lesena hišica (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Očkov forum



Sporočilo


sanasan -> lesena hišica (20.10.2006 22:58:24)

ali se je že kdo lotil izdelave lesene hišice za punčke?
vsaka informacija glede izdelave dobrodošla[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




motofrik -> RE: lesena hišica (21.10.2006 11:05:41)

Za punčke ne, se bova pa z malim (on bo bolj gledal...) lotila izdelave kozolca, ki bo v bistvustreha za peskovnik.




Joe -> RE: lesena hišica (9.12.2006 13:02:55)

Hej, najboljši "les" za tako majhno hiško je lesena vezana plošča, ki je hkrati prikladno tanka in zelo močna. Če bi delala majhno hiško iz npr. smrekovega lesa, bi bila ali precej podobna bunkerju ali prekrhka za otroško igro (če bi imela tanke deščice).

Kupiš jo lahko v Slovenijalesu, Baumaxu in v podobnih trgovinah. Tak material ni najcenejši, a se pri otroški hiški  potrebni debelini in količini pravzaprav ne pozna. Jaz sem hotel narediti hiš(k)o velikosti dveletnega otroka, ki bi prenesla tudi njegovo obešanje po oknih in strehi, pa bi me kmalu zadela finančna kap.




Jančika_ -> RE: lesena hišica (9.12.2006 14:49:46)

Ženo pa bi zadela časovna kap, ker bi to delal po mojih izračunih kakšna dva meseca. Pa verjetno bi se še malo zavleklo.

Potem smo raje nabavili šotor za malega, ampak ga ni šljivil pet posto, zato smo ga pospravili. Vajo smo ponovili pol leta kasneje z istim izidom. Zdaj je nekje v kleti in čaka na boljše čase.




Stran: [1]