Šport (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


noely -> Šport (15.9.2006 15:59:32)

Pozdravljene punce!
Mogoče je že kdaj ta tema bila, ampak bom tvegala vseeno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Zanima me, ali vaši otroci trenirajo kakšen šport
in, če, katerega.
Mojo 5 letno pikico bi rada nekam vpisala,
pa ne vem niti najbolj kam (ona je bolj tip za gimnastiko in te zadeve).
Če ima katera kaki predlog oz. izkušnjo bom zelo vesela.
Ker sem iz štajerskega konca, bom zelo vesela tudi,
če mi lahko katera napiše, kje v Mariboru se take in podobne aktivnosti izvajajo.

Hvala in lep pozdravček vsem




Primoza -> RE: Šport (15.9.2006 19:53:11)

Zanimiva aktivnost je športno plezanje, ker združuje gibčnost z močjo pa še kombinatoriko uporabljaš. Ta šport je nasprotno od splošnega prepričanja primeren za vsakogar.




al1* -> RE: Šport (15.9.2006 19:57:05)

Gimnastiko za take male imajo na Studencih v Šprtnem društvu, poleg planeta Tuš. Zelo hvalijo tudi atletiko na Poljanah.
Ravno zadnjič sem pa po radiju slišala reklamo za telovadbo v centru Draš, cena je 8000 sit na mesec.




Gina -> RE: Šport (15.9.2006 21:28:15)

Po moje je najboljše vpisat na kako lokalno zadevo. A veš, pri nas so čisto neki drugi športi v ospredju, kot kje drugje najbrž. Gledat moraš , da ne boš suženj razvažanja, pa še da bo malo to veselilo. Pri nas pol kraja trenira ali namizni tenis, tek na smučeh, lokostrelstvo, rokomet, odbojko in smučanje, pa še kaj bi se našlo. Po drugi strani je naš ta velik hotel na vso silo h gimnastiki ali vsaj na plezalno steno - ampak bi ga morala voziti več kot 20km v eno smer in tam čakat eno uro in spet 20km nazaj.
Pri tako majhnih pa vendarle tudi nimaš toliko izbire kot pri malo večjih. Pri tej starosti sta moja dva hodila na tabornike, pa deklica h mažoretkam. Je bilo prav fajn.




Anonimen -> RE: Šport (15.9.2006 23:32:35)

moja se pa ukvarja s plesom že 6leto.začela je pa pri 3. pozimi pa hodi s smučarskim klubom ob sobotah smučat.
drugače pa imajo za take male neke vesele urice 2x na teden,pa razne telovadbe,...
aja,pa tečaj rolanja imajo pri meni.




Stran: [1]