Zimska vreča za voziček (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


sašaš -> Zimska vreča za voziček (26.10.2006 10:39:05)

A mogoče obstajajo kakšne univerzalne vreče za vozičke? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Da paše na več modelov...

Za naš voziček se je namreč več ne dobi (vsaj tako pravijo v Arielu), ker teh vozičkov ne bo več. Gre pa za Hauckov voziček (Jaguar 4). A sploh še kje drugje prodajajo Hauckove izdelke - razen v Arielu?





triša -> RE: Zimska vreča za voziček (26.10.2006 10:50:23)

Tudi jaz sem iskala to vrečo (svetlo mkodri barvi), pa se mi zdi ful čudno da vozičke prodajajo vreč pa več ne. Po moji logiki bi morali imeti na zalogi vsaj toliko vreč kot imajo vozičkov v ustreznih barvah seveda. Baje da pridejo novi modeli in da vreč sploh več nebo. Jaz sem jo na srečo kupila v Tojsu spomladi, sicer ne paše nevem kak zraven je pa od Hauka. Tam sem dala za njo 10 evrov, v Alielu pa imajo isto za 11.000.




Anonimen -> RE: Zimska vreča za voziček (26.10.2006 10:54:47)

Jaz sem za Hauckov trikolesnik tudi kupila zimsko vrečo v Toysu v Avstriji. Čisto poceni. In ja, se dobijo univerzalne. Je pa fino, če poskusiš v trgovini dati vrečo na kakšen podoben voziček, kot ga imaš doma.
Ta vreča, ki sem jo imela jaz (kar ena, ne Hauckova), je imela na vrhu zavihek za čez naslonjalo in par lukenj za pasove.




TONČI. -> RE: Zimska vreča za voziček (26.10.2006 11:22:31)

Kupila v Toysu v Celovcu. Tam imajo veliko različnih vreč.




maja mojca -> RE: Zimska vreča za voziček (29.10.2006 18:16:33)

V Bušiju sem zadnjič videla totalno hude univerzalne spalke! Podji pogledat. Lp




Grascakinja -> RE: Zimska vreča za voziček (29.10.2006 19:43:33)

Za hauck so njihove vreče več ali manj univerzalne. Lahko jo kupiš za katerikoli drug hauckov voziček, pa bi morala pasat. jaz sem jo naročila pri www.babyland-zeller.de, kjer sem kupila voziček, lupinico, dežno prevleko in zimsko vrečo. Pošljejo po pošti, super servis strank imajo.




lojzika -> RE: Zimska vreča za voziček (29.10.2006 21:32:38)

Jaz sem za na Hauckov voziček kupila kar ABC design vrečo za cca 3000 SIT. Sem v trgovini probala in je čisto fajn pasala gor




Stran: [1]