RE: 14-dnevna dieta (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


ronja1a -> RE: 14-dnevna dieta (11.1.2010 10:13:51)



ne vem zakaj ne bi bilo zdravo, se mi zdi da čim manj OH tem bolj zdravo je vse skupaj!


joj, ni zdravo!!! to je absolutno preveč mesa in premalo oh. zadnje čase je v trendu očitno ena gonja proti oh. z oh ni nič narobe, samo pretiravat se ne sme in uravnoteženo je treba jest! ta dieta gotovo ni zdrava, zato je časovno omejena!!!




pravljica -> RE: 14-dnevna dieta (11.1.2010 10:18:54)

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

se opšravičujem, ko smetim. a je to zdravo ko so same beljakovine vsak dan al jajca al pa meso?




ne vem zakaj ne bi bilo zdravo, se mi zdi da čim manj OH tem bolj zdravo je vse skupaj!


zdravo sigurno ni, lahko jih pa omejiš toliko, da jih ješ nekje do 16. ure, potem pa ne več...to je potem zdravo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




db -> RE: 14-dnevna dieta (19.3.2010 8:10:44)

no men je to dieto dala zdravnica in danes začnem,je pa res da nesmem več kot 14 dni. Bomo videli kaj bo ?




TomTaylor -> RE: 14-dnevna dieta (19.3.2010 10:50:00)

ne vem ali je povezava ali ne - moja babi je lani tudi od zdravnice dobila to dieto, ki se jo je držala malo manj kot 1 mesec - poleg tega ima pa še težave z visokim pitiskom...in kaj se ji je zgodilo? Doživela je srčni infarkt! Zdravnica se sicer izgovarja, da naj to ne bi bilo zaradi te diete, ampak, HALO, ne morš dat tako dieto kar vsakemu. In evo, je hotela babi z januarjem spet na to dieto, po enem tednu si je spet pritisk razštelala in padala v nezavest...smo mislili, da jo je spet trefnilo...Ko pa se prehranjuje normalno (vendar manjše količine) je pa njeno počutje v mejah normale. Jz sem skoraj prepričana, da zanjo ta dieta definitivno ni - je dovolj kruta za zdravega človeka...Torej, res previdno z dieto!




špelin@ -> RE: 14-dnevna dieta (19.3.2010 10:53:06)

Fak, tale dieta je katastrofa za tiste z visokim pritiskom in povišanim holesterolom  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley3.gif[/image] Če bi takole jedla moja tašča, bi dobesedno delala samomor [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




TomTaylor -> RE: 14-dnevna dieta (19.3.2010 11:01:19)

Aja pa še totalna nelogičnost diet: Telo porabi za hujšanje enak ali maksimalno 2x toliko časa kot ga je rabilo za rejenje. Človeško telo se od hrane v obobju enega leta lahko zredi do 30 kg (več je skoraj nemogoče, če izvzamemo bolezni), kar pomeni cca. 0,7 kg na teden - potem je NEMOGOČE, da je telo sposobno ZDRAVO (!) shujšat 9 kilogramov v 14 dneh oz. 4,5 kg v 1 tednu! Vsi ti drastični in hitri rezultati so zgolj na račun mišic in vode, nikakor pa ne na račun maščevja.Da obremenitvi notranjih organov niti ne govorim. Da pa še zdravnik predpiše takšno dieto, se pa naravnost zgražam! 




Naja31 -> RE: 14-dnevna dieta (19.3.2010 11:05:29)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Aja pa še totalna nelogičnost diet: Telo porabi za hujšanje enak ali maksimalno 2x toliko časa kot ga je rabilo za rejenje. Človeško telo se od hrane v obobju enega leta lahko zredi do 30 kg (več je skoraj nemogoče, če izvzamemo bolezni), kar pomeni cca. 0,7 kg na teden - potem je NEMOGOČE, da je telo sposobno ZDRAVO (!) shujšat 9 kilogramov v 14 dneh oz. 4,5 kg v 1 tednu! Vsi ti drastični in hitri rezultati so zgolj na račun mišic in vode, nikakor pa ne na račun maščevja.Da obremenitvi notranjih organov niti ne govorim. Da pa še zdravnik predpiše takšno dieto, se pa naravnost zgražam! 



Se strinjam. 9kg v 14ih dneh ne samo, da ni zdravo, ampak je tudi nemogoče.
Priporoča se maksimalno 1kg na teden dol.






db -> RE: 14-dnevna dieta (21.3.2010 19:28:26)

punce kaj pijete namesto kave jaz pijem nesladkan čaj a mislitr da je to dobro. ker kave ne prenesem




TomTaylor -> RE: 14-dnevna dieta (21.3.2010 20:11:36)

IZVIRNO SPOROČILO: db

punce kaj pijete namesto kave jaz pijem nesladkan čaj a mislitr da je to dobro. ker kave ne prenesem


kava je na jedilniku namenoma, zaradi vsebnosti kofeina, ki ima določene shujševalno/odvajalne učinke. Alternativa kavi sta z visoko vsebonostjo teina lahko le zeleni ali pa črni čaj.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]