|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero prehransko dopolnilo?
8.1.2021 11:29:57   
Zija003
Živjo


Sem novopečena nosečka, nekaj dni nazaj sem izvedela😁😁. Zanima me, glede prehranskega dopolnila... Trenutno se vedno jemljem od Vitanovala Fertility + 
Zanima me vaše mnenje, ali naj raje zamenjam za kakšen Elevit ali naj raje ostanem pri tem? Po sestavinah sodeč se mi zdi OK, tudi njih sem vprašala za mnenje... Ne bi pa rada kakorkoli škodovala bebi, glede na to, da je dopolnilo namenjeno za plodnost... 🙂
Kaj menite? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero prehransko dopolnilo?
8.1.2021 17:42:12   
evkaliptus
Sestavine so čisto ok, tudi folne ima dovolj (400) in ni nič hudega, če te poješ do konca, potem pa kupiš kakšne prenatalne. Jaz imam Novalac že od začetka, ki ima 600 folne pa DHA kislino; morda bi jaz zaradi slednjega raje jemala prenatalne kot Fertility.Pa čestitke🥰

(odgovor članu Zija003)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero prehransko dopolnilo?
9.1.2021 10:35:43   
Zija003
Hvala za odgovor 🙂

Še to bi vprašala... Ni pa nič kaj narobe, če vmes zamenjam prehransko dopolnilo? Da ne bo slučajno, kakšnih kontra efektov 😁
Se opravičujem, če je morda moje vprašanje neumno, ampak sem prvič v tej situaciji 😁😁

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero prehransko dopolnilo?
9.1.2021 12:03:01   
evkaliptus
Zija, sem mislila, da imaš fertil up.. fertility plus imajo dodano korenino mace, ki je sicer super za uravnavanje hormonov, ker pa je v nosečnosti hormonsko ravnovesje popolnoma drugačno kot sicer in se hormoni “naštimajo” v smer podpore nosečnosti, zato je raje ne jemat. Na splošno glede “superživil” v nosečnosti velja, da jemljemo tista, ki delujejo kot hranila, npr acai jagode, spirulina ipd.. ne pa tistih, ki delujejo kot zelišča:

 Nekatera superživila vendarle vsebujejo aktivne snovi, ki bi lahko izzvale neprijetne alergijske reakcije, zato se je v času nosečnosti bolje odpovedati superživilom, ki delujejo kot zelišča, to pa so ashwagandha, schisandra, maca, neemo, rhodiola ... ”
Jaz sem svoj fertil up raje podarila naprej 😉 sem pa sicer že prej v času načrtovanja jemala Novalac in ga bom do konca in še v času dojenja. Zaradi mace ti zato svetujem, da prenehaš in jemlješ prenatalne- zamenjava ne bo nič škodovala.

(odgovor članu Zija003)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero prehransko dopolnilo?
2.12.2022 10:50:58   
distincttwisting
great idle breakout

< Sporočilo je popravil distincttwisting -- 2.12.2022 10:52:01 >

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero prehransko dopolnilo?
7.2.2023 11:47:06   
Sašika1
Pozdravljeni,
sem novopečena nosečka po rees dolgem čakanju in pripravah. sedaj pa sem izvedela da me čaka dvojna sreča. Poraja se mi vprašanje, če moram jesti dvakrat več dodatkov, recimo folne kisline zaradi dvojčkov?
hvala punce!
happy nosečka Saška
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...