|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 9:35:08   
biga
Recimo, da načrtovanje nosečnosti uspe, a se prvi znaki pojavijo šele po izostanku menstruacije ali lahko že nekaj dni po oploditvi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 11:50:35   
Nika v službi
Pri meni ni bilo nobenih znakov, še ko mi je M izostala, nisem pomislila na nosečnost. Šele Clearblue je potrdil nosečnost. Nisem imela prav nobenih posebnih nosečniških znakov. Odvisno od vsake posameznice...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 12:06:03   
vijolca
Zdi se mi, da sem nosečniške znake imela skoraj od zanositve naprej. Začelo se je z nespečnostjo (nekaj dni po izračunani zanositvi, v roku 7 dni z večjim apetitom in rastjo prsi, tudi nekaj nosečniških slabosti je bilo prvih nekaj dni (ki so potem izginile in se spet pojavile v 6. tednu). Na koncu se mi je zdelo že tako očitno, da grem skozi neke hormonske spremembe, da me je skrbelo, kaj je z mano narobe, če slučajno nisem noseča. Test z jutranjim urinom 1 dan po izostali menstruaciji pa je pokazal komaj vidno drugo črtico! Tudi naprej nosečniških znakov nisem imela več močno izraženih.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 12:26:14   
NATAŠI
odvisno od vsake posameznice... lahko te bolijo prsi ... lahko se pojavi že slabost, ali pa ti kaj prav posebnega paše (za jest, pit) ...

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 12:29:53   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pri meni ni bilo nobenih znakov, še ko mi je M izostala, nisem pomislila na nosečnost. Šele Clearblue je potrdil nosečnost. Nisem imela prav nobenih posebnih nosečniških znakov. Odvisno od vsake posameznice...


pri meni je bilo isto, samo da sem jaz naredila dva testa ker prvemu plusu nisem verjela.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 12:48:31   
sontschica
preden mi je zamujala M oz. preden sem delala test -  sem imela enkrat ta pravo vročino, potem naslednje dni, ko sem se počutila čist ok, sem si še za vsak slučaj merila temperaturo in je bla skoz 37,5 - sem si jo merla vsak dan ob istem času. ob tem sem potem posumla, da se je prijelo.

drugače pa so testi najbolj zanesljivi.

veliko srečeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 12:57:47   
zarjica
pravi znaki so se pojavili v 7. tednu.

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 15:18:12   
giotti
Jaz še čakam na prve PRAVE in NEDVOUMNE znake nosečnosti, to bojo brcike moje bebice user posted image Joj, kako komaj čakam user posted image

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 18:56:58   
Anonimen
Jaz sem imela povsem običajne znake kot pred menstruacijo, le da te ne bilo.

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
19.6.2009 15:56:34   
evangelie
Hehe, da še jaz odgovorim, predvsem zato, ker so bili tako nenavadni. Namreč čisto prvi znak (razen običajnih znakov, ki so takšni kot pred mestruacijo) so bili vetrovi. Jp, čisto pravi in zelo ogabniuser posted image  vetrovi. Večkrat se mi je sicer dogajalo, da sem imela nekaj dni pred M 1 dan vetrove (kar me je nekako opozorilo, da prihaja), tokrat pa je kar trajalo in trajalo...mislim, da kar cel teden! In potem smo zagledali user posted image ...No, potem so se pa tudi vetrovi hvalabogu umirili user posted image  Od takrat spet nimam težav...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
19.6.2009 22:31:47   
slovenka
Jaz sem vedela, da sem noseča, preden mi je test to potrdil. Zize so me skelele, predvsem to, sicer pa ne vem - kar vedela sem, da sem user posted image  user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
20.6.2009 10:22:13   
Hator
Jaz sem že od ovulacije dalje čutila, da se tam spodaj nekaj dogaja, pa prsa so me začela kmalu bolet, skelet, kot da bi mi jih kdo rezal. Potem je pa še test potrdil nosečnost

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
20.6.2009 10:37:30   
piki4ca
znak


Jaz sem prvič test delala očitno prehitro (mislim, da je blo celo 28. dan ciklusa) in je bil seveda negativen, delala sem pa ga zato, ker se mi je pojavil izcedek in sem mislila, da je menstruacija (2 ciklusa sem namreč jemala klomifen in v primeru, da se ne bi prijelo, bi mogla prit po naslednjo škatlico). Tisti izcedek je drugi dan izginil in je bil mir 5 dni, nakar se mi je spet pojavil izcedek. Vmes so me bolele prsi (kot da bi imela menstruacijo), in pa bolelo me je v spodnjem delu trebuha - kar precej - bolj kot takrat, ko sem imela menstruacijo. In takrat sem še enkrat naredila test in je bil pozitiven. Pri meni so se znaki na začetku kazali kot utrujenost, boleče prsi, rahla zgaga, bolečine v spodnjem delu trebuha, predvsem če sem se raztegovala ali stegovala za čem. Zdaj pa je večina skoraj izginila (po zadnji menstruaciji bi naj bila v 7. tednu), no zgaga me peče občasno pa seveda se me loteva vrtoglavica (tudi v teh dveh tednih od dneva, ko sem naredila 2. test), mi pa vsaj slabo ni....:)
Prijetno nosečnost vsem.

LP, Lidija

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
22.6.2009 10:13:10   
Isabelle
Meni so se prvi znaki pojavili v 6.tednu.Slabo mi je bilo, bruhala sem, pa malo me je spodnji del trebuha bolel.Zdej je že boljše, ampak še vedno mi je kakšen dan malo slabo (sem v 10.tednu), upam da bo kmal minilo še to.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
22.6.2009 10:25:02   
tejči28
Jaz sem imela podobne znake kot da bi dobila menstruacijo vsak čas,pa je ni bilo.Ni mi pasal alkohol,ne da sem pijanka,bij je novoletni čas praznikov,pa tudi apetit sem imela povečan.Še preden sem naredila test,sem vedela,da sem noseča,test je samo potrdil moj sum.Torej sem začutila,da se noseča nekje pri 3 tednih. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
22.6.2009 10:40:01   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Jaz sem vedela, da sem noseča, preden mi je test to potrdil. Zize so me skelele, predvsem to, sicer pa ne vem - kar vedela sem, da sem user posted image  user posted image


Ja mene isto! Joške so me bolele za znoret, pol sm pa test naredla pa sm vidla +!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj prvi znaki nosečnosti
6.1.2020 20:34:42   
Shukra
Pozdravljene. Nikoli nisem sodelovala v kakršnihkoli forumih - zdaj pa moram to napisati, ker sem si rekla: če bo user posted image user posted image , napišem še jaz svojo izkušnjo, da mogoče še jaz potolažim katero od vas, ki tudi pričakujete plusek. Vsaj jaz sem (pred (ne)pričakovano menstruacijo) na veliko prebirala forume in pri sebi iskala podobne znake, kot so jih navajale nosečke. Se vam sliši znano?
Kakorkoli... moj prvi znak nosečnosti je bil (kljub temu, da sem pri sebi iskala vse mogoče) izostanek menstruacije. Pred tem sem pa imela par dni rahle krče oziroma špikanje v jajčnikih - popolnoma enako kot vsakič pred menstruacijo. Pa malo občutljiva oziroma boleča prsa - a tudi sicer so me pred pričakovano menstruacijo večkrat bolela prsa. Tako da.... tudi če nimate nobenih znakov nosečnosti, o katerih tako na veliko pišejo nekatere, ste lahko še kako noseče user posted image Srečno!

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?