zidan vikend-stroški?? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Anonimen -> zidan vikend-stroški?? (7.8.2006 10:49:01)

zanima me koliko ste odštele tiste ki imate zidan vikend denarja za vikend... okvirno..plata, les, okna,..in če ste zidali sami? namreč posta vili si bomo nekakšno zidanico... in na szdaj zanimajo predvem sroški..delali pa bomo večinoma sami..




Anonimen -> RE: zidan vikend-stroški?? (10.8.2006 9:46:03)

ma tle na tem forumu pa malo kdo pomaga z nasveti.  pa ne mi rečt da nobeden nima vikenda oziroma ga ni delal!!!!!!




Anonimen -> RE: zidan vikend-stroški?? (10.8.2006 11:01:22)


Drugače pa, zakaj pa ne daš narest predračunov? Pa tisti, ki ti bo projekte delal bi ti tudi moral vsaj zelo okvirno ceno napisat. Itak pol te cene zlo nihajo. Ampak kot del gradbenega dovoljenja je tudi okvirni izračun investicije.

Okvirno pa jaz za vsako večjo stvar rečem naj računajo na milijon. Glede na to da bo to vikend bo verjetno cena kaj nižja.





Anonimen -> RE: zidan vikend-stroški?? (10.8.2006 14:41:38)

Predračunov pa žal ne znam delat. Niti vikenda še nisem gradila. In kot sem že prej napisala navadno je del vsakega projekta za gradbeno dovoljenje tudi okvirni izračun investicije. In tudi kot sem že prej napisala so lahko odstopanja velika, ker je pač odvisno od materialov, ki se jih uporabi - projektant računa s povprečjem, zato je v končni fazi lahko malo gor al pa malo dol...


Močno upam, da boš dobila kak odgovor na zastavljeno vprašanje.






Anonimen -> RE: zidan vikend-stroški?? (11.8.2006 8:53:27)

hvala!
lep dan




Stran: [1]