STREŠNA KRITINA (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


KIRA -> STREŠNA KRITINA (1.8.2006 12:36:34)

Živjio.




letos sicer še ne, ker ne zmoreva še tega stroška, prihodnje leto ali paleto po tem pa bova obvezno morala menjati strešno kritino. Pred par leti je bila 1/2 strehe na novo prekrita, druga polovica pa jeimela še stare strešnike, ki pa so že precej uničeni. Skratka ne bodo več dolgo. Sedaj pa se morava odločit za novo obliko kritine, dasi bova lahko začela ureajt financiranje in kar pač spada zraven.

Zanimajo me pa predvsem vaše izkušnje z različnimi vrstami kritin (ne klasičnih strešnikov) -  tako glede hrupa dežnih kapljic, kakor tudi glede izolacije, možnosti izgradnje podstrešja, vgradnje strešnih oken itd... Če komplet menjaš strešno kritino ali samo delno, ali pa če delaš komplet novo ostrešje - na kaj je treba pazit itd...

LP




k1 -> RE: STREŠNA KRITINA (1.8.2006 21:08:19)

mi smo dali gor gerard (s posipom) in smo ful zadovoljni. pa nobenega ruženja ob dežju, da ne bo imel kdo prebliskov. smo pokrivali sami.




KIRA -> RE: STREŠNA KRITINA (2.8.2006 21:24:22)

glih za to kritino sem se nekaj zanimala. ampak po unem prispevku po POP tv me je minlo. pokrivali bi pa sami v vsakem primeru. tud bajto smo sami naredli, pa bomo eno strehco tud...

hvala.




k1 -> RE: STREŠNA KRITINA (3.8.2006 8:52:56)

nisem videla. kaj pa pravijo??? mi smo zadovoljni in nam ni žal.




Seven* -> RE: STREŠNA KRITINA (3.8.2006 9:20:58)

Mi imamo Creaton in je tisti, ki nam je prekrival hiso rekel, da je Creaton mercedes med kritinami. Bomo videli kako se bo obneslo.




Anonimen -> RE: STREŠNA KRITINA (3.8.2006 10:25:53)

S-metal




Stran: [1]