PRSNA ČRPALKA??? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


janaja -> PRSNA ČRPALKA??? (22.7.2004 12:37:28)

Zanima me če se rabi črpalka tskoj po porodu
sem jo gledala pa je full draga sam dobr če je nujno se bo kupila...

Kaj pa sterilizator a je nujen takoj ....

pomoč prosim



jana

28t 4/7




Anonimen -> PRSNA ČRPALKA??? (22.7.2004 13:07:54)

odvisno-nekatere jo rabijo, nekatere ne. najbolje, do jo očku prej pokžažeš in če jo boš rabila, jo gre on kupit.

eni pravijo, da me sterelizatorja, da ne sme bit vse dezinficiran, eni pa so za. kolkr vem, obstajata dve vrsti sterilizatorja-za v mikrovalvno pa še en. pa tut od flašk je odvisno kerga kupiš:)

lp,:fis:

upam, da nisem kej narobe povedala:ups:




mala maja -> PRSNA ČRPALKA??? (22.7.2004 13:12:32)

jaz sem črpalko kupila od Nuk-a pa je bila 4.000 sit- vendar ročna samo je kar uredu.
Mogoče je sploh ne boš rabila.

Lp mala maja in :duda: 7 3/7




Seven* -> PRSNA ČRPALKA??? (22.7.2004 15:44:29)

Ce bos kupovala zelo priporocam Aventovo crpalko. Meni se zelo obnese. Obcasno, ko sem ful utrujena si izcrpam mleko in atek dezura ponoci, jaz pa spim v drugi sobi in si tako odpocijem. Super je tudi, da lahko kdaj kam grem, saj si nacrpam mleko.. Ce ne bi morala na 2 uri dojit in ne bi bilo nic iz kaksnih nakupovanj in podobnih zadev. :)




Urša -> PRSNA ČRPALKA??? (22.7.2004 20:30:22)

Glede sterilizatorja je odvisno če boš dojila ali tudi dodajala, torej uporabljala stekleničke. Meni se super obnese, ko mi ni treba prekuhavat. Ga pa nisem kupila vnaprej, ampak šele, ko sem ga potrebovala. Ravnotako mi je ful prav prišla črpalka-sm jo kupila vnaprej prav zaradi praktičnosti, če kam grem in mi ni bilo žal. :sloncek:




Blink1 -> PRSNA ČRPALKA??? (23.7.2004 8:31:48)

Zdravo janaja

Jaz sem kupila Nukovo črpalko za mleko. Stala je 11.000 v DM in je tudi ročna (4.000 ???) Upam, da jo bom potrebovala...

Sterilizatorja pa še nisem kupovala...ker še ne vem. če bom dojila, potem ga ne potrebujem tako zelo nujno. Tiste par dud pa bom že prekuhala...

če pa ne dojiš, pa je po moje kar dobra stvar.




Stran: [1]