Kamp Lucija z 8 mesečnico (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


XXYY -> Kamp Lucija z 8 mesečnico (23.7.2006 21:12:59)

Živjo vsem skupaj!

Mi bomo šli verjetno konec avgusta v ta omenjeni kamp. Gremo pač letos prvič na morje. Kampirali bomo v šotoru. Pa me zanima, kako ste ve preživele v tem kampu s svojim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] v šotorih? A je vredu kamp? Kako so se vaši sončki počutili tam? Je dovolj sence? ...

PA prosila bi še, če mi lahko napišete kaj priporočate, da vzamemo s seboj, da ne bomo slučajno kaj pozabili?
 
Hvala za vaše prijazne odgovore.




Evina -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 10:20:18)

Ojla

Tudi mi smo letos kampirali z osemmesečnico, vendar v kampu Stela Maris v Umagu. Svetujem ti, da tamali zrihtaš osebno in se zapelješ tja. (to je 15 km od Lucije). V kampu je sama senca, tuši in wc prenovljeni - celo svojo kopalnico imajo s previjalnico, kadjo in wcjem. Mi gremo čez 14 dni zopet tja, saj nam je res všeč. Pa tudi na plaži je dovolj sence.

Lp




XXYY -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 10:50:06)

Evina hvala ti a odgovor. Sem že mislila, da mi ne bo nobena odgovorila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] .

Zdaj da bi šli v Umag kampirat, verjetno da ne. Ker v Luciji imajo eni prikolico in bomo šli z njimi, mi bomo pa v šotoru. Mogoče bomo pa res za kakšen dan skočili v Umag.

Samo še eno vprašanje! A ste jo že kopali v morju ali kar v bazenčku?




Evina -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 10:54:00)

Ojla

Kopali smo se le v morju. Je bilo na plaži toliko zanimivega, da ni mela časa v bazenčku sedet.

Ja potem pa razumem, zakaj greste v lucijo.

LP




anabanana -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 11:02:48)

Eh, jaz sem totalno neizkušena (nimam še otrok), ampak jaz z 8mesečnim otrokom definitivno ne bi šla v šotor!!! Prikolica ok ... ampak šotor!!!

Drugače pa - sem iz Lucije, tako, da ti vsaj na vprašanje lahko odgovorim: V kampu Lucija je senca kjer so prikolice in šotorji, vendar odvisno kakšno pozicijo dobiš, ni povsod senca. Na plaži ni sence, plaža zgleda kot ena majhna betonska ploščad, no pa malo travice je zraven... Čez celo noč so v kampu žurke, podivjana pijana mladina se dere dokler ne omaga.. cca 6-7 zjutraj.

Skratka, toplo odsvetujem.




anabanana -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 11:05:18)

P.S. Nazadnje ko sem jaz bila tam (res, da je kakšni dve leti mimo) ni bilo nikakršnega bazena za otroke. Razen če si mislila tistega za napihnit.




XXYY -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 11:13:07)

Anabanana: hvala ti za odgovor. Bom malo premislila.

Bazen sem pa mislila unga za na pihnit.




šnucika -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 13:49:23)

ojoj....kamp Lucija.....niti pomislila ne bi tja na dopust...še s psom ne,kaj šele z otrokom!
sem s tistih koncev in imam celo poletje možnost videti,kaj se dogaja v tem kampu in kdo tja hodi.Predvsem mladi in posledice so logične...če bi bili v prikolici bi ti še rekla,ajde pojdite...šotor pa ti odsvetujem!




XXYY -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 15:18:03)

Ej punce:

a se da šotor postaviti zraven prikolic ali morajo biti res samo tam, kjer je plac za šotore? A katera kaj ve?




šnucika -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 15:23:22)

ovčka-nekatere prikolice imajo na svojih "parcelah" tudi šotore zraven....mislim pa,da je najboljše,če bi kar poklicala in vprašala:

Kamp Lucija
  Seča 204
 6320 Portorož
 Slovenija

  Tel.  05/690 60 00
  Fax. 05/690 69 00
  Email: camp@metropolgroup.si




XXYY -> RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico (24.7.2006 17:58:53)

Šnucika: najlepša hvala za TEL. ŠTEVILKO. Sem jih že klicala in so rekli, da se da vse zrihtat, da smo zraven prikolic naših sorodnikov (sam upam, da imajo tam velik prostor še za en šotorček za 3 osebe)

Najlepša hvala vsem za odgovore.




Stran: [1]