geox (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


noe -> geox (27.7.2006 8:35:59)

Mene pa zanima, če ma katera že izkušnje z Geoksom, ali so vredni svojega denarja?




ZARA -> RE: geox (27.7.2006 8:51:20)

http://www.shoes.com/category.asp?c=Kids&brand=GEOX

...za lažjo predstavo... Baje so zelo kvalitetni, kakor tudi zelo dragi... Vem pa da jih je Spliš kupila svojemu malincu in CatJa svojemu...

lp[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: geox (27.7.2006 9:18:17)

Pri Geoxu se mi zdi, da je ful različno od modela do modela. Eni so O.K., eni pa trdi kot ****. Mi smo imeli z enimi dobre izkušnje, čeprav tudi niso bili mehki (superge, pa so tudi nekatere zelo mehke), s sandali smo pa pa čisto mimo usekali. Tibor je imela take žule na vrhu narta, da je bilo groza. Tako da jih je imel samo enkrat. Potem sem jih podarila prijateljici in letos jih je imela njena punčka. So jo tudi tako ožulile, da je imela krvav žulj in jih je potem lahko nosila samo na nogavičke.
Tako da je malo riskantno vse skupaj. No ja, če se ti čevelj, ki ga misliš kupiti, zdi mehek in se podplat lepo prepogne, potem nima kaj bit, če pa je trd, potem pa nikoli ne veš. Noga se pa v njih res ne poti.




katarina2004 -> RE: geox (27.7.2006 9:30:03)

Mi imamo sandalčke in so res super. Tako so mehki-našega niso nič ožulili. Vsekakor vredni svojega denarja kupili smo jih v Avstriji in so bili okorog 10.000 sit pri nas pa je isti model 13.000 sit.




Anonimen -> RE: geox (27.7.2006 10:45:16)

Kvaliteta je v redu, čeprav je za moje pojme cena čisto pretirana, ker niso toliko boljši. Mi pa dizajnersko sploh niso všeč. Ana je imela samo enkrat ene superge, ki ji jih je kupila moja mami, ki geox obožuje.




Annny -> RE: geox (27.7.2006 11:28:23)

Tudi jaz bi rekla, da je odvisno od modela čevlja.Recimo naša je imela teniske za prve korake Geox in so bili zelo mehki.Ko sem jih kupovala kasneje (drug model tenisk), so se mi zdele zelo rubostne, tako sem raje vzela Naturino. Cena je itak ista. In od takrat naprej kupujemo Naturino in res nikoli niso razočarale- zlasti razni poletni sandalčki so super.Tako da - sem za Naturino. Lp




lin -> RE: geox (27.7.2006 12:11:54)

Mi smo z njimi fuuuuuuuuuuuuuuuul zadovoljni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




BLAŽIKA -> RE: geox (27.7.2006 12:14:06)

Kje pa se dajo te teniske in sandalčki kupiti geox in naturino. A je kje kakšna trgovina v mariboru oz. kje v avstriji jih naJDEM?




Tia27 -> RE: geox (27.7.2006 12:33:21)

 Večina jih je  pretrdih, ortopedinja otroška-smo ji nesli pokazat jih je ocenila za neprimerne, ker se ne prepogibajo pri hoji,so trdi, večina, mi smo jih zmetali stran in to vse tri pare.Pravijo da morajo biti čevlji za otroka mehki, prepogljivi, da se lahko nogica normalno razvije, najbolje pa je, da je otrok čimveč bos.LP




noe -> RE: geox (27.7.2006 12:45:17)

NAŠIM SE JE ZAČELA DELAT TRDA KOŽA NA POPLATIH OD LETOŠNJEGA POLETJA NAPREJ , KO JE ZAČEL HODIT BOS,NAJ POVEM ,DA IMAM JAZ TUD PROBLEME S TEM. ZATO ,BI MU RADA KUPLA ZA JESEN ENE RES VREDU COPATE(TENISKE),KER V NIKE MU JE NOGA FUL ŠVICALA ,CICIBAN JE MAL BOLJŠI SAM JIH PA SESUJE TAKOJ K,ER SE VOZI S POGANJALCEM KOT NOR.




noe -> RE: geox (27.7.2006 12:49:04)

ZARA,NIMAM ČASA BRAT SEM PA NA SHOES.COM NAJDLA ENE FUL DOBRE ,A LAHK MI TUD NAROČIMO PREK NJIH AL KAJ?




Stran: [1]