album za otroka (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


tikka -> album za otroka (28.11.2006 8:56:05)

Doma se mi je nabralo že kar nekaj slikic, podatkov in različnih datumov, ki jih ne želim pozabiti, zato sem začela razmišljat, da bi si uredila en album. Vem, da na tržišču obstaja cel kup različnih oblik teh knjigic kamor zapisuješ vse možno ob nosečnosti, zato me zanima, kaj priporočate, kje se da kaj kupiti, pogledati..? Za vsak nasvet bom hvaležna.




frufru -> RE: album za otroka (28.11.2006 9:06:17)

Jaz sem dobila od sestrične knjigico Moj prvi album od Didakte, kjer je poleg 1 albuma tudi 1 koledar in trak za merjenje višine in čestitke. Se mi zelo dopade, se pa začne že z nosečnostjo (zavihek za UZ slikce, ipd) in se konča s 6 letom. Prostor je tudi za zapestnice, koder las, odtise stopal ipd.




dolgolaska -> RE: album za otroka (29.11.2006 11:45:12)

TIKKA...meni je mami za mojega sinkota kupila knjigico TO SEM JAZ...in mi je zeloooooo všeččč!
Res je super!
Poglej jo imajo jo v Pikapolonici...ne bo ti žal!

LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




lunca2 -> RE: album za otroka (8.12.2006 20:38:40)

Meni so tudi svetovali to knjigo TO SEM JAZ. Zanima pa me kolikšna je kaj cena? Verjetno tam okoli 5.000 sit kot ostale an?

Jaz si bom kupila kar to v četrtek ko grem v Ljubljano in sem bom ustavila v Pikapolonici na rudniku.[sm=smiley2.gif]




Anonimen -> RE: album za otroka (8.12.2006 20:45:08)

mislim, da je cena okol 3800 sit , saj v BC je bla takšna ko sem jo pred letom kupla kolegici kot darilo




Strawberrie Cherrie -> RE: album za otroka (9.12.2006 7:59:18)

Kaj imamo pa še na izbiro poleg tega To sem jaz in Moj otrok??? Jaz bi imela nekaj kot recimo Mali jaz, pa nikjer več ne najdem[sm=zmeden.gif]




Alisa -> RE: album za otroka (9.12.2006 9:13:59)

V Knjigarnah imajo;
- Moj otrok od Mladinske
- Moj malček od založbe Modita
- To sem jaz
- Moj otrok
- Moj prvi album

Lahko pa kupiš sama Album za slike malo večjega in noter urediš. Ker te knjigice včasih nimajo vsega tistega noter kar si ti želiš noter napisat oz. ni prostora.
Malo poglej kaj vsaka posamezna knjigica vsebuje in si nekako sama uredi. Jaz imam namreč od MK, pa sem še vseeno kupila en album A4 in noter hranim in lepim, ter pišem še vse drugo kar se mi zdi pomembno.
Npr; zdaj ko bo EURO - sem shranila par bankovcev in jih bom prilepila noter za spomin, kakšen denar je bil ko se je rodil.
Pa veselo ustvarjaj.




Anonimen -> RE: album za otroka (9.12.2006 9:59:56)

IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Jaz sem dobila od sestrične knjigico Moj prvi album od Didakte, kjer je poleg 1 albuma tudi 1 koledar in trak za merjenje višine in čestitke. Se mi zelo dopade, se pa začne že z nosečnostjo (zavihek za UZ slikce, ipd) in se konča s 6 letom. Prostor je tudi za zapestnice, koder las, odtise stopal ipd.



Tudi jaz sem dobila to od svakinje za darilo, pa še enega sem si sama naredila (tisti je bolj obsežen [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]) , tako, da zdaj pišem v kar 2 albuma.

Mi je pa ta ki sem ga dobila všeč, ker je veliko prostora za slikice[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




s u g a r -> RE: album za otroka (14.12.2006 8:01:53)

Živjo punce
tudi jaz se strinjam z aliso in matejo, ker tudi sama delam popolnoma samosvoj album - notri daš kar ti po srce poželi, napišeš kar čes, oblikuješ kakor ti je všeč.

Bodi svoj mojster in najbolj ti bo stvar pri srcu.

No lepo bodite in božajte svoje bušije.




slumpo -> RE: album za otroka (14.12.2006 8:36:57)

oj

meni od teh kupljenih albumov ni niti eden všeč zato sem se ga lotila delat sama....

in sem z njim kar zadovoljna ker je čisto po mojem okusu....in not je tisto kar rabim..

lp




lunca2 -> RE: album za otroka (14.12.2006 20:21:59)

Tako jaz sem bila danes v Pikapolonici v Ljubljani in sem kupila album za otroka To sem jaz. Malo sem ga preletela in mi je všeč. [sm=smiley20.gif]
Pa tudi pretirano drag se mi ni zdel. Cena je 3.800 sit.




Stran: [1]