Pamperske v Mullerju (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


1Tanya -> Pamperske v Mullerju (26.10.2006 21:06:38)

Ojla,

a v Mullerju sploh še prodajajo tiste Pamperske 4, ki imajo elastične trakove. Zdej se mi je že drugič zgodilo, da sem naletela na te neelastične, pa me zanima kakšne so tiste v Sparu ali kje drugje.

LP




StBarbara -> RE: Pamperske v Mullerju (26.10.2006 21:08:46)

A to misliš "zelene" pampers 4, ker active fit "vijolične" imajo brez izjeme vedno elastične trakove.




sarazan -> RE: Pamperske v Mullerju (26.10.2006 21:09:38)

Pamperske z elastičnimi trakovi (special edition) jaz dobim v Ljubljani v Sparu, Merkatorju in Leclerku. Je pa treba pogledat vsak paket, če je taprav.




mufek -> RE: Pamperske v Mullerju (26.10.2006 21:11:57)

100 % jih dobiš v Muellerju, pa še po kvaliteti so najboljše, ker so proizvedene v Nemčiji,




kofetek2010 -> RE: Pamperske v Mullerju (26.10.2006 21:13:03)

tud v DM-ju jih imajo, samo so na komad dražje kot v Šparu




andrejaz -> RE: Pamperske v Mullerju (26.10.2006 21:51:39)

V Mullerju prodajajo 2 vrsti pampersk:
- vijolične imajo vse elastične trakove ob straneh
- zelene pa so načeloma brez elastičnih trakov, razen izjemoma če so special edition - če imaš srečo jih dobiš

So pa zelene pamperske iz Mullerja drugačne od tistih iz Špara, Mercatorja,...
Te iz mullerja se imenujejo baby dry in so narejene v Nemčiji, te iz Špara,.. pa se imenujejo activ baby in so narejene na poljskem.




mojčika -> RE: Pamperske v Mullerju (26.10.2006 22:03:17)

Te z elastičnimi trakovi prepoznaš po priloženem kartonastem listku (reklama) na strani paketa...
Še naše izkušnje, vse brez izjeme so ponoči premočile...jih uporabljamo samo čez dan...




halena -> RE: Pamperske v Mullerju (27.10.2006 19:36:57)

Mojčika se strinjam s tabo-vse so prepuščale[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].Dobila sem 2. paketa,češ da to je pa to!Tako sem bila žalostna.Ne vem kako so lahko tak 'nakupovalni uspeh'?

...vem,da je bila moja izjava tu gor nevmesna,ma nisem mogla zadržati razočaranja....




Stran: [1]