plesne urice (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Migajmo skupaj



Sporočilo


moščanka -> plesne urice (25.9.2006 11:40:20)

Pozdravljeni!

Prosim, če imate naslov ali telefon od kakšne plesne šole v Ljubljani, ki vzame na plesne urice tudi 3-letnike?

Hvala že v naprej!




baguSka -> RE: PLESNE URICE (25.9.2006 11:42:46)

Če se ne motim (možno da se) jih vzamejo v vsaki plesni šoli [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

- Urška
- Kazina
- Plesni M studio
- Bolero




moščanka -> RE: PLESNE URICE (27.9.2006 15:29:01)

Ja, vzamejo brez ugovarjanja ko dopolnijo 4 leta. Kar pa je manj pa imajo nekatere šole kar malo manj interesa. Sicer pa hvala, sama sem potem preko interneta našla kar nekaj šol, pa smo šli probat v plesno mesto in bibo leze. V plesnem mestu je rekla da smo prisotni 1 uro potem pa otroka pustimo samega, v bibi leze pa je bilo to malo bolj fleksibilno in sicer odvisno od samostojnosti otroka, če ne si pač zraven, nobenega problema.
pa-pa




smokvica -> RE: PLESNE URICE (29.9.2006 11:37:12)

jaz sem mojo vozila v bolero ko je bla stara 3 leta,edina slaba stran tega je da so straši z otroci v sobi in niso skoncentrirani na ples ampak velikokrat bi se takrat raje crklali kot pa plesali,drugače pa je to vse na otroški ravni in če je tvoja mogoče med bolj brihtnimi ji bo to dolgočasno,drugače je pa super,tudi učiteljica je zelo prijazna.




smokvica -> RE: PLESNE URICE (29.9.2006 11:39:10)

jaz bom probala mojo letos vpisat v plesno šolo mojce horvat




moščanka -> RE: PLESNE URICE (3.10.2006 9:05:17)

Plesna šola Mojce Horvat? A to je v Kazino ali ima ona svojo šolo?




smokvica -> RE: PLESNE URICE (6.10.2006 8:26:52)

ona ima čisto svojo plesno šolo,pobrskaj malo po internetu in baje je ful vredu saj se otroci kar nekaj naučijo,ne pa tako kot v drugih plesnih šolah,ko jih obiskuje celo leto pa ne zna še nič.




Magi* -> RE: PLESNE URICE (15.10.2006 20:57:41)

in znanje je ful pomembno pri 2 ali 3 letnikih[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] bolj pomembno je to, da znajo delati z otroci, kot pa to, da jih naučijo korake.




Shorty_ -> RE: PLESNE URICE (2.4.2007 16:30:33)

joj smokvica jz nevem če je ta plesna šola primerna za male otroke ker poznam njen način dela pri starejših (v puberteti maš kilco preveč pa si že šunka itd..) res je da je imela tudi svetovne prvake sam to so mele tud druge plesne šole pa niso žalile otrok in jim vsiljevale idealne postave itd... Sama svet show plesov poznam zelo dobro in če deklica ni res zagreta za show dance ti raje priporočam plesno igralne urice kje drugje.
Edino če ima tudi kakšno netekmovalno skupino in je do netekmovalcev bolju usmiljena[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  




plesni učitelj -> RE: PLESNE URICE (5.1.2010 10:39:29)

Spoštovani starši,

smo v obdobju, kjer so starši veliko po službah in le malo vidijo svoje otroke, kaj šele, da bi jih vzgajali in se z njimi igrali. Potem pa pridejo na vrsto še dodatne, tako imenovane nadstandardne dejavnosti v katere se otroci lahko vključijo le v popoldanskem času. Nevem kater bistroumnež si je izmislil, da take dejavnosti nebi morale potekati v času vrtca, saj je stvar velikobol prerosta za vse in še starši smo lahko dalj časa s svojim otrokom...ja madonca, saj nismo delali otrok zato, da jih potem sploh nimamo, zato predlagam, dragi starši...podpišimo peticijo za ponovno izvajanje takih dejavnosti v času vrtca, kajti argumenti, za to  so dovol močni...upam, da se strinjate z mano...pa lepo pozdravljeni


Michel Taljan




plesni učitelj -> RE: plesne urice (16.2.2010 6:40:43)

031 731 753  to je moja tel. št pokličite me in vam povem kateri termini in kam jo lahko pripeljete...lep pozdrav




april01 -> RE: plesne urice (16.2.2010 20:09:49)

se strinjam z gospodom - super bi bilo, če bi popoldnevi ostali staršem in otrokom. jaz to rešujem tako, da s hčerko hodim na jogo za malčke. tam je veliko gibanja, plesa, skakanja, pa tudi počivanja. všeč ji je, meni pa tudi - pa še skupaj sva! [sm=smiley1.gif] aja, stara je pa 2,5 let




sončekleila -> RE: plesne urice (14.12.2013 0:29:08)

Pozdravljene

Jst sm svojo punčko vpisala na plesni tečaj in se seveda zelo dobro obnese jaz sem ful zadovoljna in ona ful rada pleše tko da če ste v dilemi kam peljat če ste seveda v lj
so punceres zakon..... pa še tamala je čist utrujena po eno urnem skakanju :-) in seveda lahko še sodelujete.....
oglejte si link začnejo pa spet z januarjem

https://www.facebook.com/pages/Plesno-gibalne-urice-Brihte-za-najmlaj%C5%A1e/612128218824598?notif_t=fbpage_fan_invite




Aljaz13 -> RE: plesne urice (3.4.2014 17:20:29)

Odpiramo vadbo za otroke, od starosti 18 mesecv naprej. Vadba obsega področja osnovne motorike, hkrati pa preko igre seznanja otroke z angleškim jezikom. Vadba je vzbudila veliko zanimanja po drugih krajih v Sloveniji, zato smo jo pripeljali tudi v Ljubljano. Vadba se začne z prvim petkom v apirlu in bo potekala vsak petek od 16.30 do 17.30 ure. Za več informacij pokličite: 040 474 276 ali pa pisite na email: ramsak.aljaz@gmail.com, lahko pa pogledate več o sami vadbi tudi na strani: https://www.facebook.com/otroskeurice




marko hren -> RE: plesne urice (26.8.2015 14:11:43)

Pozdravljeni - V PLESNEM MESTU nudimo plesne programe za takorekoč od PRVEGA UDARČKA SRČKA. Pri nas se nam na PLESNEM PILATESU pridružijo bodoče mamice oz nosečke, nato imamo program PLESNI PILATES za MAMICE Z DOJENČKI. Za otroke pa kmalu potem ko shodijo nudimo programe, ki jih obiskujejo z mamico: IGRALNE GILANICE za ENOLETNIKE in GIBALNE PLESNICE za DVOLETNIKE. Prava plesna šola pa se prične z tretjim letom in tako lepo po korakih nudimo ločene skupine CICI 3+, 4+, 5+ nato pa POP začetne in nadaljevalne programe. Novost je letos program HIP HOP za 6 in 7 letnike s plesnim predznanjem. Za vse informacije se obrnite na nas preko e maila info@plesnomesto.si ali po telefonu 041 33 33 03 in 01 510 84 84




Stran: [1]