Kam vpisati otroka (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Migajmo skupaj



Sporočilo


alexandy -> Kam vpisati otroka (15.10.2006 20:23:41)

Moj 8-letni sin ima zeloooo veliko energije. In že 3 leta bi ga rada vpisala ali v atletiko,plavanje,karate,ples ipd.Ampak problem je v tem da je najprej full zagret čez eno uro pa reče -mah ne ne bom hodu na ... Ampak rada bi ga na vsak način nekam vpisala pa nam ne rata. Prosim da mi svetujete glede tega. Hvala vnaprej.
Aja pa še to sem pozabla povedat-zanimajo ga v glavnem avtomobilčki, ampak kam nej ga vpišem ki imajo veze z avtomobili?




lelaval -> RE: KAM VPISATI OTROKA (15.10.2006 20:36:38)

Mogoče bi mu bil zanimiv go-kard (ne vem, kako se prav napiše [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]), čeprav energije pri tem hobiju ne bo ravno potošil.
Kaj pa nogomet, košarka?




andrea -> RE: KAM VPISATI OTROKA (15.10.2006 20:49:19)

Naš 8-letnik je šele letos začel hodit na judo. Smo cel september hodili na "probo"(imajo namreč brezplačen mesec). Prejšnja leta smo imeli enak problem kot ga opisuješ. Letos pa smo se dogovorili, da takoj ko je prijavnica na športno aktivnost oddana in plačana prva položnica, bo treninge moral obiskovati. Zato smo mu tudi predlagali naj dobro premisli kam bi želel hoditi. In judo je njegova odločitev, ima ga 2x tedensko po 60 minut. Še vedno je full navdušen in komaj čaka torke in četrtke. LP




Laubica -> RE: KAM VPISATI OTROKA (15.10.2006 20:55:35)

Mi imamo tudi takega fenomena -ko mu je VSE samo 5 minut zanimivo.Tak da tudi jaz ne vem kam z njim




Stran: [1]