menstruacija po laparoskopiji (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


barbarela77 -> menstruacija po laparoskopiji (15.11.2006 7:06:21)

dobro jutro!

imam samo eno vprašanje, ali je normalno da menstruacija po laparoskopiji zamuja? ima namreč cikluse redne vedno na 26-28 dni. sem danes točno tri tedne po operaciji in 30 dan ciklusa.
naj še malo počakam ali naj grem do moje g.? drugače pa se čisto v redu počutim.
možnosti da bi bila noseča ni, ker v tem ciklusu, ko sem bila operirana nisva imela odnosov. čakamo na [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] potem pa v nove boje.

že naprej hvala za odgovore.
lep pozdrav,
barbara




Anonimen -> RE: menstruacija po laparoskopiji (15.11.2006 7:24:46)

ja, je normalno, celo če je zamude samo par dni. če ti bo pa že več kot teden ali dva zamujala pa pokliči G in ji razloži, mislim, pa da se nimaš kaj bat. po teh operacijah se vsem malo cikli ali podaljšajo ali skrajšajo ali so bolj boleči, manj boleči, bolj močne M, manj močne M. 




Goldy -> RE: menstruacija po laparoskopiji (15.11.2006 7:34:21)

Ojla! Zaenkrat ne skrbi. Jaz sem jo dobila 37 dan, pa imam cikluse dolge okoli 30 dni. Bila sem tudi pri G pa mi je dejala, da je to možno od operacije (anastezije). Bila pa je zelo močna (2 dni) in bolj boleča kot ponavadi. Zdaj pa je že vse v redu.

LP





til -> RE: menstruacija po laparoskopiji (15.11.2006 10:20:19)

Po moje tud da ni nič narobe, ker jaz sem jo dobila kmal po operaciji pa so mi rekli da je vse O.K. Tko da pr men je bla prehitra pri tebi mal zamuja. Počakaj kakšen teden, če pa se boš boljš počutla pa vsaj pokliči k ginekologu pa ti bojo tam povedal kako in kaj!




emaa -> RE: menstruacija po laparoskopiji (15.11.2006 10:29:17)

Je normalno lahko zamuja tudi do 14 dni.




anja7 -> RE: menstruacija po laparoskopiji (15.11.2006 21:01:59)

Hojla.

Ja, tud men je [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] zamujala. Imela sem jo nekje med 28 in 30.dni, prva po laparoskopiji je bila po 36 dneh, druge pa na mojo največjo srečo ni bilo.

lp




Stran: [1]