-15kg (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


verba -> -15kg (20.12.2006 21:48:28)

Pozdravljeni!
Ja nova sem na forumu in priznam, nisem še uspela prebrat vseh obstoječih tem, mogoče bo moja celo podobna kot kakšna ki je že odprta...
Torej, rada bi shujšala za 15kg, saj je tudi moj masni indeks previsok! Poleg vsega se niti ne počutim več samozavestno....
Zanima me, kakšno prehrano naj jem, da bo energijsko bogata a malo kalorična? Oz. če ima kdo kakšno specifično dieto za hujšanje, bi bila zelo hvaležna...
Poleg vsega pa sem začela tudi aktivno vsakodnevno telovaditi (sicer pa sem športnik tako ali tako)...
Hvala za vaš trud in pomoč!




facka -> RE: -15kg (20.12.2006 21:52:33)

Najbolje, da greš na forum hujšanje in tam malo prečekiraš. Je pa še ena fina stran www.mojtrener.com




Marogica -> RE: -15kg (20.12.2006 21:58:31)

Pobrskaj malo po tej temi "hujšanje" http://www.ringaraja.net/forum/tt.asp?forumid=171, kjer kar nekaj naslovov(mačke, Montignac, 90 dnevna dieta....), kjer punce pridno hujšajo in si dnevno pišejo ter sem med seboj vzpodbujajo. Preberi malo, pa boš mogoče našla nekaj, kar bo tudi tebi ustrezalo.

Želim ti "nemučno" hujšanje in dobrodošla na RR-ju.




CUKRČEK -> RE: -15kg (21.12.2006 6:20:14)

Kot vedno ti priporočam 90 dnevno ločevaln dietro. Vse o tem boš zvedela, če boš prečekirala vsakodnevna javljanja na tem forumu, ko smo hujšale (in še hujšajo). Jaz sem zgubila okol 30 kil...torej se da.



lp




Stran: [1]