NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


janaja -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (14.8.2004 18:54:38)

KAJ JE TREBA NESTI V PORODNIŠNICO KRANJ ZA MALEGA
GA PREOBLAČIJO ONI V SVOJE CUNJICE ALI MORAŠ IMETI VSE S SABO ....

PLENICE???

KAJ RABIM ZA MALEGA V PORODNIŠNICO KRANJ ZA OKTOBER ZAČETEK...

HVALA

JANAJA 32T




Jančika_ -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (14.8.2004 19:05:08)

Cotke rabiš samo za domov, ker ga oni onlačijo v svoje. Tudi zase rabiš le za domov, sicer pa kar pač rabiš za osebno nego. Priporočam ti tudi kremo Lanolin za bradavice - jaz sem si jih mazala vse od prvega podoja naprej in mi niso razpokale. Saj menda jo dajo tudi v porodnišnici, vsaj v Celju so jo, ampak ne takoj prvi dan.

LP, Jana




dory -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (14.8.2004 20:06:06)

Vse kar potrebujes za malcka, ti bodo prinesli, ko bosta sla domov...drugace pa v kranju kar lustno oblecejo malcke...tam dobis tudi plenice in vse kar sodi zraven...

s seboj imej bepanten za bradavice, nedrcek in blazinice...ostalo ne rabis :)


papa, teja




dory -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (16.8.2004 6:51:09)

Hey dasa...po novem modrcke celo svetujejo :)


papa, teja




janaja -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (16.8.2004 12:08:16)

a je kaj narobe če grem že sedaj v nakup za modrčke ...

kok pa rabim večjo številko

a mogoče katera ve kje se da kake barvne dobit lepe
da niso navadni beli...

jana 32t




dory -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (16.8.2004 13:01:07)

Odvisno kolk so se ti povecale prsi do zdej...men so se samo iz 75b na 80c...kupila sem take lustne barvaste v otto katalogu, drugace pa imajo v mullerju ful mehke in uporabne...bele barve pa vseeno...kaksen modrcek si lahko ze kupis...jaz sem jih v 33.tednu, pa kaksne hude razlike na koncu ni blo :)


papa,teja




Shila -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (20.8.2004 21:45:59)

"janaja" vse kar potrebuješ so ti že napisali, dodala bi le sponke (meni so se dojke povečale prvi dan po porodu za toliko, da ne vem, če sploh obstajajo takšni moderčki), pa še mleko je teklo in teklo. Tako, da sem si na pižamo pripela plenički in je bil problem rešen.

,LP




mala maja -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (7.9.2004 13:42:19)

Jaz bi vas pa vprašala kako ste ble tiste ki ste rodile v Kranju zadovoljne s porodnišnico. Koliko dni ostaneš notri. V LJ greš domov po 3 dneh če je vse OK.
Kaj pa v KR??

Kako pa kaj osebje. Zadnje čase porodnišnico KR full hvalijo.

Lp mala maja in :duda:




dory -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (7.9.2004 13:44:24)

Jaz sem mela z osebjem samo pozitivne izkusnje...res so super...po treh dneh, ce je vse ok, gres domov..tisti dan,ko rodis je itaq nulti dan in se ne steje :)

Porodnisnica je bla zame super..saj so mi resili malega soncka in za naju tudi enkratno skrbeli :)




Dadi -> NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA (12.9.2004 22:20:34)

Same pohvale porodnisnici Kranj.:bravo::bravo: Jest sem bla toooooooooooooooooolk zadovoljna z njimi. Glede stvari so ti pa ze ostale povedale.
LP
D.




Stran: [1]