47   
*goldfish*
 
Marlesovo,

še kar zadovoljni! Je pa že precej skoz dala, je kupljena leta 97 in se še vedno vse skup drži, pravzaprav je kot novauser posted image   

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 15:47:15   
cmokec
Svea - zadovoljna

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 15:54:07   
lin
Svea!Zadovoljni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 16:01:06   
koala
Kombinacijo marlesove Luna modra in zelena. Maksimalno zadovoljna.Le modra je občutljva na prstne odtise, se pa da krasno sčistit.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
30.7.2006 16:01:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 16:26:54   
tesa
Mi2 pa bova imela (že v izdelavi) zidano kuhinjo. Narisala sem jo sama ,izdelal pa jo je naš prijatelj tišler. Sprva sva mislila pozidati s siporeksom pa so nam odstevovali tako v Rustika Masivi in Koa, kjer sva bila. Njihove kuhinje so tudi samo izgled zidane; vse naredijo škatle iz iverala in potem dajo noter kuhinjske elemente. So pa cene zelo visoke, saj je dela ogromno in vsaka je po svoje unikatna. Zato sva malo pri njih pofirbcala in v Koi so bili tako prijazni, da so nam pokazali postopek izdelave.
Tišljer je tako naredil škatle iz iverala, naredil iz masive vrata, v Odaku sva kupila izvečne košare in vsa nosila(vse na počasno zaustavitev) in tako bo sedaj tišler vse skupaj sestavil. Mož pa bo potem na te umesnike našraufal knauf(ker se masa lažje prime, kot na iveral) in potem bom pobarvala z lateksom(nanos neenakomeren)da bo površina pralna. Prav tako bo z ugradno napo, ki bo v kotu. Za barvo pa se še nisem odločila ali bo bela ali bom mogoče dala kakšno bolj intenzivno mogoče uranžno. Ko bo vse sestavljeno bom videla kaj bo bolj pasalo Pult pa bo iz lesa.
Za steno pa še tudi ne vem, ker ne želim imeti ploščic. Še tuhtam:))
Lp

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 16:43:38   
Anonimen
Scavolini rdečo - belo. user posted image  Na steni pa imam steklo barve: mint

JE pa poslikana v mojem albumu. Če jo želiš videti piši za geslo.

(odgovor članu tesa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 19:07:47   
Anonimen
sama mam ut zdej sveo hortenzijo ene 3 leta in sem v glavnem zadovoljna - razen s pulti, ki so se napihnil na stikih!!! kar je grozno in pa viseče omarice, ki se odpirajo na gor so se mal povesla vratca in se ne odpirajo več do konca gor kar me zelo moti! moti me tutdi zelo nepester izbor elementov!
za v novo hišo bi želela kej druzga, gorenjeve sem gledala učer pa mi je ena bela visoki sijaj ful všeč, sam ne vem kok jim je glede kvalitete za zaupat..se lahko primerjajo s kakimi itaijanskimi??!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 19:57:19   
k1
čakam gorenjevo Mino sredi avgusta, da jo dostavijo. poročam čez mesec dni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 20:52:19   
Seven*
Kuhinjo bom nabavila v IKEA-i. Belo, visoki sijaj.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 20:54:04   
tinica
Midva imava kunijo od Svea in sem full zadovoljna z njo, od gorenja imava kopalnico in nisem zadovoljna (slab material, pa še full draga je bila)tudi moj stric si je kupil kuhinjo od gorenja pa mu že tako dolgo delajo skupaj da je že groza, pa še vedno nima pravih vrat na kuhinji. Pri gorenju imajo zelo slabe materiale, pri eni sem gledala dnevno pa jo ima komaj 3 mesece pa že ima uničene robove, ne vem a je to bilo že prej ali pa so potem oni v tako kratkem času pošobali robove kar seveda močno dvomi, spraševala pa tudi nisem.

No to so moje iskušnje

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 21:14:57   
Anonimen
Eno precej staro, se mi zdi,d a od Bresta. Deloma osveženo z mojo roko. Moj Mič pa od mizarja, narejeno po meri.

V obeh je treba lonce (še vedno) ročno postavit na štedilnik user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 21:24:07   
nina6
Lipa- full zadovoljna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 21:36:37   
Sonrisa
Gorenje - brez pripomb.

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 21:55:39   
Mala koala
Svea Viola -  stara že več kot 10 let, pa je še kot nova - zadovoljna!

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 22:04:09   
mehurčica
IKEA, Antik Fagerlanduser posted image  ....ta teden jo bomo sestavili, drug teden pa upam, da še zmontirali. Komaj čakam!

Moji starši imajo Dan Kuchen in je super! Ampak za nas so malo predrage.

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 22:04:49   
KIRA
1/2 kuhinje je blo pred leti kupljeno v lesnini, po super fantastični ceni 70 jurjev. temu primerna je tud kvaliteta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image ostalo pa sva v lastni režiji - self made prilagodila najinim potrebam. na srečo moj mož ni čist na glavo padu, pa še zna kaj pametnega nardit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bela tehnika je pa kar tko z leti skup popadala, nekaj gorenje, nekaj elektrolux, nekaj AEG, beko..... ne bom naprej naštevala, ker ne delam seznama proizvajalcev.

ko bova menjavala(kar še neki časa ne bo), pa bova kar lepo po meri dala nardit tako, kot nama bo všeč. designe si bom pogledala - malo tu, malo tam, pa skombinirala. ker mam pač rada unikatne, moderne stvari, ki tud pokažejo mal kreativnosti.user posted image če pa finančn ne bo, pa bom "moža usposobila za tišlerja", kot sem ga že parkrat, pa bova sama nardila kako skropucalo, če bo treba. sej sva že, pa se je obneslo.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 22:06:49   
Ro-La
Gorenje- Sigma...zadovoljni


_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?