Ni vozičkov... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


filipinka -> Ni vozičkov... (27.7.2004 12:12:44)

Ne vem, če sem tako izbirčna ali pa so res otroške trgovine zelo skope glede vozičkov. Sem iz Štajerskega konca in vam povem, da v Mb ali Ptuju pa tudi v Murski Soboti težko kupiš pameten voziček. V vsaki trgovini jih majo ravno pet, od tega sta dva ABC , eden je Chicco in mogeče še dva peg perego. Totalno sem razočarana. Ja, pa še to moram povedati tudi po naročilu se zdaj poleti ne da kakšnega dobiti, so dopusti. Punce, povejte kje ste kupile svoj voziček? Ali je v Avstriji večja izbira in kje?
Midva iščeva trikolesnik z jajčko, hauck ali quinny! Pomagajte prosim!
V. in :duda:




Lunca1 -> Ni vozičkov... (27.7.2004 12:19:15)

Midva sva kupila Quinnyja 4xl v Celovcu in sicer v trgovimi Schmid (vozek, torba s trdim dnom za dojenčka in prevleka za dež - 390 evrov).

Lp Lunca




malika -> Ni vozičkov... (27.7.2004 12:35:55)

Za Quinny se splača iti v Kranj - v Infantino.Midva sva šla iz Mb. Tam jih imaš veliko na izbiro in ne tako kot v BC, ko vidiš samo enega. Priporočam pa ti, da jih mogoče prej ko odrineš v Kranj pokličeš o zalogah oz, že imaš eventuelno izbran tip vozička, da ti povedo če je na zalogi in ga lahko kar odpelješ. V nasprotnem primeru pa sploh ni problema, ker so res fil prijazni in ustrežljivi in ti ga pošljejo na dom-poštnina oz. voznina je zastonj.
Jaz zdaj iščem marelo Maxi cosi in ponjo gremo prav tako v Kranj, ker tako kot praviš tu pri nas izbire ni!

Dober nakup.




Kiki -> Ni vozičkov... (27.7.2004 12:42:04)

Kdaj že? Lepo bi bilo če se bi ustavila še pri meni, ko boš že ravno na "našem"koncu, da ne boš samo švignila mimo kot ponavadi :)




Žiga -> Ni vozičkov... (27.7.2004 12:50:47)

Baby Center, Ariel, .... Pri nas si ogledaš, pregledaš, sprobaš (predvsem dati v avto)... in potem letiš kupit v Avstrijo, tako kot mi sedež za v avto!!!:hudicek::hudicek::hudicek:




P -> Ni vozičkov... (27.7.2004 12:52:57)

Po voziček pojdi obvezno v Avstrijo!Jaz sem bla včeraj v Celovcu v Toysu in Schmidtu.V Toysu so imeli voziček Asahi(HAUCK) Scirocco 3 za 200 €,sva ga kar kupla!Lupino in košaro bova vzele pa v Schmidtu-košara 140€,lupina pa 99 €!!!Zelo ugodno!:sloncek:

Pozdravček,
Petra:rozica: 18t 2/7




filipinka -> Ni vozičkov... (27.7.2004 13:08:19)

P! Prosim te, če mi napišeš še naslove teh dveh trgovin!
Hvala!




P -> Ni vozičkov... (27.7.2004 13:18:12)

Pojdi na iskalni in odtipkaj TOYS'AR'US in SCHMIDT,pa ti bo ven verglo vse teme,ker tam sem tud jaz našla kje točno se nahajajo trgovine v Celovcu!
LP




Blink1 -> Ni vozičkov... (27.7.2004 14:19:18)

Ola

Tudi jaz sem voziček kupila v Toysu. V gradzu namreč...mislim, da ti je bliže kot Celovec če se ne motim....

Imajo ful izbiro vozičkov, pa še veliko bolj poceni so kot pri nas. Jaz sem za mojega dala 20.000SIT manj kot je stal v Baby centru.

Aja, Hauck pa sem videla da imajo v Arielu veliko modelov. Pa (če si iz MB) v Pikapolonici na Svetozarevski imajo tudi kar nekaj vozičkov...

Lp
Nina




Stran: [1]