|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krči
5.9.2013 14:46:14   
ulsi25
Ali pivo povzroča krčke pri donejčku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krči
5.9.2013 14:48:35   
jaz_sem_jaz
Misliš dati otroku pivo za pit?user posted image

Upam, da ne.:)

Brezalkoholno pivo- kaj pa vem- vrjetno ne prehaja toliko čez mleko, da bi tista 2 dcl delala težave.

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krči
5.9.2013 14:59:14   
ursika_ursi
Vsak dojenček je zgodba zase. Poznam pa kar nekaj mamic, ki vsak večer spijejo kakšno pivo in niso opazile, da bi to otročkom povzročalo krče.

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..."

30.7.2012- plusek
21.8.2012- si odšel med angelčke
18.10.2012- plusek
21.6.2013 se je rodil Aleksej <3

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krči
5.9.2013 19:47:08   
respect
Vsaj dokler dojite ne pijte alkohola.
Mogoče bi kako drugače vprašali recimo kako škodi mojemu otroku in ne ali povzroča krčeuser posted image

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krči
17.9.2013 14:57:28   
barbisonrisa
Moji pivo ni delalo krčev, pač pa mleko in skuta. Kakšno pivo tudi ne bo kriza, če ga spiješ. Ravn napit se ga pa ne, bi rekla B-)

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krči
29.7.2021 21:32:42   
Lelly28 RR
Pivo (upam, da piješ v času dojenja brezalkoholno) pomaga pri tvorbi mleka in ne povzroča krčev. JE pa res da če piješ pivo z alkoholom in to v večjih količinah lahko pro otroku povzroči občutek pijanosti

(odgovor članu barbisonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krči
6.8.2021 21:55:04   
Tasykaa RR
Sem pila brezalkoholno pa nisem zaznala krčev ☺ nisem pa probala alkoholnega tako, da možno je da jih povzroča 😔 je pa res da je vsak dojenček drugačen in eni imajo težave drugim pa nič ni,  vsekakor če že pivo 0.0 👍👍👍 


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?