Umivanje zobkov (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


neprijavljena -> Umivanje zobkov (13.8.2004 20:30:32)

Imam en problem.Naš mali dveletnik si ne želi več umivati zobkov.Imel je obdobje,ko bi si umival zobke cel dan.Kadar je vstopil v kopalnico si jih je želel umiti.Sedaj pa krtačke ne želi niti v bližini ust kaj šele ,da bi si umil zobke.Kako mu naj umivam zobke?




Anonimen -> Umivanje zobkov (13.8.2004 20:40:18)

V knjižnici si sposodi knjigo o capiju in lumpiju(ti povem celoten naslov samo da najdem):) Ta knjigica je super. Capi in Lumpi sta dva črva al nekaj, ki živita na zobkih in s krtačko jih moraš pregnat, da ne bosta vrtala po zobkih;) in ko mali odpre usta jih kao loviš po zobkih:)
lp,:fis:




neprijavljena -> Umivanje zobkov (13.8.2004 22:18:27)

To pa ne vem,če bo vžgalo pri našem lumpu,ker je zelo trmast.Ampak bom poskusila.Ti jutri povem.o.k.?Hvala.




Anonimen -> Umivanje zobkov (13.8.2004 23:35:31)

ok:) Bom še za knjigo napisala.




Anonimen -> Umivanje zobkov (13.8.2004 23:38:01)

Novice iz aleje mlečnih zobkov, Russelmann Anne je avtorica. Obstaja pa še novice z vlaka trebušaka, ki je tudi zelo fajn knjiga;)




neprijavljena -> Umivanje zobkov (14.8.2004 14:31:57)

Saj sem vedela,da ne bo vžgalo o nobenem lumpiju in cumpiju.Ne odpre ust in da je ne vem kaj.Sicer sem že poskusila z jabolko samo,da si jih malce prečisti.Ampak to je bilo za njega:beeek.Bom poskusila še s to alejo mlečnih zobkov.Lep vikend.




Anonimen -> Umivanje zobkov (14.8.2004 22:04:22)

:zmeden::ups::):):)




neprijavljena -> Umivanje zobkov (14.9.2004 22:04:45)

To pa vam moram povedati.Kar vesela sem , da nam je uspelo.Naš mali korenjak je dobil spet veselje do umivanja zobkov.Kako??Iščemo črvičke po zobku. To sedaj prakticiramo kar nekaj-krat na dan.:bravo::bravo::bravo:Hvala vsem za nasvete:sloncek::sloncek:




Anonimen -> Umivanje zobkov (14.9.2004 22:11:10)

A je uspelo s capijem in lumpijem?:)
lp,:fis:




Stran: [1]