Skupaj prižgimo svečke za naše zvezdice (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> V objemu žalosti



Sporočilo


Solzice -> Skupaj prižgimo svečke za naše zvezdice (18.12.2006 20:46:08)

" Lučko prižgem sredi belega dne.
Iz mojega dne za tvojo večnost.
Iz mojega srca za tvoje srce ... "
( T. Kunter )

Dragi prijatelji, skupaj bomo prižgali lučke. Naj nam ogrejejo srca in naj nas združijo v misli, ljubezni in razumevanju.
Svečke bomo prižgali:
- v Ljubljani, 28.12. 2006 ob 17.00 uri v Parku zvončkov
- v Mariboru, 28.12.2006 ob 17.00 uri na Polju belih vrtnic

Ob poeziji pesnika Toneta Kuntnerja se bomo spomnili na vse naše otroke, ki bi jih držali v objemu.
Starši, stari starši, bratci, sestrice, prijatelji ...naj ob prihajajočih praznikih osvetlijo nebo neštete lučke in našim zvezdicam pošljejo tople misli.

Sklenili bomo krog upanja. Drug drugemu si podali plamen in skupno oddajali še silnejši žar ljubezni.
Sleherna luč na svoj način obeta, da tema nima zadnje besede.
Toplo vabljeni vsi, ki v srcu čutite z nami.
društvo Solzice




petra* -> RE: Skupaj prižgimo svečke za naše zvezdice (28.12.2006 21:34:57)

Pravkar sem prispela domov. Polna prelepih občutkov in energije, ki je izžarevala v krogu. Čutila sem vsakega posebej in vse skupaj in tako močno tudi naše zvezdice. In sproščen klepet ...
Mogoče se čudno sliši toda bilo mi je lepo. HVALA

In hkrati mi je bilo lepo zaradi misli in enakih dejanj, ki so se dogajala v Mariboru. Bili smo povezani - bili smo eno.
Danes je bilo nad Poljem belih vrtnic in nad Parkom zvončkov še posebej svetlo. vsaka zvezdica je izžarevala posebno svetlobo in toploto. In vsaka zvezdica je bila ponosna na svoje starše.

Hvala gospodu Kuntnerju, hvala Mariji in hvala vsem nam, da smo lahko sklenili krog upanja in podpore drug v drugem.
In ja, res je : tema nima zadnje besede.

objem


P.S.
Kmalu se znova snidemo !





Stran: [1]